Сесія Чернігівської міської ради. Текстова трансляція | Події і коментарі
Субота, 20 липня 2019, 08:05
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Сесія Чернігівської міської ради. Текстова трансляція

13:15 31.01.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

На сьогодні, 31 січня, була запланована чергова сесія Чернігівської міської ради. На розгляд депутатів виноситься близько 15 питань порядку денного.

Серед основних – звернення міськради до Уряду та Президента щодо компенсації чернігівцям, які не мають субсидії, оплати за житлово-комунальні послуги в опалювальний період.

Також, розглядатиметься питання передачі земель у Ялівщині комунальному підприємству «Зеленбуд».

ПіК вів текстову онлайн-транслцію. 

13:30 Сесія закінчилася. 

13:00 Розглядаються депутатські запити.

13:00 Депутати розглядають питання Про звернення Чернігівської міської ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України, ПАТ «Укрзалізниця» щодо відновлення залізничного сполучення міста Чернігів з іншими туристичними містами України.

Атрошенко сказав, що є загроза, що окремі суб’єкти господарювання своїми рішення враховують суто господарські потреби.

«За» проголосувало 32 депутати. Рішення було прийняте.

12:55 Розглядається питання Про звернення Чернігівської міської ради до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо компенсаційних заходів з допомоги мешканцям м. Чернігова під час опалювального сезону.

Без обговорень звернення підтримали 32 депутати.

11:55 Депутати не підтримали передачу земель у Ялівщині комунальному підприємству «Зеленбуд» для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування.

Під час обговорень Роман Старіков, начальник КП, зауважив, що земля не передаватиметься іншим підприємствам чи фірмам, адже статутом комунального підприємства не прописане це. Окрім того, за його словами, передача землі потрібні для того, аби платити податки та нести юридичну відповідальність за землю, адже на сьогоднішній день КП і так нею користується.

Однак, депутати так і не підтримали це рішення.

Пізніше, Атрошенко попросив депутатів повернутися до голосування цього питання і рішення було прийняте. Землі у Ялівщині передали КП.

11:00 Розглядаються земельні питання.

10:35 Депутати перейшли до розгляду бюджетних питань.

10:05 Розглядається питання Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури.

Це питання стосується нежитлового приміщення по вул. Преображенська, 2-1. Низка депутатів пропонує винести одразу це приміщення на аукціон. Інші ж, пропонують надати першочергову можливість орендарю купити це приміщення за ринковою ціною, а якщо він не захоче, виставити приміщення на аукціон.

Депутат Віктор Бистров каже, що до кожного об’єкту треба підходити індивідуально, а тому, зараз це питання потрібно зняти з порядку денного.

Депутат Сергій Воробйов не підтримав пропозицію окремого підходу до кожного об’єкту. Він вважає, що все має проходити через аукціон.


Як пояснив начальник Фонду коммайна, у разі не прийняття сьогодні рішення депутатами, об’єкт буде виставлений на аукціон.

Питання було зняте з розгляду, оскільки не набрало необхідної кількості голосів. Таким чином, приміщення піде на аукціон.

Атрошенко дав доручення створити робочу групу, яка займатиметься методикою розрахунку оренди приміщень комунальної власності. За його словами, квадратний метр у центрі міста має коштувати 500 гривень на місяць.

10:00 Розглядається питання Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури. Рішення було прийняте без обговорень.

Депутати перейшли до обговорення питання Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2019 році.

10:00 Депутати перейшли до розгляду питання Про внесення змін до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2018-2020 роки. Питання було прийняте вцілому.

Розглядається питання Про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки. Рішення було прийняте.

9:50 Дві постійні комісії пропонують включити до порядку денного питання про звернення щодо відновлення залізничного сполучення Чернігова з іншими містами України. Питання включене до порядку денного.

З усіма змінами порядок денний був затверджений.

9:40 Сесія розпочинає свою роботу. У залі присутні 34 депутати. 


Автор: Чернігівщина: події і коментарі, фото прес-служби міськради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Чернігові поліція затримала «чорних піарників»

Сьогодні вночі чернігівська поліція виявила групу осіб, яка на території виборчого округу №206 поширювала так звану «чорнуху» проти одного з кандидатів у народні депутати. Як...

На перехрестях Пухова – Бєлова та Бєлова – Кільцева вже ремонтують дорожнє полотно

На перехрестях Пухова - Бєлова та Бєлова - Кільцева протягом двох днів, 19 та 20 липня, перекритий рух автотранспорту. Тут тривають роботи по ремонту дорожнього покриття. Як відомо, у цьому...

Носівка створює інклюзивно-ресурсний центр

У Носівській об’єднаній територіальній громаді вже найближчим часом має з’явитися сучасний інклюзивний ресурсний центр. Його зможуть відвідувати всі діти громади, незалежно від того,...

Протягом парламентської кампанії ОПОРА фіксувала активність кандидатів у нардепи, порушення в агітації та «чорний піар»

Протягом парламентської виборчої кампанії спостерігачі ОПОРИ фіксували в Чернігівській області прояви активності кандидатів у народні депутати України, порушення в  розміщенні зовнішньої...

Збереження "Ялівщини": обговрення тривають

18 липня на розширеному засіданні комітету Громадської ради при ОДА з питань реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини» обговорено проєкт «Екологічне покращення...