Сесія Чернігівської міської ради. Текстова трансляція | Події і коментарі
Четвер, 23 травня 2019, 07:49
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Сесія Чернігівської міської ради. Текстова трансляція

13:15 31.01.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

На сьогодні, 31 січня, була запланована чергова сесія Чернігівської міської ради. На розгляд депутатів виноситься близько 15 питань порядку денного.

Серед основних – звернення міськради до Уряду та Президента щодо компенсації чернігівцям, які не мають субсидії, оплати за житлово-комунальні послуги в опалювальний період.

Також, розглядатиметься питання передачі земель у Ялівщині комунальному підприємству «Зеленбуд».

ПіК вів текстову онлайн-транслцію. 

13:30 Сесія закінчилася. 

13:00 Розглядаються депутатські запити.

13:00 Депутати розглядають питання Про звернення Чернігівської міської ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України, ПАТ «Укрзалізниця» щодо відновлення залізничного сполучення міста Чернігів з іншими туристичними містами України.

Атрошенко сказав, що є загроза, що окремі суб’єкти господарювання своїми рішення враховують суто господарські потреби.

«За» проголосувало 32 депутати. Рішення було прийняте.

12:55 Розглядається питання Про звернення Чернігівської міської ради до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо компенсаційних заходів з допомоги мешканцям м. Чернігова під час опалювального сезону.

Без обговорень звернення підтримали 32 депутати.

11:55 Депутати не підтримали передачу земель у Ялівщині комунальному підприємству «Зеленбуд» для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування.

Під час обговорень Роман Старіков, начальник КП, зауважив, що земля не передаватиметься іншим підприємствам чи фірмам, адже статутом комунального підприємства не прописане це. Окрім того, за його словами, передача землі потрібні для того, аби платити податки та нести юридичну відповідальність за землю, адже на сьогоднішній день КП і так нею користується.

Однак, депутати так і не підтримали це рішення.

Пізніше, Атрошенко попросив депутатів повернутися до голосування цього питання і рішення було прийняте. Землі у Ялівщині передали КП.

11:00 Розглядаються земельні питання.

10:35 Депутати перейшли до розгляду бюджетних питань.

10:05 Розглядається питання Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури.

Це питання стосується нежитлового приміщення по вул. Преображенська, 2-1. Низка депутатів пропонує винести одразу це приміщення на аукціон. Інші ж, пропонують надати першочергову можливість орендарю купити це приміщення за ринковою ціною, а якщо він не захоче, виставити приміщення на аукціон.

Депутат Віктор Бистров каже, що до кожного об’єкту треба підходити індивідуально, а тому, зараз це питання потрібно зняти з порядку денного.

Депутат Сергій Воробйов не підтримав пропозицію окремого підходу до кожного об’єкту. Він вважає, що все має проходити через аукціон.


Як пояснив начальник Фонду коммайна, у разі не прийняття сьогодні рішення депутатами, об’єкт буде виставлений на аукціон.

Питання було зняте з розгляду, оскільки не набрало необхідної кількості голосів. Таким чином, приміщення піде на аукціон.

Атрошенко дав доручення створити робочу групу, яка займатиметься методикою розрахунку оренди приміщень комунальної власності. За його словами, квадратний метр у центрі міста має коштувати 500 гривень на місяць.

10:00 Розглядається питання Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури. Рішення було прийняте без обговорень.

Депутати перейшли до обговорення питання Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2019 році.

10:00 Депутати перейшли до розгляду питання Про внесення змін до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2018-2020 роки. Питання було прийняте вцілому.

Розглядається питання Про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки. Рішення було прийняте.

9:50 Дві постійні комісії пропонують включити до порядку денного питання про звернення щодо відновлення залізничного сполучення Чернігова з іншими містами України. Питання включене до порядку денного.

З усіма змінами порядок денний був затверджений.

9:40 Сесія розпочинає свою роботу. У залі присутні 34 депутати. 


Автор: Чернігівщина: події і коментарі, фото прес-служби міськради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Замість громадських слухань - презентація: чернігівцям покажуть проект реконструкції центрального парку

24 травня, у п’ятницю, о 15.00 год. у залі засідань Чернігівської міської ради відбудеться презентація проектного рішення з реконструкції Центрального парку культури та відпочинку та...

У Чернігові відкрили пам’ятну дошку на честь родини Русових

Видатний педагог, просвітниця, прозаїк, літературознавець, громадська та культурно-освітня діячка, одна із засновниць жіночого руху в Україні, член уряду Української народної республіки, член...

Хто розроблятиме антикорупційні механізми для Ніжинської міськради?

На сайті Ніжинської міськради оприлюднили розпорядження міського голови про створення робочої групи з розробки антикорупційних механізмів в Ніжинській міській об’єднаній територіальній...

В обід на проспекті Миру зупинився транспорт

На проспекті Миру близько 13 години стався обрив контактної мережі Чернігівського тролейбусного Управління. Електротранспорт, що рухався в цей час проспектом, зупинився. Значно ускладнився рух...

В АП сказали, як проходитимуть вибори Ради після провалу закону Зеленського

Заступник глави адміністрації президента Руслан Рябошапка заявив, що позачергові вибори до Верховної Ради пройдуть за старим законодавством, тобто за змішаною виборчою системою. Про це він сказав...