Український культурний фонд оголосив нові грантові програми на 2019 рік | Події і коментарі
Четвер, 18 квітня 2019, 19:26
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Український культурний фонд оголосив нові грантові програми на 2019 рік

13:18 11.02.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Одними з першочергових стратегічних цілей Українського культурного фонду (УКФ) є сприяння створенню національного культурного продукту, промоція та розповсюдження української культури. Відштовхуючись від них, було розроблено вісім конкурсних програм, які охоплюватимуть різні сектори культури та аудиторії потенційних грантоотримувачів. Програми запускатимуться поступово протягом першої половини 2019 року. Загальний бюджет грантів становить 641 мільйон гривень.

Перші програми, на які вже відкрито реєстрацію:

«Створюємо інноваційний культурний продукт» — програма, спрямована на створення умов для культурного самовираження шляхом творення інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту. Культурним продуктом у рамках програми є творчий та інтелектуальний результат людської праці в процесі культурної діяльності, творення якого направлено на сприяння розвитку культурної галузі. Загальний бюджет програми — 81 мільйон гривень. У її рамках можна подавати проекти трьох типів: індивідуальні, національної співпраці, міжнародної співпраці. Терміни подачі заявок: 31 січня — 1 березня.

«Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти» — спрямована на сприяння обміну знаннями, досвідом та ідеями в галузі культури та мистецтв, а також на відкриття нових мистецьких практик та імен. Загальний бюджет програми — 70 мільйонів гривень. Програма складається з чотирьох лотів: «Освітні програми», «Мобільність та програми обміну», «Резиденції», «Дебюти». На кожен з них можна подавати проекти трьох типів: індивідуальні, національної співпраці, міжнародної співпраці. Терміни подачі заявок: 31 січня — 17 березня.

Наступними будуть відкриті до прийому заявок такі програми:

«Український культурний монітор» — програма, спрямована на дослідження стану культурних, креативних та аудіовізуальних секторів України. Загальний бюджет програми — 10 мільйонів гривень. Терміни подачі заявок: 11 лютого — 22 березня.

«Знакові події для української культури» — програма спрямована на сприяння створенню позитивного іміджу України на міжнародній культурній арені. Загальний бюджет програми – 60 мільйонів гривень. Терміни подачі заявок: 11 лютого — 22 березня.

«Підсилення потужності українського аудіовізуального сектора» — програма покликана підтримувати та розвивати український кінематограф, стимулювати молодих митців до створення кінематографічного конкурентоспроможного продукту. Загальний бюджет програми — 400 мільйонів гривень. Терміни подачі заявок: 11 лютого — 22 березня.

«Інклюзивне мистецтво» — розробляється спільно з Британською Радою в Україні, має на меті забезпечення культурних прав людей з інвалідністю. Загальний бюджет програми — 20 мільйонів гривень. Терміни подачі заявок: 18 березня — 26 квітня.

Останні дві програми — «Промоція культури та місцевий розвиток», «Розбудова зв’язків ‒ мережування» — доопрацьовуються і незабаром з’являться на офіційному сайті УКФ.

Докладно про нові програми та правила для заявників за посиланням.

Грантовий дайджест «Будь у курсі подій – дій» за посиланням.


Автор: Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Чернігів може отримати субвенцію з державного бюджету для реконструкцій мереж

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 18 квітня, вніс зміни до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2018-2020 роки. Це необхідно для подання пакету...

NASA успішно запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

16 квітня з Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено успішний пуск ракети-носія «Антарес», яка вивела на орбіту вантажний корабель Cygnus. Має...

За вбивство батька прилучанина позбавлено волі на 10 років

Прилуцькою місцевою прокуратурою у суді підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого за ознаками...

Туристів на Валу возитимуть велорікші

У Чернігові в новому туристичному сезоні з’являться велотаксі. Спочатку планувалося, що дві велорікші возитимуть чернігівців за двома маршрутами до пляжу (з Валу та міського...

Суд визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку

Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації Приватбанку. Про це йдеться на...