Через війни перевізників перестав ходити рейсовий автобус | Події і коментарі
Вівторок, 26 березня 2019, 00:31
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Через війни перевізників перестав ходити рейсовий автобус

13:25 18.02.2019    Версія для друку  Коментарі 1 Оцінок:
0

Три місяці з Вербівки Ріпкинського району до Чернігова не ходить рейсовий автобус. Аби доїхати до сусідньої Добрянки, треба наймати машину. Відстань — сім кілометрів, за машину просять 150 гривень в один бік.

— І за 150 гривень зайвий раз не хочуть зараз їхати, — махає рукою 60-річний Петро Петриченко. — Дорога до Добрянки не розчищена. Та ще і ями по коліна. Треба, щоб повнопривідна автівка була. За зиму дорожники ні разу не чистили. Ремонт автівки дорожче обійдеться. За всю зиму оце фермер з Добрянки своїм трактором проїхав. І то, бідний, стільки солярки випалив. Чотири арендарі, фури по 50 тонн їдуть. Асфальт по живому ламають. А почистити не можуть.

— У мене від тих фур і хата тріснула, — бідкається 49-річна Людмила Ткаченко. — За літо, мо’, зовсім впаде.

— У селі з маленькими 156 чоловік, — додає 67-річний Василь Губаренко. — У Добрянці з три тисячі. І возить тільки одна маршрутка.

— До Добрянки за 150 доїхали, — продовжує 37-річна Людмила Макарець, матушка. — А ще ж до Ріпок чи Чернігова треба. Ще заплатити за маршрутку. Раніше маршруткою до Добрянки було 5 гривень. Звідти до Ріпок — 30. Сільрада наша у Добрянці, подивіться: там ввечері на кожному стовпі ліхтарі сяють. А у нас — темрява.

— Сиджу у клубі, чую крик надворі, — розповідає Лідія Петрівна, завклубом. — Виходжу — мужик іде і кричить: «Де я?» Не може асфальту знайти. Тільки на «швидку» нам поки гріх жалітися. Ще їздить регулярно. Бо в селі, як грубо не звучить, одна каліч живе.

— А в Добрянці: до Чернігова — сідай. Як до Ріпок — виходь, — повертається до наболілого 42-річна Зоя Сиз. — Водій каже: чим хочете, тим і добирайтеся. Пішки йдіть. І аварій з ним стільки було. Кажуть, стоячих не беруть. Брешуть. Напхають людей другий раз, оселедця в банки стільки не кладуть. А як наймати машину до Ріпок, то по 400 гривень платимо.

— Проблема є, на даний час вона поки що не вирішена, — каже Михайло Шабовта-Самуйліч, селищний голова Добрянки Ріпкинського району. — Офіційно перевезенням людей займався чернігівський перевізник «Пассервіс». Вони виграли тендер. Тричі на тиждень ходила маршрутка Вербівка - Чернігів. І з’явився нелегальний перевізник. Він під’їжджав на зупинку на 10 хвилин раніше і забирав людей. У Вербівку спочатку заїжджав, а тоді перестав. Перед Новим роком тижні три поїздили і все. Зараз він не виходить на зв’язок. Легальний сказав: «Не буду їздити, поки у вас нелегальні».

Був випадок минулого року: нелегальна маршрутка перекинулася на трасі по дорозі до Чернігова. Декілька людей постраждали, вагітна жінка була. І компенсації нікому не сплатили.

— Проблема є, — каже Сергій Меженний, заступник директора департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА - начальник управління розвитку промисловості, транспорту і зв’язку. — Нелегальні перевезення — не поодинокий випадок в області. Приїжджає за 3-5 хвилин раніше, людей забирає. А тому, хто виграв тендер, везти вже нікого.

— Закони, конфлікти перевізників... А людям що робити?

— У п’ятницю, 8 лютого, у мене була розмова з керівником ріпкинського автопарку. Більшість людей і з Добрянки, і з Вербівки їздять до Ріпок. Запропонував йому взяти цей маршрут. Якщо погодиться, то оголосимо новий конкурс. До кінця цього тижня буде відомий результат.


Автор: Юлія Семенець, Олена Гобанова, тижневик «Вісник Ч» №7 (1709), 14 лютого 2019 року, gorod.cn.ua
Гість абы выбары 2019-02-18 14:04:55   Оцінок:
0

Микитася папрасеть йон вам паможе . главне тут може а може и не паможе . тоже може

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Чернігові тривають Всеукраїнські учнівські олімпіади з іноземних мов

Учора, 24 березня, Чернігів зустрів учасників IV етапу XХХVIІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та XХХVIІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови. Ними стали 163...

Новели тендерного законодавства: кількість перевірок закупівель контролюючими органами збільшилася в рази

Майже половину договорів було розірвано за наслідками перевірки Державної аудиторської служби  в Чернігівській області (далі- ДАСУ) в січні - лютому 2019, ще майже до половини договорів було...  (Коментарів: 1)

Як стати учасником міжнародного молодіжного обміну «Think Green» у Грузії

Громадська організація «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» шукає 5 учасників для міжнародного молодіжного обміну «Think Green» у...

Де і як отримувати експертні висновки та дозвільні документи – розповіли екологи

Про екологічну складову у сфері господарської діяльності розповіла під час прес-брифінгу директор Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації Катерина Сахневич...

Як голосувати власникам ID-карток?

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. Державна міграційна служба України наголошує, що паспорт громадянина України є основним документом для реалізації права голосу на...