Агенція регіонального розвитку Чернігівської області відзвітувала за свою роботу за минулий рік | Події і коментарі
Субота, 25 травня 2019, 06:04
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Агенція регіонального розвитку Чернігівської області відзвітувала за свою роботу за минулий рік

10:48 21.02.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

20 лютого в обласній раді відбулося засідання наглядової ради Агенції регіонального розвитку Чернігівської області, в якому взяв участь її заступник, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

На засіданні також були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Романова, директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик, директор Агенції регіонального розвитку Сергій Хоботня, президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов та відповідальний секретар Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області Дмитро Пиріжок.

У порядку денному члени Наглядової ради заслухали звіт про роботу Агенції регіонального розвитку Чернігівської області за 2018 рік, розглянули питання щодо внесення змін до складу Наглядової ради Агенції, обрання її голови, а також обговорили реалізацію проекту створення Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.

Валентин Мельничук зазначив, що розпорядженням голови облдержадміністрації до складу Наглядової ради Агенції введено Наталію Романову - заступника голови Чернігівської облдержадміністрації. У результаті голосування на підставі вищезазначеного розпорядження її було включено до складу Наглядової ради та обрано її головою, при цьому виключивши зі складу Юлію Свириденко у зв'язку з кадровими змінами.

Сергій Хоботня презентував роботу Агенції регіонального розвитку за минулий рік. Він окремо зупинився на досягненнях та перспективах на майбутнє, зокрема, зазначив, що за підтримки Чернігівської регіональної торгово-промислової палати були проведені зустрічі з підприємцями з метою співпраці, заходи щодо залучення інвестицій, в тому числі і для об'єднаних територіальних громад, для однієї з них вже розроблено та виготовлено перший інвестиційних паспорт.

Разом з тим директор Агенції відмітив важливий напрямок роботи стосовно співпраці з креативною індустрією та проект створення Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів, напрямами діяльності якого є надання професійних консультацій, проведення семінарів, тренінгів, формування бізнес еко-системи сприяння розвитку бізнес-асоціацій, інноваційний бізнес-акселератор та лабораторія-майстерня для стартапів, розвиток кластерів у регіоні та інше.

Також Сергій Хоботня висловив бачення роботи Агенції регіонального розвитку на 2019 рік. Це стосується інституційного розвитку Агенції в тому числі через ДФРР, стратегічного планування, залучення інвестицій, зокрема, продовження практики співпраці з об'єднаними територіальними громадами, запуск індустріального парку, впровадження інновацій та підтримка стартапів тощо.

Також присутні окремо обговорили перспективи роботи і розвитку Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів, проект створення якого поданий на конкурс ДФРР.

Починаючи з 2017 року велася підготовча робота щодо створення Центру підтримки підприємництва як робочого органу, до складу якого входили б основні елементи підтримки бізнесу, в першу чергу – Державна організація Регіональний фонд підтримки підприємництва в області та Агенція регіонального розвитку (в частині підтримки інновацій та стартапів). Це дозволить надавати повний спектр послуг для підприємців в одному місці за принципом єдиного вікна.


Автор: Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали понад 1,7 млрд гривень податків

У Головному управлінні ДФС в області повідомили, що місцеві бюджети усіх рівнів Чернігівської області у січні-квітні 2019 року поповнились на 1767 млн грн податків і зборів. Найбільше -...

За І квартал 2019 року чернігівці скоїли крадіжок газу на майже 1,5 млн грн

За січень-березень 2019 року фахівцями АТ «Чернігівгаз» зафіксовано 90 фактів незаконного споживання газу. Загальна сума заподіяних збитків, нарахованих порушникам, склала 1,438 млн...

У Чернігові вогнеборці ліквідували загоряння в підвалі дев'ятиповерхового житлового будинку

24 травня о 09:21 до оперативно-координаційного центру  Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в підвальному приміщенні дев'ятиповерхового житлового...

24 травня – випуск першої Школи амбасадорів

Урочисте вручення дипломів першої Школи амбасадорів міста Чернігова відбудеться сьогодні, 24 травня, на малій міській сцені (Алея героїв) о 17.00. Можна буде як познайомитися з амбасадорами, так і...

На вулиці Рокосовського облаштовують новий сквер

У Чернігові з’явиться ще одна зелена зона для відпочинку містян. Новий сквер облаштовують біля міського територіального центру соціального обслуговування, розташованого на вулиці...