Агенція регіонального розвитку Чернігівської області відзвітувала за свою роботу за минулий рік | Події і коментарі
Вівторок, 26 березня 2019, 00:05
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Агенція регіонального розвитку Чернігівської області відзвітувала за свою роботу за минулий рік

10:48 21.02.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

20 лютого в обласній раді відбулося засідання наглядової ради Агенції регіонального розвитку Чернігівської області, в якому взяв участь її заступник, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

На засіданні також були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Романова, директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик, директор Агенції регіонального розвитку Сергій Хоботня, президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов та відповідальний секретар Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області Дмитро Пиріжок.

У порядку денному члени Наглядової ради заслухали звіт про роботу Агенції регіонального розвитку Чернігівської області за 2018 рік, розглянули питання щодо внесення змін до складу Наглядової ради Агенції, обрання її голови, а також обговорили реалізацію проекту створення Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.

Валентин Мельничук зазначив, що розпорядженням голови облдержадміністрації до складу Наглядової ради Агенції введено Наталію Романову - заступника голови Чернігівської облдержадміністрації. У результаті голосування на підставі вищезазначеного розпорядження її було включено до складу Наглядової ради та обрано її головою, при цьому виключивши зі складу Юлію Свириденко у зв'язку з кадровими змінами.

Сергій Хоботня презентував роботу Агенції регіонального розвитку за минулий рік. Він окремо зупинився на досягненнях та перспективах на майбутнє, зокрема, зазначив, що за підтримки Чернігівської регіональної торгово-промислової палати були проведені зустрічі з підприємцями з метою співпраці, заходи щодо залучення інвестицій, в тому числі і для об'єднаних територіальних громад, для однієї з них вже розроблено та виготовлено перший інвестиційних паспорт.

Разом з тим директор Агенції відмітив важливий напрямок роботи стосовно співпраці з креативною індустрією та проект створення Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів, напрямами діяльності якого є надання професійних консультацій, проведення семінарів, тренінгів, формування бізнес еко-системи сприяння розвитку бізнес-асоціацій, інноваційний бізнес-акселератор та лабораторія-майстерня для стартапів, розвиток кластерів у регіоні та інше.

Також Сергій Хоботня висловив бачення роботи Агенції регіонального розвитку на 2019 рік. Це стосується інституційного розвитку Агенції в тому числі через ДФРР, стратегічного планування, залучення інвестицій, зокрема, продовження практики співпраці з об'єднаними територіальними громадами, запуск індустріального парку, впровадження інновацій та підтримка стартапів тощо.

Також присутні окремо обговорили перспективи роботи і розвитку Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів, проект створення якого поданий на конкурс ДФРР.

Починаючи з 2017 року велася підготовча робота щодо створення Центру підтримки підприємництва як робочого органу, до складу якого входили б основні елементи підтримки бізнесу, в першу чергу – Державна організація Регіональний фонд підтримки підприємництва в області та Агенція регіонального розвитку (в частині підтримки інновацій та стартапів). Це дозволить надавати повний спектр послуг для підприємців в одному місці за принципом єдиного вікна.


Автор: Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Чернігові тривають Всеукраїнські учнівські олімпіади з іноземних мов

Учора, 24 березня, Чернігів зустрів учасників IV етапу XХХVIІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та XХХVIІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови. Ними стали 163...

Новели тендерного законодавства: кількість перевірок закупівель контролюючими органами збільшилася в рази

Майже половину договорів було розірвано за наслідками перевірки Державної аудиторської служби  в Чернігівській області (далі- ДАСУ) в січні - лютому 2019, ще майже до половини договорів було...  (Коментарів: 1)

Як стати учасником міжнародного молодіжного обміну «Think Green» у Грузії

Громадська організація «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» шукає 5 учасників для міжнародного молодіжного обміну «Think Green» у...

Де і як отримувати експертні висновки та дозвільні документи – розповіли екологи

Про екологічну складову у сфері господарської діяльності розповіла під час прес-брифінгу директор Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації Катерина Сахневич...

Як голосувати власникам ID-карток?

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. Державна міграційна служба України наголошує, що паспорт громадянина України є основним документом для реалізації права голосу на...