На Масанах планируют сделать библиотеку | Події і коментарі
Вівторок, 26 березня 2019, 00:10
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

На Масанах планируют сделать библиотеку

15:08 12.03.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

В Чернигове функционирует 12 филиалов культурно-образовательных учреждений, но при этом некоторые районы города не охвачены работой или она ведется в не самых комфортных условиях.

С одной стороны такая разветвленная сеть – увеличивает доступность к ней жителей разных микрорайонов.

Но с другой, по словам начальника управления культуры Черниговского городского совета Александра Шевчука, на эффективности работы преподавателй негативно сказывается необходимость преодолевать большие расстояния по городу.

Также среди проблем – условия работы. Уже давно слышны нарекания на состояние Дома культуры на Шерстянке. Сложная ситуация и на улице Тычины.

– Це єдиний такий заклад – бібліотека і культурний осередок – в районі ЗАЗ. Середня температура там взимку – 9 градусів, – признался чиновник.

Еще одна проблема – отсутствие (и по факту и даже в планах застройки) какого-либо подобного объекта в микрорайоне Масаны, население которого постоянно увеличивается.

Управление культуры предлагает несколько переформатировать сеть культурно-образовательных учреждений в городе и вместо библиотечных филиалов на улице Курской (Подусовка) и на территории троллейбусного управления создать отделение библиотеки и ивент-пространство на Масанах.

– Щоб молодь на Масанах могла розвиватися,– объяснил такие планы Александр Шевчук.

https://www.0462.ua


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Чернігові тривають Всеукраїнські учнівські олімпіади з іноземних мов

Учора, 24 березня, Чернігів зустрів учасників IV етапу XХХVIІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та XХХVIІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови. Ними стали 163...

Новели тендерного законодавства: кількість перевірок закупівель контролюючими органами збільшилася в рази

Майже половину договорів було розірвано за наслідками перевірки Державної аудиторської служби  в Чернігівській області (далі- ДАСУ) в січні - лютому 2019, ще майже до половини договорів було...  (Коментарів: 1)

Як стати учасником міжнародного молодіжного обміну «Think Green» у Грузії

Громадська організація «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» шукає 5 учасників для міжнародного молодіжного обміну «Think Green» у...

Де і як отримувати експертні висновки та дозвільні документи – розповіли екологи

Про екологічну складову у сфері господарської діяльності розповіла під час прес-брифінгу директор Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації Катерина Сахневич...

Як голосувати власникам ID-карток?

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. Державна міграційна служба України наголошує, що паспорт громадянина України є основним документом для реалізації права голосу на...