У міськраді похвалилися тим, що Порошенко поставив Чернігів у приклад | Події і коментарі
Субота, 20 липня 2019, 23:50
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

У міськраді похвалилися тим, що Порошенко поставив Чернігів у приклад

09:03 14.03.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

13 березня в Чернігові відбулося засідання Ради регіонального розвитку Чернігівської області, на якому головував і виступив Президент України Петро Порошенко. Мова йшла про шлях розвитку, який подолала Україна протягом останніх п’яти років. Наголошувалося на важливості збереження напрацювань у реформуванні країни та їх продовженні.

Серед досягнень Глава держави назвав відновлення економічного зростання, яке відбувається вже більше 12 кварталів поспіль. Отримання Томосу про автокефалію і створення Православної Церкви України, яка була визнана Вселенським Православ’ям, започатковану в 2014 році і підтриману українським Урядом та Парламентом децентралізацію, яка має очевидний успіх серед усіх реформ.

«Все це кардинально змінило всю нашу державу. Образно кажучи – на місці гасел і декларацій ми створили надійний фундамент для української держави. Церква є духовним фундаментом. Армія є безпековим фундаментом. Економіка є фундаментом добробуту українських громадян. Наголошую – все це було зроблено під час війни і відсічі російської агресії», - йшлося у виступі Президента України.

Про розвиток обласного центру йшлося у виступі чернігівського міського голови Владислава Атрошенка. 

Петро Порошенко кілька разів коментував виступ міського голови.

Зокрема, прикладом того, як змінюється Україна, Президент назвав суму коштів, яку місто Чернігів направляє в 2019 році в бюджет розвитку. Для порівняння: бюджет розвитку Чернігова у 2014 році становив 77 мільйонів гривень, у 2019 році - 700 мільйонів. Тобто за 5 років забезпечено зростання в 9 разів.

Також Президент України схвально відгукнувся про створення в Чернігові сучасного інклюзивно-ресурсного центру для допомоги дітям з особливими освітніми потребами.

Та особливо емоційно Глава держави відреагував на слова Владислава Атрошенка про те, що Чернігів має стати – а, можливо, і вже є – найчистішим, найохайнішим містом в Україні.

- Це є гарна амбіція, яку я хочу бачити. І не лише в очах міського голови, а й в очах усієї громади: гордість власним містом. Місто Чернігів – це є перлина України, це клас, це драйв, це туримзм, це ІТ-сектор, це промисловий центр! І дуже-дуже гарний міський голова. І народні депутати звідси теж дуже добрі, - прокоментував Президент.

Також Глава держави запропонував разом обрати один об’єкт, який є найпотрібнішим для розвитку і про який мріють і місто Чернігів, і область. Якщо такий об'єкт оберуть, то Президент України готовий долучитися до того, щоби у стислі терміни були винайдені кошти і спільними зусиллями проект було втілено у життя.


Автор: Прес-служба Чернігівської міської ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Чернігові поліція затримала «чорних піарників»

Сьогодні вночі чернігівська поліція виявила групу осіб, яка на території виборчого округу №206 поширювала так звану «чорнуху» проти одного з кандидатів у народні депутати. Як...

На перехрестях Пухова – Бєлова та Бєлова – Кільцева вже ремонтують дорожнє полотно

На перехрестях Пухова - Бєлова та Бєлова - Кільцева протягом двох днів, 19 та 20 липня, перекритий рух автотранспорту. Тут тривають роботи по ремонту дорожнього покриття. Як відомо, у цьому...

Носівка створює інклюзивно-ресурсний центр

У Носівській об’єднаній територіальній громаді вже найближчим часом має з’явитися сучасний інклюзивний ресурсний центр. Його зможуть відвідувати всі діти громади, незалежно від того,...

Протягом парламентської кампанії ОПОРА фіксувала активність кандидатів у нардепи, порушення в агітації та «чорний піар»

Протягом парламентської виборчої кампанії спостерігачі ОПОРИ фіксували в Чернігівській області прояви активності кандидатів у народні депутати України, порушення в  розміщенні зовнішньої...

Збереження "Ялівщини": обговрення тривають

18 липня на розширеному засіданні комітету Громадської ради при ОДА з питань реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини» обговорено проєкт «Екологічне покращення...