На Чернігівщині триває будівництво спортивних об’єктів | Події і коментарі
Понеділок, 15 липня 2019, 23:43
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

На Чернігівщині триває будівництво спортивних об’єктів

16:27 01.04.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

За три роки в країні відновлено та збудовано 2650 об’єктів спортивної інфраструктури. Такі цифри озвучив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Це стало можливим, у точу числі, завдяки реформі децентралізації, ініційованій Президентом України: на місця передані фінансово підкріплені повноваження, що дозволяють ефективно інвестувати у всебічний розвиток людини – в освіту, культуру, спортивну галузь.

Крім того, на відродження спортивної інфраструктури щороку в регіони спрямовується не менше 10% коштів Державного фонду регіонального розвитку. За останні три роки ця сума склала понад 1 мільярд гривень. Кошти використані на відновлення і будівництво юнацько-спортивних шкіл, тренувальних майданчиків, спорткомплексів, стадіонів тощо.

На Чернігівщині у 2016-2018 роках лише за рахунок коштів ДФРР на реалізацію проектів у сфері спорту спрямовано 31,8 мільйона гривень.

У тому числі значні кошти вкладаються в реконструкцію стадіону СДЮШОР з футболу «Юність» у місті Чернігові та переобладнання кінотеатру «Літній» під спортивний зал у місті Новгород-Сіверський. Загалом на цих об’єктах освоєно близько 29,5 мільйона гривень (з державного бюджету – 26,6 мільйона гривень, з місцевих бюджетів – майже 2,9 мільйона). Їх реконструкція продовжиться і у 2019 році. На «Юність» із ДФРР очікується 23,3 мільйона гривень. Також найближчим часом на погодження до Мінрегіону буде направлено і пакет документів стосовно спортзалу в Новгороді-Сіверському.

Окрім того, в області реалізується державна програма «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Минулоріч на умовах співфінансування з державного (8,7 мільйона гривень) і місцевих (майже 7 мільйонів гривень) бюджетів збудовано 11 міні-футбольних полів зі штучним покриттям.

Ще 11 міні-футбольних полів заплановано відкрити цього року. Зокрема, на це з держбюджету вже передбачено 7,7 мільйона гривень.

Довідково. На Чернігівщині функціонують 27 стадіонів, 405 спортивних залів, 9 критих плавальних басейнів (три 25-ти метрових), 891 відкритих ігрових спортивних майданчиків (52 із синтетичним покриттям), 374 майданчики з тренажерним обладнанням, 689 футбольних полів, 5 лижних баз, 4 веслувальні бази, 1 водно-спортивна та 1 кінно-спортивна бази, 66 стрілецьких тирів та 81 тренажерний зал. Із 2836 спортивних споруд 1683 пристосовані для занять осіб з інвалідністю.


Автор: За інформацією Департаменту сім`ї, молоді та спорту Чернігівського облдержадміністрації
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

70% площ чернігівських щотижневиків віддані під політичну агітацію

Протягом тижня з 6 по 12 липня сім щотижневиків Чернігівщини розмістили 61 матеріал з ознаками замовності. З них майже дві третини (43) припадає на кандидатів-мажоритарників, а третину (18)...

“Слуга народу” Валерій Зуб викликав свого суперника Олександра Кодолу на вуличні дебати

Імідж. Кандидат в народні депутати від партії “Слуга народу” Валерій Зуб викликав на вуличні дебати свого політичного опонента, діючого народного депутата від 209 округу (Ніжин)...

На вулиці Ремісничій тривають ремонтні роботи

У Чернігові триває реконструкція вулиці Ремісничої на ділянці від вул.Мазепи до пр.Перемоги. Наразі тут проходить заміна електрокомунікацій. Начальник управління житлово-комунального господарства...

Поліція Чернігова викрила кримінальну «сітку» із підкупу виборців

Позиція. В суботу, 13 липня, небайдужі громадяни та активісти Чернігова допомогли поліції викрити розгалужену кримінальну «сітку» із підкупу виборців. Поліцейські вилучили списки...

Комісія узгодила кандидатури на звання «Почесний громадянин міста Чернігова»

Сьогодні, 15 липня, в Чернігівській міській раді комісія визначилася з кандидатурами на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова». Члени комісії одноголосно вирішили...