Реформування інтернатних закладів області: практичні кроки | Події і коментарі
Четвер, 19 вересня 2024, 05:15
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Реформування інтернатних закладів області: практичні кроки

08:42 23.04.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

На Чернігівщині за сприяння Міжнародного банку реконструкції та розвитку впроваджується проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України». У рамках проекту представники консорціуму «Соціальні ініціативи» забезпечують надання Чернігівській області консультаційних послуг щодо реформування місцевих інтернатних закладів (відповідно до договору, укладеного в березні минулого року з Мінсоцполітики України).

Подальші кроки реалізації ініціативи днями у Чернігові обговорили члени профільної робочої групи. Засідання провела заступник голови ОДА Наталія Романова.

Так, упродовж квітня-травня цього року команда консультанта за підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування має провести оцінку потреб вихованців Сновської загальноосвітньої школи-інтернату, Батуринської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та Прилуцького обласного будинку дитини «Надія». Крім того, фахівці мають визначити перелік соціальних, освітніх, медичних послуг, а також нових інституцій, необхідних у громадах для виховання в родинному середовищі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На Чернігівщині понад дві тисячі дітей через різні життєві обставини виховуються в інтернатних закладах. В області діють 16 шкіл-інтернатів, три центри соціально-психологічної реабілітації дітей, один дитячий будинок та будинок дитини «Надія».

У ході реалізації проекту експерти запропонують плани трансформації кожного закладу системи інституційного догляду, з урахуванням кращих інтересів дітей, міжнародного досвіду та національних практик.

Насамкінець засідання Наталія Романова акцентувала: у процесі реформи спільні зусилля влади та громадськості мають бути спрямовані на побудову максимально ефективних систем послуг та соціального захисту дітей, їхніх родин на рівні громади. Це дозволить зберегти родинне середовище для виховання дітей.


Автор: За інформацією Служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)