Вітчизняні фундації ООН розширюють свою структурну співпрацю з Чернігівською областю | Події і коментарі
Неділя, 19 травня 2019, 13:41
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Вітчизняні фундації ООН розширюють свою структурну співпрацю з Чернігівською областю

08:24 24.04.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Про активізацію діяльності вітчизняних структурних фундації Організації Об'єднаних Націй на теренах Сіверського краю засвідчила нарада-зустріч представників управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) в Україні з керівниками об'єднаних територіальних громад Придесення, що відбулася вчора в обласній раді.

У заході, що пройшов вперше на теренах Чернігівщини за ініціативи обласної ради та регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад, взяли участь заступник голови управління ООН, керівник Програми ЮНОПС в Україні Сергій Волков, заступник менеджера USAID в Україні Василь Толкачов, керівник компанії «А5 Сістемс» Олександр Савостенко, директор ТОВ «АСУ-ІНТЕГРА» Олександр Пушкар, експерти програми «Енергоенергоефективність в Україні» Фонду енергоефективності Микола Коломієць та Андрій Дорохін, відповідальні працівники вищезначених столичних установ та виконавчого апарату обласної ради.

Провела нараду-зустріч виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, голова постійної комісії з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції обласної ради Ірина Грозенко. Від імені обласної ради вона висловила щиру вдячність поважним столичним гостям та керівникам ОТГ за те, що напередодні найголовнішого Християнського свята – Великодня, відірвались від нагальних справ і знайшли можливість взяти участь у такому важливому для розвитку територіальних громад Придесення заході.

Спікер наради наголосила, що управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) - це спеціалізована установа, яка надає послуги в таких галузях, як розвиток інфраструктури, громадські закупівлі, управління проектами, фінансовий менеджмент, управління кадрами тощо.

Як було наголошено у виступах Сергія Волкова та Василя Толкачова, представництва ЮНОПС та USAID в Україні готові не лише обговорити, але й надавати безпосередню допомогу місцевим ОТГ в напрацюванні якісних проектів, під які будуть виділені кошти, приміром, на ремонт доріг, мостів, встановлення сучасного освітлення, водозабезпечення та з підготовки спільних проектів по цих та інших питаннях. Тобто, вищезгадані фундації ООН в Україні поряд із уже відомою Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН), яка вже успішно зарекомендувала себе на Чернігівщині, готові підключитися до соціально-економічної та гуманітарної співпраці на теренах Сіверщини.

У свою чергу, очільник компанії «А5 Сістемс» Олександр Савостенко (до речі наш земляк, який народився в місті Сновськ) у своєму виступі розкрив тему «Підвищення ефективності управління за рахунок впровадження «Збірки спеціалізованих комп'ютерних програм для органів місцевого самоврядування». Він також закликав до тісної співпраці органи місцевого самоврядування Придесення з його компанією та відповів на численні запитання голів ОТГ.

Цікавими були і пропозиції експертів Програми «Енергоенергоефективність в Україні» Миколи Коломійця та Андрія Дорохіна, які широко акцентували увагу на одному з найважливіших питань сучасного життя - енергозбереженні і енергоефективністі.

На завершення наради виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, голова постійної комісії з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції обласної ради Ірина Грозенко щиро подякувала «могутньому Київському десанту» за надану цікаву інформацію, роздані методичні матеріали та запросила всіх до плідної співпраці на благо рідної Чернігівщини та всієї України.


Автор: Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Чернігівському районі піротехніки знищили артилерійський снаряд

17 травня о 15:20 групою піротехнічних робіт  та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області в спеціально відведеному...

Реабілітація жертв радянських репресій: куди звертатися

У січні цього року в області створена регіональна комісія з реабілітації репресованих. Це постійно діючий колегіальний орган, що здійснює попередній розгляд обставин, пов’язаних з учиненням...

У Чернігові фонд соціального житла поповнився однією квартирою

Чернігову безоплатно передана однокімнатна квартира, яка поповнить фонд житла соціального призначення. Документи на це житло вручили сьогодні, 17 травня, в Чернігівській міській раді. У заході...

Прилуцька поліція затримала підозрюваного у крадіжці з фельдшерсько-акушерського пункту

Кримінальна поліція оперативно вийшла на слід викрадача майна з ФАПу в Прилуцькому районі. Зловмисник встиг зняти з банківської картки фельдшера 40 тисяч гривень.   16 травня по допомогу до...

На вулиці Мазепи кладуть новий асфальт

Вулиця Івана Мазепи в Чернігові на ділянці від Ремісничої до проспекту Миру зараз повна ремонтної техніки. Укладають новий асфальт. Закінчити роботу на основній смузі дороги планують за...