У школах Чернігова проходять інтерактивні театральні вистави «Стоп булінг» | Події і коментарі
Середа, 03 червня 2020, 07:11
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

У школах Чернігова проходять інтерактивні театральні вистави «Стоп булінг»

12:50 25.04.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

У Чернігові для учнів навчальних закладів проходить серія інтерактивних театральних вистав «Стоп булінг», які організовані в рамках проекту Бюджету участі. Проект "Школи Чернігова - територія толерантності. Навчання підлітків безконфліктній поведінці" є переможцем 2018 року серед малих проектів.

Інтерактивний захід організований за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради та підготовлений викладачами й студентами Чернігівського національного технологічного університету.

Вистава має п’ять сюжетів та демонструє чіткі приклади різних видів булінгу, емоцій та почуттів, які переживають як постраждалі, так і буллери. Студенти показали учням загальноосвітніх шкіл що таке булінг без термінів та складних слів. Вистава тримає в напрузі від першого до останнього слова, навіть після її закінчення виникає бажання аналізувати та переоцінювати. Крім того, вистава викликала зацікавленість учнів та підняла важливу тему для їх віку.

Так, відповіді на питання: що таке "булінг", які є види "булінгу"; як захистити себе та інших від агресорів, 22 квітня шукали учні 7-х класів гімназії № 31 під час перегляду цієї інтерактивної вистави. Діти активно брали участь у дискусії з експертами та психологами, вони отримали відповіді на важливі питання.

Експерти цього проекту: Олена Надточій, психолог відділу соціальної роботи ЧМЦСССДМ та Аліна Палуб, інспектор зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції, лейтенант поліції.

Режисери вистави: Мирослава Витриховська-Макар та Валентин Макар.

Для учнів 8-х класів шкіл міста 18 квітня в рамках реалізації проекту «Я маю право!» проведений профілактичний захід з елементами тренінгу «Зупинимо булінг разом». Цей захід проводиться спеціалістами Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області.

Крім того, 16-17 квітня у Чернігові стартувала Всеукраїнська акція «Діти! Поліція! Безпека!» для учнів закладів загальної середньої освіти, в рамках якої проведено низку профілактичних заходів за темами: "Протидія булінгу в дитячому середовищі", "Розв’язання конфліктів мирним шляхом", "Безпека на дорозі", "Відповідальність підлітків за порушення закону", "10 головних правил безпеки для дитини" та ін. Ці заходи проводилися за ініціативою Ювенальної поліції України, Підрозділу взаємодії патрульної поліції та громади. Після цього шкільні офіцери поліції та поліцейські управління ювенальної превенції НПУ поїдуть до інших областей.

 Довідково. Булінг – це цькування однієї дитини іншою, агресивне переслідування, яке дуже часто поширене в школах і загалом є проблемою світового масштабу. Донедавна вона замовчувалась у суспільстві. Фахівці зазначають, що в усіх соціальних системах завжди є лідер, середня група і так звана «жертва», і спільна задача педагогів, психологів та батьків – сформувати толерантне ставлення серед учасників освітнього процесу, які можуть стати потенційною жертвою булера.

В Україні діє Закон про булінг, який передбачає відповідальність за булінг та процедуру притягнення до неї.


Автор: Прес-служба Чернігівської міської ради за інф. ЧМЦСССДМ та управління освіти міської ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Перша смерть від коронавірусу в Чернігові

Сьогодні у 2-й міській лікарні в Чернігові померла 94-річна пацієнтка з Covid-19. Жінка мала ряд супутніх хвороб, в тому числі ішемічну хвороба серця. Це перший летальний випадок в обласному...

Школярам – про філармонійний центр

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог! Сьогодні, 2 червня, в гостях у...

Нові випадки інфікування COVID-19 в області за останню добу

За останню добу в Чернігівській області п'ятнадцять нових випадків захворювання на коронавірус. З них десять у місті Чернігів. Усі з числа контактних. Двоє осіб госпіталізовано, решта на...

У Чернігові перекривають одразу чотири вулиці

У Чернігові, цього тижня, перекриють рух автотранспорту одразу на чотирьох вулицях.  Про це повідомляють на сайті ЧМР. Закривати вулиці планують поступово, в такому порядку: -2 червня - по...

У рамках «Великого будівництва» на Сосниччині реконструюють дитячий садок і стадіон

У Сосниці в рамках виконання програми "Велике будівництво" проводиться реконструкція приміщень дитячого садочка "Сонечко" з впровадженням комплексних заходів теплореновації. Учора, голова...