У Чернігові пройде мистецький проект «Старовинна музика в стародавньому місті» | Події і коментарі
Вівторок, 20 серпня 2019, 22:12
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

У Чернігові пройде мистецький проект «Старовинна музика в стародавньому місті»

16:14 26.04.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Лише три дні - з 3 по 5 травня наше стародавнє місто звучатиме по-особливому.

В рамках четвертого мистецького проекту «Старовинна музика в стародавньому місті» зберуться представники України та Австрії – досвідчені та молоді виконавці української та європейської старовинної музики. І цього року у Чернігові зустрічаємо Львів, Тернопіль та Відень.

Заснований у 2016 році, проект є єдиним у нашому регіоні й проходить щорічно на різних майданчиках музичної мапи міста. Він включає концертні програми, презентації просто неба, майстер-класи. Мета проекту - показ потужного історико-культурного потенціалу Чернігівського краю та налагодження “культурних мостів” з іншими країнами.

Ми ламаємо стереотипи, що давня музика лише для вузького кола шанувальників. Кожен з Вас має унікальну змогу долучитися до проекту на будь-якій його локації, адже наше прагнення - вийти за рамки традиційних концертних залів, донести її до сердець кожного з Вас. Творчість не має кордонів і вона об’єднує.

За три роки його учасники з Чернігова, Львова та Києва представили кращі зразки європейської старовинної музики XVI-XVIII століть. Серед його учасників: Львівский музичний цех «Gardarica» (м. Львів), сопілковый консорт «Dudalis Junior» (м. Львів), дует в складі Божени Корчинської й Наталії Павлів (українська хроматична сопілка) (м. Львів), KlarnetKvartet «Bagatelle» (м. Чернігів), Іван Євтушенко (лютня) (м. Чернігів), академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського (м. Чернігів), дует в складі Світлани Шабалтіної та Ольги Шадріної-Личак (клавесин) (м. Київ), а також Ігор Єрмак (флейта траверсо) (м. Київ).

З 2018 року мистецький проект став відкритим для міжнародної участі. Його спеціальним гостем став Бернгард Гофштьоттер (м. Відень, Австрія) - двічі номінант премії International Classical Music Awards з концертом для барокової гітари - майстрової копії з історичного інструменту Антоніо Страдіварі.

У 2019 році в рамках двосторонньої співпраці у сфері культури між Австрією та Україною логічним продовженням участі Б. Гофштьоттера в проекті стане його виступ в дуеті з сопілкаркою Боженою Корчинською (м. Львів). Родзинкою фестивалю на цей раз стане презентація програми для копії лютні XVIII століття празького майстра Thomas Edlinger.

Традиційно, цьогорічний мистецький проект відбудеться у травні. Так як кожен проект є неповторним та до нього приєднується все більше молоді, то серед постійних учасників будуть представлені як нові виконавці, так і колективи в оновленому складі. Також розшириться географія міст-учасників.

Вперше у проекті звучатиме український репертуар у виконанні знаного бандуриста, заслуженого артиста України Дмитра Губ’яка (м.Тернопіль).

На Вас чекає лише живий звук та живе виконання.

Не пропустіть унікальну можливість зануритись в атмосферу давньої музики та почути розмаїття голосів старовинного міста!

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

3 травня

15.00 - Презентація проекту

Виставка художніх творів Доби Бароко (з фондів ЧОХМ)

Місце проведення: Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана (вул.Музейна, 6)

4 травня

13.00 - Урочисте відкриття проекту та концертна програма

Місце проведення: Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана (вул.Музейна, 6)

15.00 - Концертна програма

Місце проведення: Борисоглібський собор (Вал)

5 травня

15.00 - Концертна програма

Місце проведення: Борисоглібський собор (Вал)


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Райская работа для заядлых домоседов

Имидж. Шутка «Утро – время, когда завидуешь безработным», уже не актуальна. Теперь можно, имея хорошую работу, выполнять ее дома, когда есть время и вдохновение. Всё больше...

Три школи з Чернігівщини потрапили до ТОП-200 найкращих шкіл України

Сайт "Освіта.ua" традиційно склала рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року. На 61 місці Спеціалізована ЗОСШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов, на 149...

Чернігівська рада хоче продавати підвали, що не приносять прибутку

Чернігів позбудеться неліквідних підвальних чи напівпідвальних приміщень, які не використовуються і вимагають від міста набагато більше витрат, ніж приносять прибутку. Таке доручення дав...

З початку року кількість жителів області зменшилася на 7,3 тис. осіб

На 1 липня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 998,5 тис. осіб, з яких 65% проживали в міських поселеннях. З початку року кількість жителів...

У Чернігові ректор Академії пенітенціарної служби відмовляється залишати посаду

Сьогодні в Чернігові повідомив про рішення Міністерства юстиції розірвати контракт з ректором Академії пенітенціарної служби Олексія Тогочинського та призначення виконуючого обов'язки Тетяну...