Оголошено фотоконкурс «Селфі на Чернігівщині» | Події і коментарі
Неділя, 19 травня 2019, 13:55
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Оголошено фотоконкурс «Селфі на Чернігівщині»

07:33 07.05.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Чернігівщина – унікальний регіон з потужним туристично – рекреаційним потенціалом. Наша область займає одне з провідних місць в Україні за кількістю пам’яток культурної спадщини, багато з яких віднесені до найвизначніших творінь світового мистецтва. 14 населених пунктів області включено до переліку історичних населених місць України, три з них мають тисячолітню історію (м. Чернігів, м. Новгород-Сіверський, сел. Любеч).

Чернігівщина має значні рекреаційні ресурси: національні природні та ландшафтні парки, півтисячі заказників, майже 150 пам’яток природи, десятки парків-пам'яток садово-паркового мистецтва, заповідних урочищ, дендропарки, зоопарк та ін.  

Аби в черговий раз привернути увагу і мешканців нашої області, і гостей до унікальних надбань Чернігівщини, Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації спільно з обласним турінфоцентром оголошують фотоконкурс «Селфі на Чернігівщині».  

Умови участі у конкурсі.       

1. Учасниками конкурсу можуть бути як мешканці Чернігівщини та України, так і гості нашого регіону із – за кордону.  

2. Для участі у конкурсі необхідно сфотографуватися на фоні пам’яток Чернігівщини. На фото, крім портрету (або групового фото) має бути чітке та впізнаване зображення пам’ятки нашої області (можливий офіційний надпис, табличка, наприклад, найстаріший дуб міста/селища в нашій області або пам’ятка природи, яка розташована в межах Чернігівської області тощо). 

3. Надіслати коротку інформацію про автора за адресою tic.chernihivregion@gmail.com ( ПІП або просто ім’я, місце проживання (на Чернігівщині або в іншій області/країні), дата створення фото і контакти). Контактна інформація є конфіденційною і необхідна для того, щоб зв’язатися з автором за умови перемоги у конкурсі. Під час голосування на сайті буде вказана назва фото, ім’я (ПІП) автора (те, що вказано у контактних даних) та звідки автор (місто/селище/область/країна).

4. У цьому ж листі надіслати одне фото з одного об’єкту (кількість фото з різних об’єктів від однієї особи - не більше 5) за адресою tic.chernihivregion@gmail.com із поміткою «конкурс селфі». Фото повинно мати також оригінальний підпис.  

5. Фото та інформацію надсилати з 1 травня до 30 червня 2019 року.

6. Конкурс є публічним. Авторські права на фото зберігаються за учасниками конкурсу. При цьому, надсилаючи фото на конкурс, автор підтверджує свою згоду з дійсними умовами та правилами конкурсу, в т.ч. і публікацію фото в мережі Інтернет та інших ЗМІ без додаткового погодження з автором та виплати йому винагороди.    

7. 1 липня 2019 року, фото, що надійшли у визначений у п.5 термін, будуть розміщені на сайті chernihivregion.travel та буде відкрите голосування. Переможцем буде визнане те фото, яке збере найбільшу кількість голосів у відкритому голосуванні.  

8. Відповідно, призерами (2 та 3 місця) будуть визнані ті фото, які наберуть відповідну кількість голосів.   

9. Будь – хто (учасник фотоконкурсу або його друзі) мають право розповсюджувати інформацію про конкурс будь – яким способом.  

10. Підведення підсумків фотоконкурсу буде проходити публічно, з широким висвітленням результатів голосування через ЗМІ.  

11. Переможець та призери отримають сертифікат на подорож/послуги та інші цінні подарунки.  

12. Нагородження переможця та призерів відбудеться під час підведення підсумків обласного конкурсу «Чернігівщина туристична - вибір року: 2019» у кінці поточного року (дата буде повідомлена додатково). 

Умови недопущення до участі у конкурсі.  

1. Фото, зміст яких та тексти підписів не відповідають загальноприйнятним нормам моралі.  

2. Фото, які будуть надіслані пізніше вказаних у п.5 термінів подання фото на фотоконкурс. 

Бажаємо успіхів та чекаємо ваших селфі!


Автор: Чернігівщина туристична
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Чернігівському районі піротехніки знищили артилерійський снаряд

17 травня о 15:20 групою піротехнічних робіт  та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області в спеціально відведеному...

Реабілітація жертв радянських репресій: куди звертатися

У січні цього року в області створена регіональна комісія з реабілітації репресованих. Це постійно діючий колегіальний орган, що здійснює попередній розгляд обставин, пов’язаних з учиненням...

У Чернігові фонд соціального житла поповнився однією квартирою

Чернігову безоплатно передана однокімнатна квартира, яка поповнить фонд житла соціального призначення. Документи на це житло вручили сьогодні, 17 травня, в Чернігівській міській раді. У заході...

Прилуцька поліція затримала підозрюваного у крадіжці з фельдшерсько-акушерського пункту

Кримінальна поліція оперативно вийшла на слід викрадача майна з ФАПу в Прилуцькому районі. Зловмисник встиг зняти з банківської картки фельдшера 40 тисяч гривень.   16 травня по допомогу до...

На вулиці Мазепи кладуть новий асфальт

Вулиця Івана Мазепи в Чернігові на ділянці від Ремісничої до проспекту Миру зараз повна ремонтної техніки. Укладають новий асфальт. Закінчити роботу на основній смузі дороги планують за...