Інвестиційна програма АТ «Облтеплокомуненерго» погоджена виконкомом | Події і коментарі
Четвер, 18 липня 2019, 22:21
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Інвестиційна програма АТ «Облтеплокомуненерго» погоджена виконкомом

13:39 07.05.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив інвестиційну програму АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2019 рік у сфері теплопостачання. Це питання повторно виносилося на засідання виконкому сьогодні, 7 травня, і далі його розглядатимуть депутати міської ради.

Як відомо, АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» щороку виконує цілий ряд інвестиційних зобов’язань щодо ремонту, реконструкції та вдосконалення котелень та мереж, які це підприємство орендує у міської громади.

На минулому засіданні виконкому 18 квітня за пропозицією заступника міського голови Олександра Ломако це питання зняли з розгляду, й запропонували керівництву компанії провести публічне обговорення проекту інвестпрограми. Зокрема, пояснити чернігівцям, як була виконана інвестиційна програма за попередній рік і що планується зробити цього року. Тож 23 квітня АТ «ОТКЕ» провело обговорення цього документу з громадою міста.

За словами голови правління АТ «ОТКЕ» Віктора Геращенка, фінансування інвестиційної програми відбуватиметься за рахунок амортизаційних відрахувань. Кошторис інвестпрограми на 2019 рік становить 25,78 млн грн.

Планується, що ці кошти будуть спрямовані на об’єкти, які гостро потребують оновлення. Зокрема, на реконструкцію котельні по вул.Староказарменна дільниця, 13-б, двох центральних теплопунктів по вул.Рокоссовського, 28-а та 32-а, модернізацію системи керування в 12 котельнях, а також на заміну ділянки магістральної теплової мережі на попередньоізольовані труби по пр.Миру.

До прикладу, котельня на вул.Староказарменна дільниця потребує реконструкції, оскільки тут працюють котли 1970-х років, обладнання та комплектуючі до яких не випускаються з кінця 80-х років. Деякі агрегати експлуатувати просто небезпечно з точки зору можливої аварійності.

Модернізація інших 12 котелень передбачає встановлення сучасної автоматики, яка без присутності чергового персоналу дистанційно керуватиме всіма процесами – регулюватиме температуру, реагуватиме на аварійні ситуації тощо.

Реконструкція тепломережі по проспекту Миру, 193-а також необхідна, зважаючи на її поточний стан. До того ж, від неї опалюються корпуси обласної лікарні та онкологічного центру. Загалом буде замінено 345 м ділянки магістральної теплової мережі у двотрубному обчисленні.

Реалізація запланованих заходів на об'єктах підприємства дозволить досягти економії паливно-енергетичних ресурсів та заощадження їх споживання в житлових будинках, бюджетних установах та організаціях. За підрахунками фахівців, економічний ефект від впровадження заходів складе – 9 169,42 тис. грн. Термін окупності програми – 2,8 роки.

Довідково. АТ «ОТКЕ» орендує і має у своїй власності загалом 93 котельні (38 з них розташовані у м. Чернігові та 55 у районах області) загальною потужністю 593,17 Гкал/год, 48 центральних теплових пунктів, 7 індивідуальних теплових пунктів та 225,943 км (в двох трубному обчисленні) теплових мереж з яких 171,14 км відпрацювали свій нормативний строк експлуатації (експлуатуються понад 20 років). Вид палива – природний газ та пеллети. Резервне паливо непередбачене проектами котелень, окрім котелень, що працюють на пеллетах, там резервний вид палива – природний газ.

За останні роки АТ «ОТКЕ» встановлені лічильники обліку тепла у всіх будинках, де це було технічно можливо, проведений ремонт котелень. Наразі вже розпочались планові поточні ремонти. Після гідравлічних випробувань приступлять до заміни проблемних ділянок, всього попередньо за сезон планують замінити до 10 кілометрів мереж.


Автор: Прес-служба Чернігівської міської ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

КВУ: про проблеми на виборчих округах Чернігівщини

Чернігівський осередок «Комітету виборців України» фіксує загострення боротьби між кандидатами в народні депутати. Все частіше штаби кандидатів використовують брудні технології, що і не...

Невідомі зламали двері в приміщенні ДВК і вкрали плакат кандидата

Вранці  17 липня працівники сільського клубу с. Високе  Прилуцького району (ОВК № 210) , де знаходиться дільнична виборча комісія № 740634, побачили пошкоджені вхідні двері і викликали...

Молодику, підозрюваного у відкритому викраденні ікони «Козельщинської Божої Матері», обрано запобіжний захід

Під час розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу, прокурором доведено наявність всіх обставин, які свідчать про обґрунтованість обрання підозрюваному саме тримання під вартою. Так,...

Експорт товарів з Чернігівщини до країн ЄС зріс на 31%

У січні-травні цього року обсяги зовнішньоторговельних операцій підприємств Чернігівської області з партнерами зі 118 країн світу склали 493 мільйони доларів США. При цьому експорт товарів зріс на...

В ОДА узгодили подальші дії по створенню індустріального парку «Менський»

Від першого засідання робочої групи з питань створення індустріального парку «Менський» минуло близько двох місяців. За цей час у Менській міській раді визначились з основними...