Через проблеми з електрикою зупиняються ліфти міста Чернігова | Події і коментарі
Неділя, 08 грудня 2019, 12:07
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Через проблеми з електрикою зупиняються ліфти міста Чернігова

15:38 01.07.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Через проблеми електричних мережах міста, які останнім часом спостерігаються майже не щодня, в місті Чернігові зросла кількість аварійних зупинок ліфтів у багатоквартирних будинках.

Про це повідомляється на офіційній сторінці "Центрліфту" у Фейсбуці.

Так, аномальна кількість аварійних зупинок ліфтів спостерігалася у четвер, 27 червня. В цей день перебої з напругою в міських електромережах призвели до фактично одночасної зупинки майже сотні ліфтів в Новозаводському районі Чернігова. Так, за даними контакт-центру УЖКГ в період з 19.45 до 20.05 год на територій району в 46 кабінах ліфтів застрягли люди, а ще 52 ліфти припинили свою роботу через знеструмлення.

Фактично, така масова зупинка ліфтового обладнання, яка була зафіксована в короткий проміжок часу 27 червня є надзвичайною ситуацією як для міста, так і для працівників компанії «Центрліфт». Для усунення проблеми та оперативного реагування на ситуацію було виведено на роботу весь технічний персонал підприємства. В першу чергу увага приділялася ліфтам, де застрягли люди. Головним завданням фахівців компанії «Центрліфт» було визволення людей з кабін ліфтів, а вже потім вирішувалось питання з відновлення роботи ліфтового обладнання.

Сьогодні, 01.07.2019 проблема за відключенням ліфтів через знеструмлення обладнання, повторилася в Деснянському районі Чернігова. Перебої з напругою були зафіксовані в районі вулиць Всіхсвятьська, Рокосовського, Бєлова, Пухова, 1 Травня та ін.

Враховуючи те, що знеструмлення ліфтів сталося близько 9 години ранку, кількість застрягань не була такою значною, як 27.06.2019, але все одно перевищила добову норму. Було зафіксовано застрягання людей у дев’яти кабінах ліфтів. Враховуючи той факт, що і така кількість одночасних аварійних зупинок є понаднормативною, визволення людей з кабін ліфтів зайняло понад годину.

Звертаємо увагу на те, що зазначені випадки аварійних зупинок ліфтів або припинення роботи ліфтів не пов’язані з якістю обслуговування компанією «Центрліфт». Загальна причина – знеструмлення ліфтів через перебої напруги в мережах Обленерго.

Керівництво компанії «Центрліфт» перепрошує за передої в роботі ліфтового обладнання, не пов’язані з якістю обслуговування ліфтів та звертає увагу на ряд правил, які потрібно виконувати у випадку аварійної зупинки кабіни ліфта:

1. Зупинка ліфта може статися через технічні неполадки, перебої з електропостачанням тощо. Якщо ліфт раптово зупинився, не можна трясти кабіну чи намагатися силою відчинити двері, адже ліфт у будь-яку мить може рушити.

2. Якщо ви застрягли в ліфті:
– не панікуйте. Саме паніка людей у замкненому просторі, здебільшого і стає причиною травмування.
– скористайтеся кнопкою виклику диспетчера або зателефонуйте до цілодобового контакт-центру УЖКГ за номером телефону 0800-50-93-50 та передайте диспетчеру інформацію про зупинку ліфтового обладнання. За вказаною адресою терміново буде направлено аварійну бригаду яка допоможе вам безпечно покинути кабіну ліфта. 
– якщо ви не можете скористатися телефоном, спробуйте голосно погукати сусідів. У багатоповерхівці вас обов'язково почують.

3. Якщо ви застрягли у ліфті з дитиною – не показуйте їй свого занепокоєння та не панікуйте. Діти відчувають настрій батьків, тому краще, якщо дитина сприйматиме таку ситуацію, як пригоду.
При користуванні ліфтом також просимо пам’ятати та виконувати головні правила безпечного користування:
– першими в ліфт заходять дорослі, а потім – діти,
– першими з ліфту виходять діти, а далі – дорослі,
– маленьку дитину слід взяти на руки з візочка, зайти в кабіну ліфта і лише потім ввезти візочок.
– дітям самостійно не можна користуватися ліфтами.
– у ліфті не можна курити.

Компанія «Центрліфт» робить усе можливе, щоб експлуатація та користування ліфтами міста були комфортними та безпечними.

Але, як то кажуть, не все залежить від нас. Враховуючи ситуацію в електричних мережах міста і пов’язані з цим проблеми електроживлення ліфтів, керівництво компанії «Цернтліфт» в черговий раз нагадує цілодобовий безкоштовний багатоканальний номер контакт-центру УЖКГ, за яким треба телефонувати у випадку зупинки ліфта: 0800-50-93-50.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Через гепатит оголошено карантин у садочку в Чернігові

У чернігівському садочку №45 оголосили карантин в зв’язку з тим, що в одного вихованця виявили гепатит.  Хлопчик, який захворів, «підхопив» інфекцію від свого брата —...

В Чернігові нагородили меценатів року

Меценати, благодійники з усіх куточків області і не тільки зібрались у залі чернігівського художнього музею. Мета – відзначити кращих з кращих. Відзначити тих, хто дарує іншим частинку...

Більше 5 мільйонів витратили на покарщення житлових умов бійців

Упродовж 2015-2018 років на Чернігівщині покращили житлові умови 55 родин загиблих учасників антитерористичної операції та 26 бійців, які мають інвалідність внаслідок участі у...

Громади Чернігівщини недоотримають більше 43 мільйонів гривень субвенції на соціально-економічний розвиток у 2019 році

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали 23 млн грн із запланованих 67 млн 4 грудня на засіданні Уряду було внесено зміни до розпорядження Кабінету Міністрів від 10.07.2019 року №...

Через помилку лісника на Чернігівщині незаконно вирубили 440 дерев

Прокуратурою області забезпечено підтримання публічногообвинувачення у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості,допущеної працівником комунального лісгоспу, яка призвела до...