Обласна архітектурно-містобудівна рада: планування територій триває | Події і коментарі
Середа, 08 липня 2020, 10:44
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Обласна архітектурно-містобудівна рада: планування територій триває

08:38 26.07.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Ще один проєкт генерального плану населених пунктів та чотири детальні плани земельних ділянок рекомендувала до затвердження обласна архітектурно-містобудівна рада за підсумками чергового засідання, проведеного вчора, 25 липня, в Чернігівській ОДА. Провів захід начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександр Дмитрюк.

Зокрема, члени містобудівної ради розглянули Генеральний план та плани зонування території селищ Яблунівка та Яблунівське Прилуцького району. Тепер документацію мають затвердити місцеві ради.

Також архітектурно-містобудівна рада рекомендує до затвердження чотири детальні плани земельних ділянок.

Перший – зміна цільового призначення земельної ділянки у селі Володькова Дівиця Носівського району. Тут планується розміщення об’єктів торгівлі. Другий – реконструкція виробничих приміщень забійного цеху, розташованого за межами населеного пункту в адміністративних межах Рудківської сільської ради. Планом передбачається прибудова двох приміщень та заміна існуючих очисних споруд. Ще один план передбачає реконструкцію кондитерської фабрики у місті Носівка. Схвальне рішення отримав і детальний план території земельної ділянки, що розташована у місті Семенівка. Тут планується будівництво автозаправної станції.

Загалом, починаючи з 2011 року, в області розроблено та затверджено 78 нових генеральних планів населених пунктів, 71 план зонування території населеного пункту, 117 детальних планів території в межах населених пунктів та 65 за їх межами.

Довідково. Генеральний план населеного пункту – містобудівна документація, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Детальний план території – містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

План зонування території (зонінг) – містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

На Чернігівщині припинено незаконну торгівлю тютюновими виробами

Мешканці Чернігівської та Волинської областей організували і здійснювали діяльність з незаконного ввезення сигарет а подальшої їх реалізації на території України. Крім того група збувала...

На Голубих озерах молодий чоловік потонув на очах у знайомих

З початком купального сезону почастішали випадки загибелі людей під час відпочинку на водоймах. В більшості випадків це є наслідком недотримання, незнання або ж відвертого ігнорування елементарних...

Жодного нового випадку захворювання на коронавірус в області за добу

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному...

Два шприци з наркотичною речовиною виявили у молодої жінки прямо на вулиці Чернігова

У Чернігові почастішали випадки виявлення на вулицях міста громадян під дією наркотичних речовин....

На Чернігівщині всі призовники проходять ПЛР-тестування

Всі призовники на Чернігівщині проходять ПЛР-тестування. В результаті вже було виявлено два випадки захворювання на Covid-19 серед юнаків, які мали прибути до військомату.  Про це...