Чернігівські депутати vs Facebook: скоріш на ви, ніж на ти | Події і коментарі
Четвер, 07 грудня 2023, 18:04
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Чернігівські депутати vs Facebook: скоріш на ви, ніж на ти

14:05 09.08.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Лише одиниці з депутатів Чернігівської міської ради звітують про свою діяльність на сайті муніципалітету. Проте, серед виборців саме електронний вид комунікацій є одним з найбільш затребуваних. Як варіант, народні обранці можуть розміщувати інформацію про свою діяльність на своїх сторінках в Facebook. Цей спосіб є легшим і не потребує особливих затрат.

Хто ж з депутатів активно використовує соціальну мережу у своїй діяльності проаналізували в Агенції міських ініціатив.

«Наш край»

В своїй більшості депутати фракції «Наш край» в Чернігівській міській раді не дуже активно розповідають про свою діяльність в Facebook. У той же час, партійна сторінка «Наш край Чернігівщина» ведеться доволі активно, та є інформативною для виборців. Також спільною рисою для всіх депутатів від цієї фракції є позитивне висвітлення їх діяльності у виданні «Челайн», новини з якого вони часто поширюють.

Найбільш активними депутатами фракції в мережі є Наталія Хольченкова,  Богдан Ткаченко та Віктор Бистров. На сторінці Хольченкової можна знайти інформацію, як про її депутатську діяльність, так і про освітню, а також особисті дописи. Сторінка Богдана Ткаченка наповнена інформацію про політичну діяльність його та партії «Наш край». Зокрема тут є багато інформації про нещодавню кандидатку у нардепи по  205 одномандатному виборчому округу (ОВО) Марію Родикову. В подібному ключі свою сторінку веде і Віктор Бистров.

 Доволі активно веде свою сторінку і директорка гімназії №31 Вікторія Овчаренко. На її сторінці можна побачити багато новин саме з освітянської галузі та  роботи гімназії.

Сторінки перевізників Сергія Вакуленка та Володимира Козира наповнені більше комерційною інформацією. Так депутати поширюють рекламу перевізника Atlas travel та кафе «Кабриолет». Також на сторінках депутатів присутні перепости з партійної сторінки та екс-кандидатки Марії Родикової.

Майже не активні сторінки у депутатів: Олександра Соколова, Володимира Коваленка, Ігоря Желдака, Ганни Якубової та  Максима Черненка. Сторінку Миколи Носка знайти не вдалося.

БПП «Солідарність»

Депутати фракції БПП «Солідарність» у Чернігівській міській раді одні з найактивніших у мережі Facebook.

Так, депутати: Василь Білогура, В’ячеслав Летута,  Регіна Гусак та Андрій Дериземля активно ведуть свої сторінки в мережі, повідомляють про свою депутатську та професійну діяльність.

Публікації сторінки Романа Старікова останнім часом були присвячені кандидату по 205 в.о. Валерію Кулічу. Інна Левченко активно поширює публікації на освітню тематику. Постійно оновлює свою сторінку і Сергій Воробйов, проте його публікації носять здебільшого особистий характер, або не стосуються його діяльності, як депутата.

Низький рівень активності у сторінок Олександра Тарасовця та Наталії Малець.

ВО «Батьківщина»

На противагу депутати фракції ВО «Батьківщина» майже не приділяють увагу роботі в соціальних мережах.

Єдиним активним в Facebook депутатом є Іван Бакшун, втім і на його сторінці не багато інформації про депутатську діяльність. Більшість дописів носять або особистий характер, або присвячені партії, або ж виборам по 210 ОВО з центром в місті Прилуки.

Не активні сторінки у  Миколи Миргородського, Григорія Федорця та  Лариси Кадіної.  Не вдалось знайти сторінки Ірини Любухіної, Олександра Антонова та Віктора Акименка.

«Самопоміч»

Депутати Віктор Іванченко і Олександр Тимошенко від фракції «Самопоміч» регулярно висвітлюють свою діяльність на власних сторінках у Facebook.

Приклад колег по фракції не підтримують Сергій Римаренко та Володимир Зуб, сторінку останнього знайти не вдалось взагалі.

«Опозиційний блок»

Не надто охоче висвітлюють свою депутатську діяльність представники «Опозиційного блоку». Публікації Павла Вовка носять, або особистий характер, або стосуються його місця роботи - КП «Чернігівводоканал». Світлана Живенко останнім часом присвячувала публікації своєму балотуванню на виборах. Олег Шеремет не приділяє уваги своїй сторінці загалом.

«Радикальна партія Олега Ляшка»

Найактивнішою депутаткою від «Радикальної партії Олега Ляшка» в мережі є Ірина Березинець. Її сторінка містить як особисту інформацію, так і про діяльність депутатки, значною мірою. Менш активні є дві інші представниці РПЛ: Наталія Осіковська та Жанна Шерстюк.

«ДемАльянс»

Доволі активні за загальним наповненням сторінки у представників «Демальянсу». Проте, що стосується депутатської діяльності, то у Віктора Тарасова це здебільшого публікації де його відмічають колеги, у Ярослава Ковтуна загалом такої інформації мало.

Позафракційні

Позафракційні депутати Сергій Кирієнко та Андрій Заїка дуже активні в Facebook. Але лише перший час від часу викладає інформацію про свою депутатську діяльність. Андрій Заїка частіше викладає мотивуючі публікації.

***

Повідомляти виборцям про свою депутатську діяльність за допомогою соціальної мережі Facebook не є чимось складним. Як ми бачимо  частина депутатів вже використовує цей безкоштовний спосіб донесення інформації про свою роботу. Сподіваємось їх приклад унаслідують й інші депутати, що дасть можливість виборцям бути краще обізнаними про роботу народних обранців. 


Автор: Прес-служба ГО «Агенція міських ініціатив»
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)