У школі та дитсадку, які місто готується повністю перебудувати, відбулися батьківські збори | Події і коментарі
Середа, 20 листопада 2019, 10:44
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

У школі та дитсадку, які місто готується повністю перебудувати, відбулися батьківські збори

11:36 15.08.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

13 та 14 серпня у чернігівських дитячому садочку №5 і школі №23 відбулися батьківські збори, на яких обговорювалося питання про тимчасове переведення дітей до інших закладів у зв’язку з непридатністю приміщень.

Як вже повідомлялося, ці школу і дитсадок місто готується повністю перебудувати, тобто знести і побудувати «з нуля». Стан їх будівель такий, що це доцільніше за ремонт. Про прийняття міською владою рішення щодо такого будівництва чернігівський міський голова публічно повідомив на  розширеній нараді у Чернігівській міській раді 13 серпня.

- Загалом у Чернігові 96 закладів освіти та 2 спеціальних заклади. Більшість приміщень - зношені, тому нам необхідно хоча би по два заклади на рік вводити в експлуатацію. Стан цих приміщень непридатний для експлуатації ні по пожежній безпеці, ні по будь-яких нормах санстанції. Отже, нам потрібно починати свідомо потроху щось будувати, - сказав він.

Міський голова наголосив на тому, що питання про будівництво школи в мікрорайоні «Бобровиця» на місці школи №23 мало аргументи як «за» так і «проти», але у підсумку прийняте рішення цю школу все-таки будувати. Вирішальною стала обставина, що це єдина школа великого мікрорайону, в якому проживає значна кількість дітей і молодих родин.

Проектні роботи по цій школі вже ведуться, зараз проект на стадії узгодження з відповідними контролюючими службами. На думку міського голови, орієнтовний реалістичний термін будівництва нової школи, враховуючи бюджет поточного року і часті зміни нормативів і законодавства – 4 роки.

Питання щодо стану і перспектив школи №23 обговорювалося вже давно. Зведення нової школи не один рік вимагали як батьки учнів цієї школи, так і депутати, обрані в цьому виборчому окрузі. Рік тому у школі відбулися громадські слухання про необхідність будівництва нової школи, учасники яких проголосували одностайно за цю необхідність.

Школа №23 (мікрорайон «Бобровиця») – одна з найстаріших у Чернігові – проводить навчання дітей у кількох старих одноповерхових будинках. Основний корпус 1921 року, з дерев’яними несучими стінами. Усі будівлі фізично дуже зношені, кваліфікуються як ветхі. Усі вони, крім майстерень, мають руйнування і просідання.

Дитячий садок №5 (мікрорайон «Шерстянка») – одноповерхова цегляна будівля без належного фундаменту. За документами, її реконструювали 73 роки тому, одразу після війни. Зараз по всій будівлі тріщини, руйнування розчинів цегляної кладки і самої кладки, осідання, корозія. У березні цього року, під час поривів вітру, провалився у приміщення димар. У зв’язку з цими обставинами було прийняте рішення про проведення технічної експертизи будівлі.

Відповідно до висновків державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» від 2019 року, технічний стан як будівель школи, так і садочка, в цілому класифікується як непридатний для нормальної експлуатації.


Автор: Прес-служба Чернігівської міської ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

В АТП 2528 повідомили скільки заплатив водій Brabusa за пошкоджений паркан

Майже 120 тисяч гривень на ремонт зіпсованого відбійника біля Катеринської церви у Чернігові компенсував водій «Brabus» Олександр Коробко, повідомляє UA: Чернігів. Про сказав...

Призначено нового керівника апарату Чернігівської ОДА

Відсьогодні, 19 листопада, керівником апарату Чернігівської обласної державної адміністрації призначена Наталія Мужикова.  Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Андрій Прокопенко....

Коментар Атрошенка щодо переписки з "Джокером"

Жартом назвав переписку із пранкером «Джокером», який писав від імені голови Офісу Президента Андрія Богдана, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко. Як сказав він у коментарі...

В міський бюджет Чернігова заклали підвищення зарплат бюджетникам

Місто Чернігів з початку наступного року встановлює мінімальні зарплати з нарахуваннями для всіх категорій працівників – що на комунальних підприємствах, що в бюджетній сфері – на рівні...

Пранкер Джокер виклав переписку з мером Чернігова

Сьогодні вранці, пранкер Джокер, відомий тим, що провокує відомих політиків на онлайн-спілкування з приводу тих чи інших «гарячих» питань», виклав переписку з міським...