Розрахуватися за вивіз сміття чернігівців змусять суд і виконавчі служби | Події і коментарі
П'ятниця, 17 січня 2020, 20:18
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Розрахуватися за вивіз сміття чернігівців змусять суд і виконавчі служби

09:10 09.09.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Від 18 несплачених гривень до мільйонних боргів.

У комунальному підприємстві АТП-2528, що відповідає за прибирання та вивезення відходів, несуть чималі збитки через борги населення. Попри порівняно невеликі суми у квитанціях, чернігівці не поспішають розраховуватися за спожиті послуги.

Руслан Волок, керівник КП «АТП-2528»: «На сегодняшний день задолженность населения перед АТП-2528 за вывоз и утилизацию мусора составляет порядка 5 миллионов гривен. На сегодня тариф составляет 18 гривен с человека. Это не такая большая сумма, как за другие коммунальные услуги. Но все ж, долг уже 5 миллионов».

На підприємстві кажуть, заборгованість зросла наприкінці опалювального сезону, коли монетизовані субсидії люди витратили не за призначенням. Тоді втрати у 30-40% понесли всі ЖЕКи і теплогенеруючі установи міста.

Руслан Волок, керівник КП «АТП-2528»: «К хорошему оно не может привести по одной простой причине, потому что тариф рассчитывается с оплаты 100%. То есть каждый человек должен заплатить. Если заплатили 90% значит где-то надо взять эти 10%».

Для кожного підприємства несплачені відсотки – це затримані зарплати, брак коштів на купівлю пального для техніки чи матеріалів для ремонтів. Через постійне недофінансування, служби не працюють повноцінно.

Руслан Волок, керівник КП «АТП-2528»: «У нас тоже есть долги за топливо, за газ, за некоторые запчасти. Оно все взаимосвязано, если там недополучили, то туда и недодали. Слава Богу, что заработную плату мы сейчас платим вовремя, но опять же, это ком, который нарастает и он в один момент может разрушить многое».

На підприємстві сподіваються, що чернігівці все ж погасять заборгованість. Інакше платити за рахунками їх змусять суд та виконавчі органи.

Руслан Волок, керівник КП «АТП-2528»: «У нас уже сформирован список должников и мы готовы подать в суд, в исполнительную службу и так далее. Но люди должны понять, что тогда будет больше, так как мы возьмем свои деньги, а также им придется заплатить за услуги суда, юстиции и всего остального».

Так, частина чернігівців уже стала заручниками несумлінних громадян у сплаті комунальних послуг, і 172 багатоквартирні будинки вже 5 місяць залишаються без гарячого водопостачання.

Сюжет телеканалу "Дитинець"


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Обласну філармонію почали відновлювати: вперше за часи незалежної України

У Чернігові реставрують історичну будівлю Обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, збудовану понад 100 років тому. Почали в минулому році, - повідомляє сайт Чернігівської...

Слідчий сяде за хабар на 5 років

Слідчого ГУ Нацполіції в Чернігівській області засудили за корупцію. Його спіймали на вимаганні та отриманні хабара від фігуранта кримінального провадження, - повідомляє СБ України в Чернігівській...

Служба зайнятості знає як здобути нову професію, якщо вам за 45

«Вік живи – вік учись»… Ця народна мудрість актуальна і в наші часи. Аби бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці, доводиться нерідко підвищувати свою...

У Десні засідала обласна Рада оборони

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко сьогодні провів виїзне засідання Ради оборони області у селищі Десна. Акцент - на продовженні в області заходів з підготовки до ведення територіальної...

Лотореї пішли у підпілля

Чи не щодня Нацполіція області інформує про викриття нелегальних гральних закладів. Після тотального закриття контор, що займалися протиправним бізнесом, його організатори почали відновлювати свою...