Виконком вніс зміни до Програми розвитку електричного транспорту Чернігова | Події і коментарі
Четвер, 21 листопада 2019, 05:41
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Виконком вніс зміни до Програми розвитку електричного транспорту Чернігова

11:48 16.10.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 16 жовтня, погодив зміни та доповнення до Програми розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2018-2022 роки. Ця міська Програма затверджена з метою сталого функціонування електротранспорту та подальшого його розвитку. Відповідно до неї на 2019 рік передбачено фінансування з міського бюджету податку на додану вартість за нові тролейбуси, придбані в рамках міжнародної фінансової угоди з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), а також співфінансування закупівлі нових електробусів.

Як повідомив начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міськради Олександр Рижий, враховуючи довготривалість процедур спільного з ЄІБ проекту та впровадження пільгового періоду (2 роки) постала необхідність оновити строки виплат податку на додану вартість за нові тролейбуси та тіла кредиту.  

Окрім цього у 2019 році не було виконано запланований об’єм робіт з реконструкції тролейбусної інфраструктури, внаслідок чого стан кабельного господарства, обладнання тягових підстанцій та контактної мережі на старих ділянках залишається критично поганим.

З метою залучення коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) для капітального ремонту, реконструкції тролейбусної інфраструктури було розроблено інвестиційний проект «Капітальний ремонт тролейбусної мережі в м. Чернігові», який посів 16-18 місце у загальному рейтинговому списку проектів по Чернігівській області, які можуть фінансуватися за рахунок коштів ДФРР у 2020 році. У разі отримання фінансування, відповідні кошти повинні бути передбачені у Програмі.

Він також зазначив, що даним проектом рішення пропонується здійснити перерозподіл та коригування видатків. Зокрема, на три роки (2020-2022) передбачається по 30 млн грн на придбання 6 одиниць тролейбусів щорічно за рахунок міського бюджету.

Крім того, до Програми додається пункт - «Реконструкція тягових підстанцій». Відповідно на це передбачаються видатки по 20 млн грн на три наступні роки, які необхідні для повної заміни обладнання 3-х тягових підстанцій КП «ЧТУ» міської ради.

На 2020 рік також переносяться видатки на розробку транспортної моделі, на придбання спецавтотранспорту для КП «ЧТУ» та на капітальний ремонт виробничих будівель КП «ЧТУ».

Всі ці внесені зміни та доповнення будуть затверджуватися депутатами Чернігівської міської ради на найближчому пленарному засіданні.


Автор: Прес-служба Чернігівської міської ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Атрошенко пожалівся Гривку і Зубу на недофінансування Чернігова

Про проблеми та перспективи бюджетного процесу-2020 говорили сьогодні, 20 листопада, в Чернігівській міській раді представники регіонального відділення Асоціації міст України. У засіданні...

Померлий безхатько півдня пролежав просто вулиці

Вчора   з’явилося повідомлення про те, що біля пункту прийому склотари виявлений труп чоловіка. Повз небіжчика проходило чимало людей, однак ніхто не звертав на нього уваги....

Поліція покарає водія маршрутки, що застряг на переході

Вчора, близько першої години дня, в соціальних мережах почало ширитися відео, де на перехресті вулиці 1-го Травня та вулиці Бєлова застряг водій маршрутного транспортного засобу. Повідомляє...

Козелецька поліція затримала чоловіка, який з ножем напав на жінку

Вчора увечері співробітники Козелецького відділення поліції затримали чоловіка, який посеред білого дня у державній установі райцентру напав з ножем на жінку перед очима відвідувачів з дітьми....

На Чернігівщині археологи знайшли старовинну люльку

Під час розкопок поблизу Іллінської церкви в Коропі археологи знайшли люльку кінця XVІІІ століття. Про це повідомляє Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення та комунікацій з...