Рівень забруднення повітря оксидом вуглецю в Чернігові не перевищує норми | Події і коментарі
П'ятниця, 24 січня 2020, 06:24
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Рівень забруднення повітря оксидом вуглецю в Чернігові не перевищує норми

08:53 23.10.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Рівень забруднення повітря оксидом вуглецю в Чернігові не перевищує норми. Про це UA: Чернігів сказала начальниця відділу моніторингу та оцінки впливу на довкілля департаменту екології облдержадміністрації Валентина Ганжа. За її словами, проби на вміст шкідливих речовин у повітрі обласний центр з гідрометеорології відбирає двічі на день. Робить цез двох постів – у районі вулиць Пирогова і Всіхсвятської. Останні дані знає наша Альона Макаренко. 

Від 0,09% до 1,74% при нормі  5 міліграмів на метр кубічний. Це ранкові результати вимірювань вмісту оксиду вуглецю в повітрі над Черніговом з постів обласного гідрометцентру.

Валентина Ганжа, начальниця відділу моніторингу та оцінки впливу на довкілля департаменту екології облдержадміністрації: «У Чернігівського гідрометцентра в місті Чернігові є два пости. Один із постів – це на вулиці Пирогова знаходиться, другий знаходиться на вулиці Всіхсвятській. Відбір проб там здійснюється кожного дня, з 7 ранку до 8 ранку, і ввечері з 7 до 8. Це лабораторії, які сертифіковані, які здійснюють відбір проб на тій висоті й на тому рівні атмосферного повітря, що може впливати на стан здоров’я людей, що може впливати на самопочуття людей. За даними цих лабораторій у нас перевищення по чадному газу, тобто оксиду вуглецю та пилу, не зафіксовано».

Напередодні кілька міжнародних ресурсів, що стежать за якістю повітря, показали перевищений індекс забруднення, зокрема, в Чернігові. Так, за даними сайту saveecobot, рівень забруднення атмосферного повітря у понеділок ввечері становив 154 бали при нормі від 0 до 50. Ця станція знаходиться тут, на Мазепи, 4. Чоловік, який її встановив, зустрітися з нами відмовився. Телефоном сказав, які конкретно показники вимірює станція – не знає. Тим часом на самому сайті зазначено – йдеться про вміст у повітрі пилу. Чернігівці, які проходять поруч, про самопочуття кажуть так.

«Відчуваю, є і ось в горлі дере, таке відчуття, ніби щось з’їв і здається, ніби горенить чи дере, мабуть, щось є».

Денис Дем’яненко: «Ні, тільки збільшилась кількість туману, але це не пов’язано з антропогенними факторами. А на дим, на смог я уваги не звернув».

Коментувати показники з цього сайту Валентина Ганжа не береться та радить користуватися інформацією лише з офіційних сайтів.

«Я не можу вам трактувати дані, які не є офіційними. Сайтів у нас багато, інформації різної в Інтернеті, але даною інформацією я не володію. За офіційними даними загрози, шкоди немає».

І додає - аби показники були в нормі, чернігівці мають перестати палити листя.

«Давайте не палити рослинні рештки, бо це впливає, це однозначно впливає на рівень чадного газу, пилу, діоксиду азоту, діоксиду сірки. Іще ж інколи в багаття кидають не тільки листя, а й кидається ще пластикова бутилка, а від усього цього шкідливість є здоров’ю».

Відео UA: ЧернігівАвтор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Керівнику поліції Чернігівщини вручили диплом про встановлення рекорду

Начальник Головного управління національної поліції в Чернігівській області Едуард Альохін отримав диплом про рекорд, який напередодні встановили поліцейські під час патріотичного флешмобу....

Чернігівську молодь запрошують поборотися за грант на навчання

Організатори проекту EducationUA запрошують молодих людей взяти участь у конкурсі. Переможець отримає грант в розмірі 20 000 грн. Коштами призового фонду фіналісту оплатять навчання в українському...

Чернігівська поліція встановила рекорд під час патріотичного флешмобу

Понад сотня курсантів вищих навчальних закладів системи МВС символічно з’єднали два береги Десни, демонструючи історичну єдність України. Під час флешмобу поліцейські вишикувалися у формі...

За тиждень перевірили 12 заправок – 10 закрили: в області продовжують боротися з нелегальним обігом нафтопродуктів

10-ть із 12-ти перевірених минулого тижня заправок припинили свою діяльність. Причина та сама – на об`єктах виявили нелегальний продаж пального, поінформувала Чернігівська ОДА. Відтоді як...

Під видавництвом «Десна» викорчовують 40-річні ялинки: активісти протестують

Рішення про пересадку чотирьох 40-річних ялин ухвалили на засіданні виконкому міської ради 16 січня. Зі слів начальника комунального підприємства «Зеленбуд» Романа Старікова, дерева...