Скільки коштів витрачають лікарні на Чернігівщині? | Події і коментарі
Вівторок, 28 січня 2020, 14:32
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Скільки коштів витрачають лікарні на Чернігівщині?

09:23 24.10.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Упродовж 9-ти місяців 2019 року Обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб та Міська лікарня №2 витратили 7,5 млн грн. БО «Мережа 100% життя» м. Харків дослідили лікарні, що забезпечують лікування соціально значущих захворювань.

До дослідження потрапили 49 медзакладів з 20 регіонів України у тому числі Чернігівщина.

Чернігів. Інфографіка.png

Більшість закупівель направлені на придбання продуктів, всього лікарні планували витратити на  їжу близько 151 млн грн. У цих процедурах зекономили 16 млн грн. На другому місці медичне обладнання, фармацевтична продукція та засоби гігієни, їх очікувана вартість 193 млн грн, економія склала 10 млн.

- Ми аналізували закупівлі через Prozorro. – розповідає аналітик Костянтин Дмитрієв. За 9 місяців 2019 року лікарні оголосили 13 тис. закупівель, з яких 11 тис. процедур завершено успішно, їх очікувана вартість 1,6 млрд грн. Завдяки конкурентним процедурам  зекономлено  76 млн грн.

Також аналітики визначили через які саме процедури лікарні зазвичай закуповують необхідне: відкриті торги, допороги, переговорна процедура або звіт про договір.

Кошти. Інфографіка.png

226 закупівель всіх замовників зробив ТОВ «БАДМ-Б» - це найбільша кількість поставок від однієї фірми. Найбільша сума поставок у ТОВ " Медичний центр "М.Т.К." – очікувана вартість виграних ним тендерів понад 39 млн грн.

Найдорожчий тендер з придбання фармацевтичної продукції вартував  13 млн грн, його проводила КНП «Львівської обласної ради "Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня". Вищезгаданий медзаклад – найбільший замовником медичного обладнання, фармацевтичної продукції та засобів особистої гігієни, сума всіх договорів за цими товарами 58 млн грн.

Довідково: Матеріал створений ГО «Інститут аналітики та адвокації»у рамках проекту «Стійкі рішення надання допомоги ВІЛ-інфікованим на базі спільнот», за підтримки Французької міжнародної експертизи Ініціативи 5% (Expertise France 5% Initiative). 


Автор: ГО «Інститут аналітики та адвокації»
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

В Чернігівській ОДА тривають консультації з представниками громад щодо перспективного плану формування ОТГ

Чернігівщина й надалі продовжує працювати над створенням ОТГ, повідломляє Чернігівська ОДА. Сьогодні, 28 січня, у  Чернігівській облдержадміністрації проходять консультації з...

За вбивство двох чернігівців бандитам «світить» 15 років тюрми

Слідче управління поліції Чернігівської області вбачає ознаки бандитизму в діях членів особливо небезпечної злочинної групи, яка підозрюється у вбивстві двох людей, вчиненні розбійних нападів та...

Наскільки Чернігівщина готова до наступного етапу реформування медицини

Минулого тижня фахівці Національної служби здоров`я проінспектували стан підготовки Чернігівської області до другого етапу реформування системи охорони здоров’я. В цілому відгуки позитивні....

Скільки і про що: як чернігівські депутати використовували право на депутатський запит

Депутатський запит є одним з найефективніших інструментів для депутата місцевої ради. У той же час, кількість і якість цих запитів легко можна перевірити, тож цей показник якості депутатської...

Бібліотека Короленка запрошує на книжково-інформаційну виставку "Голокост на Чернігівщині. Масове вбивство і пам'ять про трагедію"

З 25 січня, в Чернігові, у відділі краєзнавства бібліотеки ім. В. Г. Короленка відкрито книжково-інформаційну виставку "Голокост на Чернігівщині. Масове вбивство і пам'ять про трагедію". 27 січня...