Обласна психоневрологічна лікарня отримала відзнаку «Лідер охорони здоров’я України – 2019» | Події і коментарі
Субота, 14 грудня 2019, 20:29
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Обласна психоневрологічна лікарня отримала відзнаку «Лідер охорони здоров’я України – 2019»

15:27 30.10.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

15 років поспіль в Україні відзначають підприємства, організації, заклади, недержавні структури, які зробили потужний внесок у розбудову держави, зміцнення її промислового та соціального потенціалу. За цей час відзнаку «Лідер року» отримали понад 140 номінантів у різних галузях – промисловому та сільськогосподарському виробництві, освіті, системі охорони здоров’я тощо.

Серед переможців – Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня. Днями заклад отримав відзнаку «Лідер охорони здоров’я України – 2019».

За словами генерального директора лікарні Володимира Ященка, відзнака отримана за надання спеціалізованої допомоги, наближення її до громадян, а також за поступальний розвиток лікарні за різними напрямками. Він відзначає, що в багатьох областях лише починають ту роботу, яка в області вже має належний рівень.

Зокрема, це стосується хоспісного відділення, яке працює на базі лікарні із 2005 року. Володимир Ященко переконаний: треба відходити від стереотипів, що хоспісної та паліативної допомоги потребують лише хворі на онкологію, вона має надаватися за різними напрямками, у тому числі в галузі психіатрії.

Обласна психоневрологічна лікарня оперативно реагує і на вимоги сьогодення щодо реформування медичної галузі та її оптимізації. Нині у закладі (з відділеннями в районах області) функціонує 870 ліжок-місць (скорочено 140).

Триває робота над модернізацією лікарні. Цього року за кошти Державного фонду регіонального розвитку проводиться ремонт дахів відділень.

Звичайно, існує ряд проблем, які потребують першочергового вирішення. Так, одним із головних завдань залишається забезпечення лікарні сучасною діагностичною апаратурою.


Автор: За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

В Чернігівській ОДА підготувалися до мжливого припинення транзиту газу Росією

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко провів нараду з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Оскільки Росія готується припинити...

Крізь політичну призму: як чернігівські сайти пишуть про земельну реформу

Ухвалення в першому читанні закону про ринок землі викликало жваву реакцію в Чернігівській області, яка традиційно є аграрною. Місцева політична еліта тісно пов’язана з аграрним...  (Коментарів: 1)

У Ніжині евакуювали дітей зі школи через невідомий запах

Сьогодні, 13 грудня, в Ніжинській ЗОШ №10 було зірвано навчальний процес. Дітей евакуювали і відпустили додому. Учнів, батьки, яких не змогли забрати, залишились очікувати рідних у майстерні....

В Чернігові лише третина водіїв пристібаються за кермом

Чернігів посів п`яте місце у рейтингу українських обласних центрів за кількістюводіїв, що пристібаються пасками безпеки. 33,3% пристебнутих водіїв у Чернігові –такі результати всеукраїнського...

Три міста Чернігівщини підписали угоди про співпрацю з польськими містами

Угоди про це підписано під час візиту до Польщі делегацій трьох громад Чернігівщини. Вони передбачають співпрацю в різноманітних сферах. А наразі взаємодія вже йде — поляки суттєво допомогли...