Що обіцяли депутати Чернігівської області | Події і коментарі
Понеділок, 27 січня 2020, 01:19
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Що обіцяли депутати Чернігівської області

09:09 07.11.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

З шести одномандатних округів у Чернігівській області на двох до Верховної ради пройшли самовисуванці і ще на чотирьох – представники «Слуги народу». «Слово і Діло» подивилося, що мажоритарники обіцяли виборцям у своїх програмах.

Самовисуванець Валерій Давиденко був народним депутатом попереднього скликання, а цього разу у своїй передвиборчій програмі дав 15 обіцянок, більшість з яких торкається розвитку агросектору та сільської інфраструктури.

 

  Побороти корупцію та бюрократію за допомогою IT-технологій та створити мережі гуртових ринків обіцяли мажоритарники Чернігівської області. Зображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

 

Зокрема, Давиденко обіцяв збільшувати бюджети місцевих громад та експорт сільськогосподарської продукції до Європи. Також нардеп має підтримувати впровадження новітніх технологій в аграрному секторі, залучати інвестиції у виробництво продукції з високою доданою вартістю, сприяти створенню виробництв із повним циклом та розвитку малого та середнього підприємництва в селі. Окрім того, парламентар має створити мережі оптових ринків.

Ще один самовисуванець Борис Приходько дав 17 програмних обіцянок, серед яких також є «земельні». Зокрема, нардеп обіцяв розробити законодавчі ініціативи щодо розподілення земельних паїв та виплат за їхню оренду. Також нардеп має підтримати впровадження ринку землі за умови заборони її продажу іноземним компаніям.

Декілька обіцянок Приходька стосуються діджиталізації. Зокрема, він має створити електронну приймальню для виборців округу та побороти корупцію та бюрократію на окрузі за допомогою IT-технологій.

Чотири мажоритарники Чернігівської області пройшли до Ради від партії «Слуга народу». Їхні передвиборчі програми досить схожі і відрізняються тільки обіцянками про законопроекти, які вони мають підготувати та намірами щодо облаштування округу.

Найбільше обіцянок – 39 – дав Валерій Зуб. Для округу він має забезпечити створення хоспісу у Ніжині, придбати апарати комп’ютерного томографу та цифрового флюорографа для Носівської районної лікарні, а також пересувний цифровий мамограф. Також нардеп обіцяв не допустити закриття Гнідинцівського газопереробного заводу ПАТ «УКРНАФТА» та скорочення робочих місць на підприємстві.

Олег Семінський дав 26 обіцянок. Зокрема, для округу він обіцяв підготувати постанову КМУ щодо надання Чернігову спеціального статусу оподаткування. Також нардеп має сприяти будівництву школи в Деснянському районі Чернігова, виділенню коштів на ремонт доріг місцевого та загальнодержавного значення та реалізації масштабного проєкту будівництва заводу з виробництва гладкого скла.

На рахунку «слуги народу» Антона Полякова 34 обіцянки, серед яких немає жодної, яка б стосувалася округу чи підготовки певних законопроектів. Його обіцянки повністю дублюють програму списочників. Зокрема, він має добиватися посилення відповідальності за корупційні злочини, впровадження обов'язкової конфіскації майна корупціонерів та домагатися очищення та перезавантаження прокуратури і СБУ.

Аналогічна ситуація зі ще одним «слугою» Максимом Зуєвим, який також дав 34 «загальні» обіцянки. Мажоритарник, серед іншого, має домагатися, щоб всі страхові накопичення, зроблені людиною за життя, не зникали у фондах, а переходили у спадок та забезпечити монетизацію пільг і субсидій.

Джерело: "Слово і діло"


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

В області провели засідання Ради оборони (ВІДЕО)

Чернігівщина має 223 кілометри кордону з Російською Федерацією. Існуючі загрози національній безпеці України не зменшились. Обстановка залишається складною. Голова Чернігвської ОДА Андрій...

У "Десни" новий захисник - естонець Йоонас Тамм

Чернігівська "Десна" продовжує активно підсилюватися перед стартом другої половини сезону. Повідомляють Футбольні трансфери.Черговим новачком команди Рябоконя став 27-річний захисник збірної...

В Уряді планують злиття пенсійного фонду із соцстрахом

Кабінет міністрів України планує об’єднати Пенсійний фонд з іншими фондами соціального страхування. Таким чином хочуть зекономити кошти на утриманні адміністративного персоналу. Зараз в...

Новий коронавірус: що варто знати українцям

У четвер, 23 січня 2020 року, щодо спалаху нового коронавірусу відбулося засідання Комітету з надзвичайних ситуацій , скликане генеральним директором ВООЗ. Висновки та поради Влада Китаю...

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського презентували збірку чернігівської письменниці Наталії Коси

«Право на щастя, або роздуми сучасної жінки» – таку назву має нова прозово-поетична збірка Наталії Коси. Її презентували в бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках...