Яким спеціалістам роботодавці готові платити 20 тисяч і більше | Події і коментарі
Четвер, 09 квітня 2020, 22:21
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Яким спеціалістам роботодавці готові платити 20 тисяч і більше

15:44 24.02.2020    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Роботодавці готові платити достойну зарплату кваліфікованим робітникам, -  повідомляє Державний центр зайнятості.

Загалом ситуація на ринку праці у січні 2020 року показала позитивну динаміку щодо зростання зайнятості та скорочення безробіття.
Станом на 1 лютого кількість зареєстрованих безробітних становила 373 тисячі осіб. Серед них 43% шукачів роботи – громадяни з вищою освітою, 38% – професійно-технічною та 19% – загальною середньою.

Загалом у січні роботодавці подали до бази служби зайнятості 68 тисяч вакансій. Найбільша кількість пропозицій роботи у переробній промисловості (18,5%),  торгівлі та ремонту транспортних засобів (15,7%),  транспорту (11, 3%), державному управлінню (8,0%), освіті (7,8%).

Незмінною залишається тенденція високого попиту серед роботодавців на кваліфікованих робітників.

За професійними групами більше всього потребуються робітники з інструментом (22,4%), робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (16,3%), працівники сфери торгівлі та послуг (15,7%). Це швачки, слюсарі-ремонтники, електромонтери, газозварники, водії автотранспортних засобів, оператори заправних станцій, трактористи, продавці товарів, кухарі, продавці-консультанти.

Середня заробітна плата у вакансіях станом на 1 лютого становила 6724 грн. Водночас на біржі є пропозиції роботи із зарплатнею понад 20 тисяч гривень. Найбільшу оплату пропонують таким фахівцям:

  • технік-оператор електронного устаткування – 29 500;
  • помічник керівника виробничого підрозділу – 25 000;
  • забійник на відбійних молотках – 24 723;
  • інженер з управління повітряним рухом – 23 480;
  • зварник – 22 669.

Упродовж 2019 року державна служба зайнятості запровадила нові сервіси – інститут кар’єрного радника та консультанта роботодавця.
До основних завдань кар’єрного радника входить якісне надання послуг шукачам роботи з урахуванням їх індивідуальних потреб та якнайшвидше повернення безробітного до трудової діяльності. Мета впровадження інституту консультанта роботодавця - партнерська співпраця служби зайнятості з представниками бізнесу, яка передбачає ретельне вивчення актуальних кадрових потреб та якісне й швидке укомплектування робочих місць із застосуванням елементів рекрутингу.

З детальною інформацією щодо ринку праці та діяльності служби зайнятості можна ознайомитись на офіційному сайті ДСЗ www.dsz.gov.ua.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Голова Чернігівської ОДА: Від початку року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 га лісів

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 га площі. Це більш ніж на 100 га...

Укрпошта безкоштовно доставить освячені паски додому

Вперше святкові Великодні дні українці будуть відзначати в умовах карантину. Аби запобігти поширенню корона вірусу в державі,  Укрпошта разом з партнером Київським хлібозаводом пропонує, не...

Україна отримає додаткові 320 тисяч таблеток «Гідроксихлорохіну» для лікування хворих на COVID-19

Міністерство охорони здоров’я отримає гуманітарну допомогу, а саме лікарські засоби з діючою речовиною Гідроксихлорохін, включені у національний протокол лікування COVID-19. Компанії...

Носівку визнано осередком спалаху коронавірусу

8 квітня у Носівці зафіксовано перший лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус. Відповідне розпорядження про визнання Носівки осередком спалаху COVID-19 підписав керівник робіт...

У березні на водоймах Чернігівщини виявлено 112 порушень правил рибальства

Протягом березня 2020 року держінспектори Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксували 112 порушень Правил рибальства. Вилучено майже 350 кг незаконно добутої риби та понад 6 км сіток....