В Україні стартувала освітньо-грантова програма для жінок-фермерок – TalentA | Події і коментарі
Четвер, 02 липня 2020, 22:09
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

В Україні стартувала освітньо-грантова програма для жінок-фермерок – TalentA

14:21 04.06.2020    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

3 червня 2020 року в Україні стартує інноваціна освітньо-грантова програма «TalentA» для жінок-фермерок, які проживають у сільській місцевості. Програма започаткована за ініціативи та фінансування міжнародної науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience та при підтримці Фонду ООН у галузі народонаселення, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадської організації «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів».

Програма має на меті сприяти розширенню можливостей освіти та доступу до фінансів для жінок, які проживають на селі та зайняті у сільському господарстві. Зокрема, передбачено організацію навчального онлайн-хабу TalentA, де 20 жінок-аграріїв, які подолали конкурсний відбір, пройдуть безкоштовний інтенсивний курс навчання під керівництвом фахових експертів та менторів. Після цього учасниці програми змагатимуться за цільові гранти. Грантові кошти отримають три проєкти-переможці. Проєкти мають бути спрямовані на покращання продовольчої безпеки громад та вирішення відповідних потреб шляхом подолання голоду, надання доступу до питної води, підтримки відповідального споживання, боротьби зі змінами клімату та збереження екосистем. 

Загальний грантовий фонд становить 12000 доларів США і буде розподілений між проєктами-фіналістами таким чином:

•           1 місце – 5000 доларів США;

•           2 місце – 4000 доларів США;

•           3 місце – 3000 доларів США.

Навчальний план базується на реальних потребах жінок-фермерок, виявлених в ході глибинних інтерв’ю з представницями цільових аудиторій у квітні 2020. В основу закладено метод дизайн-мислення – техніка творчого вирішення проблем, що допоможе учасницям краще зрозуміти себе та свій бізнес, генерувати нові ідеї та проєкти, швидше навчатися та втілювати нові знання й навички у життя.

Україна стала другою країною, де реалізується програма TalentA. У 2019 році компанія Corteva Agriscience разом із Федерацією асоціацій сільських жінок Іспанії (FADEMUR) започаткували в Іспанії цю освітньо-інноваційну програму для жінок-новаторів, зайнятих у сільському господарстві. Дебют програми став дуже успішним. Цьогоріч її вирішили провести в Україні, надавши доступ до навчання та грантових фондів більшій кількості учасниць.

«Ініціюючи програму TalentA, компанія Corteva Agriscience підтримує наші корпоративні цілі сталого розвитку заради добробуту спільнот та ставить перед собою низку цілей. По-перше, використовуючи сучасні інструменти комунікацій, посилити поінформованість та спроможність сільських жінок, зокрема, жінок-аграріїв, щодо підприємництва, можливостей доступу до фінансів та інформації. По-друге, реалізувати таку просвітницько-навчальну програму, яка б допомогла жінкам розвивати, осучаснювати, робити конкурентоспроможним, ефективним та креативним свій бізнес, забезпечуючи його сталість та позитивну динаміку. Та, по-третє, сприяти покращанню продовольчої безпеки громад та вирішенню відповідних потреб шляхом надання переможницям грантів для їх реалізації. Corteva Agriscience щиро вдячна всім партнерам за їхню підтримку та надану експертизу, яка дає можливість досягти поставлених перед програмою цілей та сприяти розвитку наших спільнот», - каже Анна Бабіч, менеджер з корпоративних комунікацій у Центральній і Східній Європі, Corteva Agriscience.

 «Одним із пріоритетних напрямків Національної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій є створення умов для повноцінної участі сільських жінок в економічному житті, а також популяризація можливостей для молоді та жінок через створення сімейних ферм. ФАО визнає різноманітну роль, яку відіграють жінки у сільському господарстві та розвитку сільської місцевості, їхній потенціал для досягнення позитивних змін. Досягнення продовольчої безпеки, підвищення продуктивності сільського господарства та покращення життя людей у сільській місцевості залежать від усунення соціальних та економічних нерівностей між чоловіками та жінками», - зазначає заступник голови офісу ФАО в Україні Михайло Малков.

Хто може стати учасницею TalentA?

Жінки, які зайняті у сільському господарстві та проживають у сільській місцевості, незалежно від статусу й масштабів діяльності, котрі мають бажання працювати над проєктами розвитку і прагнуть зробити свій бізнес сталим, динамічним та конкурентоспроможним, а також сприяти розвитку громад, у яких проживають та працюють.

Як подати заявку на конкурс?

3 3 по 14 червня 2020 року заповнити реєстраційну Анкету програми на сайті www.talenta.org.ua

Реєстрація учасниць триватиме до 14 червня 2020 року включно.

Переможці грантового конкурсу будуть запрошені на Церемонію нагородження, яка відбудеться у Всесвітній день сільських жінок – 15 жовтня 2020 року – в Києві.

Отримати додаткову інформацію можна за посиланням, а слідкувати за перебігом програми - на сторінці TalentA у Facebook.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Чи є за що вибачатися: нардепи вказали на порушення закону заступницею міністра

Незважаючи на карантин, Чернігів уже на повну ввійшов у передвиборчий процес з усіма його методами, серед яких і масові зібрання у стилі діалоги з молоддю, громадськістю, пенсіонерами тощо. Звісно,...

19-річний хлопець потонув у Ріпкинському районі

Вчора ввечері, 1 липня, у ставку в с. Голубичі Ріпкинського району в декількох метрах від берега виявлено тіло потопельника. Ним виявився місцевий 19-річний юнак, який цього ж дня відпочивав на...

Статистика Covid-19 в Чернігівській області за останню добу

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга 2 липня в Чернігівській області ще 29 пацієнтів одужали від COVID-19. Тестування підтвердило відсутність...

Ваговий контроль на дорогах, збереження медзакладів та інші питання 24 сесії Чернігівської облради (Відео)

Ваговий контроль на дорогах, ухвалене рішення про приєднання до Чернігівської обласної лікарні декількох мед закладів, призначення низки керівників медичних установ області та ряд важливих питань...

Проблеми інформаційного простору Чернігівщини (Відео)

1 липня у прес-центрі “Чернігівський вибір” пройшов круглий стіл на тему “Основні проблеми інформаційного простору Чернігівщини". Про основні загрози для інформаційного простору...