На Чернігівщині відкрилось нове підприємство легкої промисловості (ФОТО) | Події і коментарі
Неділя, 20 вересня 2020, 20:14
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

На Чернігівщині відкрилось нове підприємство легкої промисловості (ФОТО)

13:36 08.08.2020    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Легка промисловість Чернігівщини розвивається і доказом тому є відкриття нових підприємств. Вчора, 7 серпня, на новостворене підприємство «ТК-МЕДЗАХИСТ» завітав голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.

Підприємство створене групою компаній «Текстиль-Контакт», яка з березня цього року налагодила серійний випуск засобів індивідуального захисту (масок та комбінезонів). Для закупівлі німецького обладнання у виробництво було інвестовано 500 тисяч доларів.

Це обладнання дозволяє піддавати шви ультразвуковому зварюванню, що робить повну герметизацію захисного виробу, — розповів засновник групи компаній «Текстиль-Контакт» Олександр Соколовський. Він повідомив, що «ТК-МЕДЗАХИСТ» працюватиме у дві зміни. Це дасть змогу виготовляти понад 20 тисяч виробів на місяць.

- На Чернігівщині відкриваються нові підприємства легкої промисловості, такі як "ТК-МЕДЗАХИСТ". Це офіційні робочі місця, надходження до бюджету та розвиток економіки регіону. Крім того, підприємство спеціалізується на виготовленні захисних комбінезонів та інших засобів захисту для медиків, на які зараз значний попит, - підкреслив Андрій Прокопенко.

Голова Чернігівської ОДА зазначив, що легка промисловість - це галузь, яка може стати драйвером економічного зростання для України, як свого часу легпром дав поштовх для розвитку економіці Туреччини, Італії та ряду інших країн.

Чернігівська ОДА підтримує розроблені асоціацією «Укрлегпром» спільно з народними депутатами України законопроєкти 2508 та 2509, які стимулюватимуть розвиток легкої промисловості в Україні, - зауважив Андрій Прокопенко.

За даними «Укрлегпрому», за 30 років турецька легка промисловість пройшла шлях від сировинної галузі переробки з низькою доданою вартістю – до одного з флагманів з постачання модного одягу, взуття та текстилю у світі.

Аби досягти таких показників, у 80-х роках Уряд Туреччини зробив ставку на легку промисловість як одну з пріоритетних. Завдяки підтримці та протекціоністській політиці держави, лише за постачанням одягу Туреччина сьогодні займає 6-те місце у світі. В галузі працює близько 40 тисяч підприємств, на яких зайнято за різними джерелами від 750 тисяч до 1,9 млн працівників. Одяг, після автомобільної техніки, посідає друге місце в структурі експорту країни з часткою 9,4% від загального.

Таке зростання легпрому в Туреччині відбулось завдяки пільговому оподаткуванню підприємств, створенню індустріальних галузевих центрів з необхідною інфраструктурою. Здійснюючи технічне оснащення та модернізацію, турецькі компанії також мають конкурентні переваги, бо ПДВ на обладнання дорівнює нулю.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

На Чернігівщині тривають стратегічні навчання «Об’єднанні зусилля 2020» (ФОТО)

На Чернігівщині вже другий день тривають стратегічні навчання «Об’єднанні зусилля 2020», під час яких відбувається розгортання підрозділів територіальної оборони країни. 20...

COVID-19 на Чернігівщині: яка ситуація сьогодні

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 вересня в області зафіксовано 70 нових випадків COVID-19. Всього за минулу добу зафіксовано 70 нових випадків...

По 208-му округу ЦВК зареєструвала відразу два Анатолія Гунька

Вчора, 19 вересня, Центральна виборча комісія зареєструвала відразу два Анатолія Гунька на вибори по 208 округу.  Один з них, Гунько  Анатолій Григорович, був представлений від партії...

Телефонував з парламенту і вимагав 40 мільйонів: фермер з Чернігівщини розповів про тиск з боку нардепа Халімона

Народний депутат України — особа, обрана до складу Верховної Ради для представництва виборців. Та часто-густо статус парламентаря сприймають передусім як мандат на корупцію. Чим «слуги народу»...

У Чернігові відкрили Чемпіонат України з кікбоксингу "ІСКА" ВІДЕО

19 вересня у Чернігові відкрили Чемпіонат України з кікбоксингу "ІСКА".Два дні 500 спортсменів різного віку будуть змагатись між собою за звання чемпіона.Як проходив перший день Чемпіонату України,...