Наша наука нічим не гірша за іноземну | Події і коментарі
Неділя, 21 липня 2024, 17:12
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Наша наука нічим не гірша за іноземну

09:33 18.02.2022    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

В Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 17 лютого 2022 року пройшов Всеукраїнський науково-практичний семінар «ПРИБУТКОВІ АГРАРНІ БІОТЕХНОЛОГІЇ».

В заході взяли участь представники НААН, Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА, науковці ІСМАВ НААН та інших наукових установ і ВНЗ, Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, аграрії та виробники сільськогосподарської продукції з різних областей України.

Академік-секретар Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН Віктор Камінський підкреслив важливість мікробіологічних досліджень, які проводяться в нашому Інституті, а директор департаменту АПР Чернігівської ОДА Олег Крапивний відмітив їх практичне значення для агровиробників.

Провідні вчені ІСМАВ НААН доктори сільськогосподарських наук Віталій Волкогон та Сергій Козар розповіли про перспективи біологізації аграрного виробництва та існуючі сучасні високоефективні біопрепарати для нього, а доктор економічних наук Анатолій Москаленко – про економічну ефективність застосування таких засобів в сучасних аграрних технологіях.

Також були представлені перспективні наукоємні розробки ІСМАВ НААН для сільськогосподарського виробництва, зокрема перспективний спосіб отримання біоорганічних добрив, ризогумін - комплекс для сої, біотехнологічні методи для оздоровлення сортів картоплі від вірусних інфекцій, сорти люпину селекції ІСМАВ НААН, універсальний засіб захисту рослин і деструктор рослинних решток.


Наші постійні партнери – керівники та агрономи – поділились практичним досвідом співпраці з нами. Зокрема було відмічено, що наша наука нічим не гірша за іноземну, а препарати не гірше закордонних. Аналізи показують збільшення азоту в ґрунті при застосуванні ризогуміну, зростання урожайності зернобобових культур та підвищення вмісту білка в продукції. Прибавка урожаю картоплі сягає до 30%, а процес її вегетації починається раніше та триває довше. Дуже приємно, що наші споживачі відмітили хороше обслуговування та швидку доставку наших наукових розробок найбільш зручним способом. Також були надані гарні пропозиції щодо покращення препаративних форм нашої наукоємної продукції та розширення асортименту, наприклад, під квіти, щоб збільшити період цвітіння клумб, адже життя повинно квітнути різнокольоровими барвами.


Була представлена корисна інформація від наших партнерів про сортовий склад та продукцію насіння зернових колосових культур селекції Носівської селекційно-дослідної станції МІП ім. В.М. Ремесла НААН, перспективи вирощування органічного насіння, застосування біологічного методу захисту рослин, необхідність екологоорієнтованого захисту сільськогосподарських культур та відновлення родючості ґрунтів, ефективність використання водоростей при відновленні родючості ґрунтів. 


Дякуємо всім спікерам за корисні та цікаві доповіді, а учасникам – за питання та пропозиції. 


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)