Артем Стах: «Наше підприємство дотацій з бюджету не отримує» | Події і коментарі
Вівторок, 19 лютого 2019, 22:53
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Артем Стах: «Наше підприємство дотацій з бюджету не отримує»

15:30 31.10.2013    Версія для друку  Коментарі 11 Оцінок:
0
Артем Стах

Останнім часом підвищилася увага до діяльності комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради. Саме тому журналісти сайту ПІК вирішили поспілкуватися з керівником адміністративного органу, депутатом міської ради Артемом Стахом.

 - Артеме Юрійовичу, кажуть, що в Чернігові діє мораторій на встановлення МАФів. Чому ж тоді все одно вони постійно з’являються?

Рішення приймалося у 2012 році і більш коректніше на це питання змогли б відповісти представники архітектури. Але у нас розміщення торгівельних павільйонів відбувається таким чином: на одній сесії ми даємо дозвіл на розробку проекту землеустрою відведення, а на наступній сесії (через місяць чи навіть два) – ми затверджуємо цей проект відведення землі.

У зв’язку з тим, що мораторій не розповсюджується на ті рішення котрі були розглянуті до його прийняття, більшості нашим комунальним підприємствам був виданий дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо будівництва тимчасових торгівельних павільйонів.

А також, у зв’язку з колізіями у земельному законодавстві земельні питання почали розглядати лише у вересні місяці. Тому більшість проектів, що пройшли ще у жовтні-листопаді 2012 року були розглянуті нещодавно. Рішення зворотної сили не має і з точки зору законодавства малі архітектурні форми, ті що були прийняті до мораторію, встановлюються.

Але щодо розміщення незаконних кіосків, котрі не потрапляють під жодні рішення сесії, то власники просто не питають. Прийшов обрав місце і вночі встановив. Після виявлення факту незаконного розміщення, представники Дільниці виїжджають і фіксують це. Ми виносимо рішення на засідання комісії котра розглядає законність розміщення об’єктів на місцях благоустрою міста. Приймаємо рішення про демонтаж та знесення даної мало архітектурної форми. і демонтуємо. Часто після проведеної нами роботи, підприємці самостійно прибирають такі кіоски. Але ж бувають і недобросовісні власники кіосків, які потім знову їх встановлюють.

 У період з 2012 по 2013 роки нашою дільницею у Чернігові було демонтовано 62 таких об’єкти. Тобто це ті кіоски, що стояли незаконно.

Якщо у жителів міста є якість факти розміщення незаконних об’єктів, будь-ласка звертайтесь, будемо розглядати.

Але ж МАФи це не єдині проблеми, є такі ж проблеми і з незаконно встановленими гаражами та іншими об’єктами. Але сьогодні всіх цікавлять чомусь лише незаконно встановленні кіоски.

-                     Що Ви думаєте стосовно стихійної торгівлі у місті?

 Стихійну торгівлю намагалися побороти за час моєї роботи у міській раді Білоусов, Кокоть, Буцко і Андрос. Її побороти і практично і теоретично можливо.

Наприклад, моя служба у змозі скласти протокол та подати його на розгляд адмін.комісії. І це все одно не вирішить питання. У цьому напрямку потрібно займатися системно, постійно і кожного дня. І більше це все ж таки залежить від контролюючих органів.

-                     На кожній сесії Чернігівської міської ради вашому підприємству виділяються земельні ділянки під всіляке будівництво. Для чого це підприємству?

По- перше, виділення земельної ділянки відбувається не на кожній сесії міської ради. По-друге, у нас підприємство госпрозрахункове, воно заробляє гроші. І  тому це один із засобів заробітку коштів для підприємства. Процес виділення земельних ділянок через комунальне підприємство прозорий.

-                     Скільки коштів заробляє підприємство в рік? Який прибуток надходить до міського бюджету?

Це комерційна таємниця. Наше підприємство дотацій з бюджету не отримує.

-                     Ваші плани стосовно депутатської роботи?

Основна моя депутатська діяльність пов’язана з роботою на своєму окрузі. Це підтримка незахищених верств населення, благоустрій територій біля домів та розвиток і підтримка обдарованої молоді. Ось ці 3 позиція з якими я йду по життю вже протягом 11 років, тобто 3 скликання у депутатському корпусі. Люди мене підтримують, обирають. Наступний рік заявлений з точки зору соціальних ініціатив Президента – роком обдарованої молоді. Я також, як і раніше, планую працювати у цьому напрямку. Тобто це моя робота у школі № 20, це встановлення спортивних майданчиків на території мого виборчого округу. Ну і звичайно це вже 3-й рік поспіль по моїй ініціативі і підтримці міського голови працює ковзанка. Вона була однією з перших у нас у місті після 25 річної перерви, коли працювала лише одна ковзанка на території 20 школи.

У цьому році знову ж таки завдяки соціальних ініціатив Президента у нас у 20 школі стартував проект до Дня міста. Була надана допомога малозабезпеченим. Третій  рік поспіль працює проект «Кращий учень року», переможцю вручається ноутбук. В цьому році стартував проект «Кращий клас року». Діти обрали в якості подарунка поїздку у дельфінарій до Києва і відвідали музей бойової слави.

На цьому тижні як раз 20 школа відмічає ювілей 50 років. З нагоди цього свята школі для покращення навчального процесу ми подаруємо оргтехніку (телевізор та ноутбуки). Із задоволенням розгляну пропозиції жителів свого округу.


Автор: Ніка Якушева для сайту Чернігівщина: події і коментарі
Гість гость 2013-10-31 20:17:40   Оцінок:
0

"Скільки коштів заробляє підприємство в рік? Який прибуток надходить до міського бюджету? Це комерційна таємниця. Наше підприємство дотацій з бюджету не отримує."...Регионалы путают коммунальное педприятие с частным,а может шуллеры уже прихватизиро

Гість Читач 2013-11-01 18:43:21   Оцінок:
0

А "Позиция" ставить ПИК перестал уже под заказухой?

Гість Ы 2013-11-01 19:05:10   Оцінок:
0

" Ось ці 3 позиція з якими " Джинса с пятнами... простирните..

Гість Патриот 2013-11-02 14:54:02   Оцінок:
0

Странно, а я думал, по заверением областной прокуратуры, что он уже сидит. Что интересно, господин часто меняет портрет своего шефа (то Мороз, то Ющенко, то Янукович - на заднем плане.) Это о чем то Вам говорит? Правильно о продажной душенке.

Гість Я 2013-11-02 16:51:01   Оцінок:
0

Ступеньки в переходе, в центре города, когда -нибудь отремонтируют или будете ждать переломаніе ноги?

Гість гость 2013-11-03 07:39:58   Оцінок:
0

Оечень даже нечего сами себе земельки нарезали сами за себя проголосовали сами подписали сами себя проконтролировали компютер детям в зубы маочкам труб железных для детишек и все в ажpуре а ступенька не в районе 20 школы

Гість Валя 2013-11-04 14:33:09   Оцінок:
0

Душу продать нельзя - если ее нет. Слышала что это городского совета счеты. Он считает хорошо и поэтому удобен. Считает депутатов, считает деньги. Часто путает и берет даже со своих.

Гість кОЛЯ 2013-11-05 12:36:33   Оцінок:
0

Стах не красавчик.не думали ли Вы что тот же Атрон и др. с помощью этого предприятия себе отмывают землю?Стаху сказали сделать-он делает или без работы сиди или вообще сиди.Дурня это все

Гість Александр Чёрный 2013-11-12 21:37:18   Оцінок:
0

На предприятии работал более двух лет. Артему не друг, но и не враг... С мая 2013 ушел в частный бизнес. Маленькая з/п. Касательно комментов выше, - написаны людьми, которые судят о предприятиях и жизни города максимум из газеты "Гарт", бред..

Гість ASA 2013-12-22 12:49:52   Оцінок:
0

Скільки коштів заробляє підприємство в рік? Який прибуток надходить до міського бюджету? Це комерційна таємниця. Наше підприємство дотацій з бюджету не отримує.- Что значит комерческая тайна- это кумунальное предприятие а не частная контора

Гість ASA 2013-12-22 12:51:32   Оцінок:
0

Комунальное предприятие есть подочетно "громаді" тоесть мы как часть это имеем право знать эту информацию

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Новгороді-Сіверському поліція за кілька годин знайшла викрадене авто

Кримінальна поліція оперативно вирахувала двох парубків, які від безділля залізли в незамкнену «сімку», скористалися залишеними в салоні ключами й поїхали кататися, доки автівка не...

Січневі платіжки за газ чернігівці отримають із затримкою

Через зміну Урядом норм споживання газу заднім числом, рахунки  за газ, спожитий у січні, надійдуть із затримкою. Про це повідомляє прес-служба "Чернігівгазу". Постанова КМУ №63 «Деякі...

Розповсюджувач алкогольного сурогату заплатить 17 тисяч гривень штрафу

В суді першої інстанції розглянуто кримінальне провадження за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберігання з цією ж метою та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 1 ст. 204...

Поліція Чернігівщини зафіксувала більше півсотні інформацій про порушення виборчого законодавства

Станом на ранок 19 лютого поліція Чернігівської області отримала 53 повідомлення про ймовірне порушення виборчого законодавства, відкрито вісім кримінальних проваджень. Наразі відкрито по одному...

Кіберполіція викрила чоловіка у спотворенні міжнародних дзвінків українських абонентів

Використовуючи схему рефайлу, зловмисник охоплював 2,5 тисячі дзвінків. У результаті його злочинних дій оператори телекомунікаційних мереж міжнародного зв’язку недоотримували прибутки, а...