Колектив Чернігівської музичної школи № 1 проти усуненням з посад керівництва школи | Події і коментарі
Четвер, 21 лютого 2019, 21:51
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Колектив Чернігівської музичної школи № 1 проти усуненням з посад керівництва школи

15:22 25.02.2014    Версія для друку  Коментарі 5 Оцінок:
0

Відкритий лист колективу Чернігівської музичної школи № 1 ім. С. Вільконського про незгоду з кадровими змінами в керівництві школи.

Колектив Чернігівської музичної школи № 1 ім. С. Вільконського вирішив звернутися з відкритим листом до органів місцевого самоврядування та громадськості міста (в тому числі через засоби ЗМІ та інтернет) про незгоду з можливим усуненням з посад керівництва музичної школи № 1 ім. С. Вільконського Астаф'євої О. А. – директора та Тренічевої О. М. – заступника директора.

Колективу школи стало відомо про те, що керівництву Чернігівської музичної школи № 1 ім. С. Вільконського було повідомлено про необхідність написання заяв на звільнення за власним бажанням. Директору школи Астаф'євій Ользі Андріївні, запропонували до 03.03.2014 року звільнити посаду директора школи та зайняти посаду заступника директора школи, з якої звільнити до 28.02.2014 року нині діючого заступника Тренічеву Олену Михайлівну (офіційно теж "за власним бажанням").

Тренічевій О. М. запропонувати посаду завідувача відділу музично-теоретичних дисциплін, з якої звільнити Стрельцову О. М. Таке рішення керуючі органи обґрунтували необхідністю омолодження керівного складу управління музичною школою і це викликає подив, оскільки зайняти посаду директора тепер планує нині діючий начальник управління культури міської ради Валюта Олег Павлович, якому до 11.03.2014 необхідно звільнитися з державної служби у зв’язку з віковими обмеженнями державного службовця (65 років).

Нам цілком зрозуміло, що "звільнення за власним бажанням" директора школи, якого ми впродовж 20 років цінуємо і дуже поважаємо як керівника та особистість, є формальним та не містить під собою жодного "власного бажання"

За час перебування О. А. Астаф'євої на посаді директора школа завжди демонструвала високий рівень навчально-методичної, виховної, концертної діяльності. Психологічний та соціальний клімат у школі сприятливий. Між викладачами зберігаються ділові стосунки, які ґрунтуються на професіоналізмі, творчому пошуку, спрямовані на удосконалення навчально-виховного процесу. Дирекція школи надає всебічні можливості для зростання авторитету педагогічного колективу і навчального закладу в цілому.

Про високий рівень професіоналізму директора, заступників та всього педагогічного колективу свідчить надана оцінка Чернігівської регіональної експертної ради – комунальний позашкільний навчальний заклад "Чернігівська музична школа № 1 ім. С. Вільконського" атестований з відзнакою.

Ольга Андріївна – заслужений працівник культури України, член Міжнародної асоціації педагогів-музикантів, є головою обласної на міської ради директорів; головою міського методичного об'єднання викладачів ПСМНЗ. Вона є авторитетом для всіх директорів області: до неї звертаються за порадою не тільки з навчально-методичних, але й юридичних та господарчих питань.

Завдяки великому педагогічному досвіду роботи з дітьми в системі мистецької освіти Ольга Андріївна Астаф'єва має тонкий психологічний підхід до виховання дітей різних вікових категорій.

Ольга Андріївна постійно працює над підвищенням свого професійного рівня: в 2010 році закінчила магістратуру та здобула кваліфікацію магістр-музикознавець.

Наполегливо просимо міську владу не порушувати закон та права людини та залишити в повному незмінному складі нині діюче керівництво Чернігівської музичної школи № 1 ім. С. Вільконського.

Ми дуже поважаємо Астаф'єву Ольгу Андріївну та Тренічеву Олену Михайлівну, готові публічно, всім колективом підтвердити їх компетентність, професіоналізм та відсутність зловживань з їхнього боку. Просимо міського голову О. В. Соколова підтримати рішення зборів колективу.

З надією на порозуміння. Педагогічний колектив Чернігівської музичної школи № 1 ім. С. Вільконського

newvv.net 


Автор: Високий Вал
Гість ПВС 2014-02-25 15:37:07   Оцінок:
0

Ну началось!!! "Порядочные и честные" пришли к власти...

Гість Кирилл 2014-02-25 16:54:48   Оцінок:
0

Люди с ума посходили. Уже на пенсию пора, а они все хотят властвовать. Ужас

Гість 1 2014-02-25 17:06:42   Оцінок:
0

Преподаватели! Идите к оппозиционным депутатам. добивайтесь справедливости. Старая коррупционная система сразу и сама без вашей помощи не уйдет

Гість Рома 2014-02-26 07:39:56   Оцінок:
0

Это Романова мстит Васюте, давно его хочет убрать да никак не получалось, а сейчас появился шанс.

Гість ромцю 2014-02-26 12:32:29   Оцінок:
0

Рома, ты читать умеешь?? Васюта с 11 марта - пенсионер и во власти быть не может, а очень не хочется на диван!! Романова давно с ним в одной упряжке, друзья не разлей вода!

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Чернігові продовжують боротьбу з протиправним безоплатним використанням землі

Вже два роки поспіль місто Чернігів системно займається стягненням у бюджет територіальної громади збитків з неплатників за землю. 21 лютого виконавчий комітет міської ради затвердив черговий...

Чернігівців запрошують на XVII обласний ярмарок «Що може жінка»

Уже традиційно — 17-й рік поспіль — на Чернігівщині у перші дні весни відбудеться обласний ярмарок «Що може жінка». Цьогоріч очікується ще більше цікавинок та новинок як для...

Сосницька, Коропська та Корюківська громади вирішили придбати асфальтний завод

Міжмуніципальне співробітництво відкриває громадам можливості реалізовувати спільні проекти, які не під силу втілити самому. Про принципи та засади такої співпраці мова йшла під час консультації...

В Козельці поліція увірвалася до приміщення під час тренінгу для потенційних членів ДВК від Порошенка

20 лютого в селищі Козелець на Чернігівщині представники національної поліції зірвали навчання потенційних  членів дільничних  виборчих  комісії від  кандидата у президенти...  (Коментарів: 1)

Прилуцька поліція затримала вимагача, який погрожував людині вбивством

Поліція затримала особу з кримінальним шлейфом, яка безпідставно вимагала тисячу доларів США у прилучанина та ще й погрожувала її вбити. Між чоловіками начебто виник конфлікт. Один з них почав...