Колектив Чернігівської музичної школи № 1 проти усуненням з посад керівництва школи | Події і коментарі
Неділя, 18 серпня 2019, 20:07
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Колектив Чернігівської музичної школи № 1 проти усуненням з посад керівництва школи

15:22 25.02.2014    Версія для друку  Коментарі 5 Оцінок:
0

Відкритий лист колективу Чернігівської музичної школи № 1 ім. С. Вільконського про незгоду з кадровими змінами в керівництві школи.

Колектив Чернігівської музичної школи № 1 ім. С. Вільконського вирішив звернутися з відкритим листом до органів місцевого самоврядування та громадськості міста (в тому числі через засоби ЗМІ та інтернет) про незгоду з можливим усуненням з посад керівництва музичної школи № 1 ім. С. Вільконського Астаф'євої О. А. – директора та Тренічевої О. М. – заступника директора.

Колективу школи стало відомо про те, що керівництву Чернігівської музичної школи № 1 ім. С. Вільконського було повідомлено про необхідність написання заяв на звільнення за власним бажанням. Директору школи Астаф'євій Ользі Андріївні, запропонували до 03.03.2014 року звільнити посаду директора школи та зайняти посаду заступника директора школи, з якої звільнити до 28.02.2014 року нині діючого заступника Тренічеву Олену Михайлівну (офіційно теж "за власним бажанням").

Тренічевій О. М. запропонувати посаду завідувача відділу музично-теоретичних дисциплін, з якої звільнити Стрельцову О. М. Таке рішення керуючі органи обґрунтували необхідністю омолодження керівного складу управління музичною школою і це викликає подив, оскільки зайняти посаду директора тепер планує нині діючий начальник управління культури міської ради Валюта Олег Павлович, якому до 11.03.2014 необхідно звільнитися з державної служби у зв’язку з віковими обмеженнями державного службовця (65 років).

Нам цілком зрозуміло, що "звільнення за власним бажанням" директора школи, якого ми впродовж 20 років цінуємо і дуже поважаємо як керівника та особистість, є формальним та не містить під собою жодного "власного бажання"

За час перебування О. А. Астаф'євої на посаді директора школа завжди демонструвала високий рівень навчально-методичної, виховної, концертної діяльності. Психологічний та соціальний клімат у школі сприятливий. Між викладачами зберігаються ділові стосунки, які ґрунтуються на професіоналізмі, творчому пошуку, спрямовані на удосконалення навчально-виховного процесу. Дирекція школи надає всебічні можливості для зростання авторитету педагогічного колективу і навчального закладу в цілому.

Про високий рівень професіоналізму директора, заступників та всього педагогічного колективу свідчить надана оцінка Чернігівської регіональної експертної ради – комунальний позашкільний навчальний заклад "Чернігівська музична школа № 1 ім. С. Вільконського" атестований з відзнакою.

Ольга Андріївна – заслужений працівник культури України, член Міжнародної асоціації педагогів-музикантів, є головою обласної на міської ради директорів; головою міського методичного об'єднання викладачів ПСМНЗ. Вона є авторитетом для всіх директорів області: до неї звертаються за порадою не тільки з навчально-методичних, але й юридичних та господарчих питань.

Завдяки великому педагогічному досвіду роботи з дітьми в системі мистецької освіти Ольга Андріївна Астаф'єва має тонкий психологічний підхід до виховання дітей різних вікових категорій.

Ольга Андріївна постійно працює над підвищенням свого професійного рівня: в 2010 році закінчила магістратуру та здобула кваліфікацію магістр-музикознавець.

Наполегливо просимо міську владу не порушувати закон та права людини та залишити в повному незмінному складі нині діюче керівництво Чернігівської музичної школи № 1 ім. С. Вільконського.

Ми дуже поважаємо Астаф'єву Ольгу Андріївну та Тренічеву Олену Михайлівну, готові публічно, всім колективом підтвердити їх компетентність, професіоналізм та відсутність зловживань з їхнього боку. Просимо міського голову О. В. Соколова підтримати рішення зборів колективу.

З надією на порозуміння. Педагогічний колектив Чернігівської музичної школи № 1 ім. С. Вільконського

newvv.net 


Автор: Високий Вал
Гість ПВС 2014-02-25 15:37:07   Оцінок:
0

Ну началось!!! "Порядочные и честные" пришли к власти...

Гість Кирилл 2014-02-25 16:54:48   Оцінок:
0

Люди с ума посходили. Уже на пенсию пора, а они все хотят властвовать. Ужас

Гість 1 2014-02-25 17:06:42   Оцінок:
0

Преподаватели! Идите к оппозиционным депутатам. добивайтесь справедливости. Старая коррупционная система сразу и сама без вашей помощи не уйдет

Гість Рома 2014-02-26 07:39:56   Оцінок:
0

Это Романова мстит Васюте, давно его хочет убрать да никак не получалось, а сейчас появился шанс.

Гість ромцю 2014-02-26 12:32:29   Оцінок:
0

Рома, ты читать умеешь?? Васюта с 11 марта - пенсионер и во власти быть не может, а очень не хочется на диван!! Романова давно с ним в одной упряжке, друзья не разлей вода!

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Адвокат: Через помилку в ухвалі, Гримчака, швидше за все, будуть перезатримувати

Поки не виправлять в рішенні суду щодо обрання запобіжного заходу заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрію Гримчаку помилку в імені, його не мають права утримувати під...

ЦВК визнала обраним останнього кандидата в нардепи: Приходько переміг по 210 округу

Центральна виборча комісія встановила результати позачергових виборів народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі №210 міста Прилуки Чернігівської області. Про це йдеться на...

У Сновській ОТГ будують нову амбулаторію

Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Тур’я продовжується. Тут вже зроблено покрівлю будівлі, утеплено стіни, встановлені металопластикові вікна та двері. Наразі...

Суд Чернігова помилково обрав запобіжний захід не тому Гримчаку

Запобіжний захід Юрію Гримчаку вчора вночі не обрали через допущені помилки в ухвалі суду. Засідання розпочалось о 6-й вечора в Деснянському суді Чернігова. Суддя Наталія Лямзіна допустила помилку...

У Михайло-Коцюбинській гімназії облаштовують ресурсну кімнату

Начальниця відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської ОТГ Лідія Гаєвська  під час прес-туру до громади презентувала журналістам ресурсну кімнату в гімназії....