«Вебінари для виборців» презентували в Чернігові | Події і коментарі
Субота, 21 липня 2018, 13:03
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

«Вебінари для виборців» презентували в Чернігові

17:05 05.10.2012    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

4 жовтня Чернігівське обласне відділення Комітету виборців України у приміщенні експертного клубу «Чиста політика» презентувало журналістам, експертам та учасникам виборчого процесу проект «Вебінари для виборців».

На презентації були представлені вебінари*, з яких виборці мають можливість почерпнути інформацію про права виборців та їх захист, про уточнення списків виборців, про виборчі бюлетені та відсутність графи «проти всіх», про голосування «на дому», про наслідки підкупу виборців та методи запобігання, а також багато супутньої корисної інформації.

Доповідачами вебінарів є:

  • Олександр Черненко – Голова Правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» – політолог, громадський діяч;
  • Олексій Горецький – Голова Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» – юрист, правозахисник;
  • Сергій Ткаченко - Голова Донецької обласної громадської організації «Комітет виборців України», експерт з виборчих процесів, громадський діяч.

Отримати інформацію про повний перелік висвітлених питань та скористатися можливістю перегляду тематичних вебінарів можна на сайті «Вибори в Україні» (http://www.electioninfo.org.ua/index.php?i=1067).

Крім вебінарів у рамках проекту надаються безкоштовні юридичні консультації на «гарячій лінії» КВУ за телефоном (044) 425-21-66, а також он-лайн консультації на сайті «Вибори в Україні» http://www.electioninfo.org.ua у розділі «Форум».

Як слушно зауважили учасники зібрання, вебінари розраховані на певну цільову аудиторію – соціально небайдужих людей молодого і середнього віку, активних користувачів Інтернету. Так, голова Клубу молодого політолога Олександр Рись підтвердив тезу, що в Чернігові достатньо молодих людей із числа студентської і працюючої молоді, яка жваво цікавиться політикою і політичним життям країни.

Цю ж думку висловив і представник однієї з найбільш авторитетних громадських організацій Чернігівщини – віце-президент Поліського фонду міжнародних і регіональних досліджень Юрій Вдовенко. Цикл соціальних досліджень, проведених організацією, доводить, що люди охочіше сприймають уже адаптовану інформацію. Зважаючи на складність чинного виборчого законодавства, надані експертами-практиками в ході вебінарів роз’яснення більш доступні для сприйняття пересічного виборця.

Депутат Чернігівської міської ради Олександр Шкурат закликав присутніх представників засобів масової інформації стати «інформаційними посередниками» між ініціативою КВУ і тими громадянами, які не мають технічної змоги отримати знання шляхом перегляду вебінару. «У нас у регіоні справді специфічна структура виборців, багато людей літнього віку, багато жителів сільської місцевості, тож нехай районні газети, посилаючись на експертів КВУ, доступно пояснять читачам їхні виборчі права», - запропонував депутат.

Позитивним кроком назвала проект КВУ і Людмила Шелупець, член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 205. Вона схвально оцінює склад і окружної, і дільничних виборчих комісій, де зібралися досвідчені люди, тож посилення правової обізнаності виборців вважає основою більш спокійної і злагодженої роботи комісій.

По завершенні презентації учасники зійшлися на думці, що просвітницькі кампанії сучасного формату сприятимуть зростанню обізнаності виборців у своїх законних правах та, зокрема, можуть позитивно вплинути на їхню участь у парламентських виборах 2012 року.

 

Довідково: ВГО «Комітет виборців України» за підтримки Координатора ОБСЄ в Україні у рамках проекту  «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців» поширює інформацію через вебінари для виборців, з метою надання їм необхідних знань та навичок.

 * Вебінар - «віртуальний» он-лайн семінар, доступний після проведення в режимі відео он-лайн перегляду


Прес-служба ЧОВ КВУ


Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Обласний антирейдерський штаб провів чергове засідання

20 липня відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, на якому розглянуто звернення громадян.Під час засідання було...

Чи знайдеться на полях Чернігівщини місце нішевим культурам?

Перспективи вирощування та збуту нішевих культур розглянули учасники «Дня поля», проведеного вчора на Ічнянщині. До заходу долучилися перший заступник голови облдержадміністрації...

Ліцей побуту таки приєднали до 9-го училища

Об’єднання чернігівських професійного ліцею побуту і вищого професійного училища побутового обслуговування відбулося. Відповідне рішення прийняте Міністерством освіти України 26 червня. Та...

Перші плоди поштового експерименту: звільнені листоноші, невдоволені селяни, падіння тиражів газет

Поштовий експеримент, відповідно до якого стаціонарні відділення в селах планують замінити на пересувні, викликав реальне обурення у газетярів, представників влади, керівників громад і, що...

У Чернігові прив’язали до стовпа чоловіка, який зіпсував стелу Героям Небесної Сотні

Кілька днів тому чоловік (раніше кілька разів судимий) обкидав скляними пляшками стелу Героїв Небесної Сотні, що на Красній площі Чернігова. Сьогодня пообіді цього чоловіка в районі Красного...  (Коментарів: 4)