«Вебінари для виборців» презентували в Чернігові | Події і коментарі
Понеділок, 22 жовтня 2018, 08:25
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

«Вебінари для виборців» презентували в Чернігові

17:05 05.10.2012    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

4 жовтня Чернігівське обласне відділення Комітету виборців України у приміщенні експертного клубу «Чиста політика» презентувало журналістам, експертам та учасникам виборчого процесу проект «Вебінари для виборців».

На презентації були представлені вебінари*, з яких виборці мають можливість почерпнути інформацію про права виборців та їх захист, про уточнення списків виборців, про виборчі бюлетені та відсутність графи «проти всіх», про голосування «на дому», про наслідки підкупу виборців та методи запобігання, а також багато супутньої корисної інформації.

Доповідачами вебінарів є:

  • Олександр Черненко – Голова Правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» – політолог, громадський діяч;
  • Олексій Горецький – Голова Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» – юрист, правозахисник;
  • Сергій Ткаченко - Голова Донецької обласної громадської організації «Комітет виборців України», експерт з виборчих процесів, громадський діяч.

Отримати інформацію про повний перелік висвітлених питань та скористатися можливістю перегляду тематичних вебінарів можна на сайті «Вибори в Україні» (http://www.electioninfo.org.ua/index.php?i=1067).

Крім вебінарів у рамках проекту надаються безкоштовні юридичні консультації на «гарячій лінії» КВУ за телефоном (044) 425-21-66, а також он-лайн консультації на сайті «Вибори в Україні» http://www.electioninfo.org.ua у розділі «Форум».

Як слушно зауважили учасники зібрання, вебінари розраховані на певну цільову аудиторію – соціально небайдужих людей молодого і середнього віку, активних користувачів Інтернету. Так, голова Клубу молодого політолога Олександр Рись підтвердив тезу, що в Чернігові достатньо молодих людей із числа студентської і працюючої молоді, яка жваво цікавиться політикою і політичним життям країни.

Цю ж думку висловив і представник однієї з найбільш авторитетних громадських організацій Чернігівщини – віце-президент Поліського фонду міжнародних і регіональних досліджень Юрій Вдовенко. Цикл соціальних досліджень, проведених організацією, доводить, що люди охочіше сприймають уже адаптовану інформацію. Зважаючи на складність чинного виборчого законодавства, надані експертами-практиками в ході вебінарів роз’яснення більш доступні для сприйняття пересічного виборця.

Депутат Чернігівської міської ради Олександр Шкурат закликав присутніх представників засобів масової інформації стати «інформаційними посередниками» між ініціативою КВУ і тими громадянами, які не мають технічної змоги отримати знання шляхом перегляду вебінару. «У нас у регіоні справді специфічна структура виборців, багато людей літнього віку, багато жителів сільської місцевості, тож нехай районні газети, посилаючись на експертів КВУ, доступно пояснять читачам їхні виборчі права», - запропонував депутат.

Позитивним кроком назвала проект КВУ і Людмила Шелупець, член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 205. Вона схвально оцінює склад і окружної, і дільничних виборчих комісій, де зібралися досвідчені люди, тож посилення правової обізнаності виборців вважає основою більш спокійної і злагодженої роботи комісій.

По завершенні презентації учасники зійшлися на думці, що просвітницькі кампанії сучасного формату сприятимуть зростанню обізнаності виборців у своїх законних правах та, зокрема, можуть позитивно вплинути на їхню участь у парламентських виборах 2012 року.

 

Довідково: ВГО «Комітет виборців України» за підтримки Координатора ОБСЄ в Україні у рамках проекту  «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців» поширює інформацію через вебінари для виборців, з метою надання їм необхідних знань та навичок.

 * Вебінар - «віртуальний» он-лайн семінар, доступний після проведення в режимі відео он-лайн перегляду


Прес-служба ЧОВ КВУ


Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Чернігові презентували результати моніторингу захисту прав людини

Шляхи та спільний план дій органів місцевого самоврядування та громадських організацій щодо дотримання прав людини обговорили сьогодні, 19 жовтня, у Чернігові. Круглий стіл, на якому...

Оперативна інформація щодо ходу ліквідації надзвичайної ситуації на Ічнянщині станом на 15:00

Перекриття руху з обмеженням доступу до зони ураження (16-кілометрової зони) у зв’язку пожежею та вибухами на території 6-го арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба у Ічнянському...

Недобудову на Валу мають знести - рішення суду

Господарський суд Чернігівської області виніс вердикт, що визначає долю довгобуду на Валу - так і не завершеного будівництва Дворянського зібрання. Про це повідомляє 0462.ua. До суду...

За 8 місяців експорт товарів з Чернігівщини зріс на третину

У січні-серпні цього року зовнішній товарообіг Чернігівської області із 127 країнами-партнерами склав 799,8 мільйона доларів США – на 26% більше показника за аналогічний період попереднього...

У "Зеленбуді" заявляють, що пожовклі катальпи - це норма

Так зване індіанське бобове дерево - катальпа́ бігнонієподі́бна, деревовидна рослина роду катальп (Catalpa) – рослина не вічнозелена, листопадна. Тобто на прихід осені вона реагує так само,...