Хто найбільше розказує про себе виборцям Чернігівської області зі сторінок газет. Дослідження | Події і коментарі
Вівторок, 13 листопада 2018, 04:44
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Хто найбільше розказує про себе виборцям Чернігівської області зі сторінок газет. Дослідження

16:32 07.10.2012    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Чернігівська громадська  організація «Освітній центр  «Ініціатива» в рамках проекту моніторингу виборчого процесу не Чернігівщині пропонує результати дослідження щодо присутності  кандидатів в місцевих ЗМІ.

До вашої уваги головні фігуранти газетних передвиборчих  публікацій.

Дослідженням були охоплені 35 газет Чернігівської області: обласні, міські, районні.

Період  дослідження: 06 серпня – 02 вересня 2012 року

Партійна агітація:

Лідером за кількістю матеріалів є Партія регіонів, далі йде «Батьківщина», УДАР та «Україна вперед». Лише незначна частка матеріалів позначена відповідно до законодавства як агітаційні. Більшість йде як «джинса»

За об’ємом матеріалів також лідирує Партія регіонів, на другому місті «Батьківщина», потім УДАР та «Україна вперед»

Охоплення аудиторії згідно заявлених тиражів видань відображає загальну тенденцію: лідером  є Партія регіонів, далі йде «Батьківщина», УДАР та «Україна вперед».

Більшість матеріалів  носили позитивний характер, лише проти УДАРу, України вперед та КПУ були розміщено кілька негативних  матеріали.

Наступний графік відображає скільки матеріалів про партії було розміщено в друкованих ЗМІ в межах кожного  округу і обласних виданнях. 

Графік відображає еквівалент вартості матеріалів розміщених в друкованих ЗМІ протягом місяця за усередненим показником 4,6 грн.  за кв. см. друкованої площі.

Агітація мажоритарників:

Безумовним лідером розміщення матеріалів в друкованих ЗМІ є Іван Куровський (209) в.о.. З відставанням у кілька разів за ним йдуть Ігор Рибаков(207 в.о.),  Михайло Голиця (208 в.о.),  Станіслав Прокопенко (206 в.о.), Олександр Соколов (205 в.о.)

За об’ємами матеріалів теж лідирує Іван Куровський, за ним іде Ігор Рибаков, Михайло Голиця, Олександр Соколов, Петро Шаповал

Охоплення аудиторії згідно заявлених тиражів видань відображає загальну тенденцію по присутності мажоритарників в ЗМІ.

В даний період лише проти Олега Ляшка та Івана Куровського було зафіксовано по 1 негативному матеріалу

Останній графік відображає еквівалент вартості матеріалів розміщених в друкованих ЗМІ протягом місяця за усередненим показником 4,6 грн.  за кв. см. друкованої площі.

 

Дане дослідження  підготовлене за наслідками довготермінового спостереження за виборчим процесом Чернігівської громадської організації «Освітній центр «Ініціатива» в рамках проекту «Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області».

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 

 Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Табло на стадионе в Чернигове установит компания, которая делала такие же экраны для Одессы и Донецка

Победителем тендера по определению подрядчика по продаже и монтажу светодиодного экрана на главный стадион Чернигова стало киевское ООО «Візуальні технології». Аукцион состоялся...

У Чернігові підготували перше промо відео для інвесторів

Як діяти, щоби справді залучити в місто інвесторів – питання набагато складніше, ніж може здатися на перший погляд. Чернігів як місто вже має чимало промоційних відео, у тому числі, дуже...

У Чернігові пройшов семінар «Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством»

Відсутність проявів гендерної дискримінації в рекламі –важливий критерій демократичності і зрілості суспільства. Про це говорили днями на семінарі «Попередження проявів сексистської...

Чернігівщина придбала ще 5 шкільних автобусів

Чернігівська область була першою в Україні, де ще у 2001 році почала працювати програма «Шкільний автобус». Чи оновлюють автопарк?— У 2018 році за рахунок коштів освітньої...

Хулігана притягнули до суду після 6 років розшуку

Вироком Менського районного суду, чоловіка раніше судимого за хуліганство, знову засуджено за грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося...