Хто найбільше розказує про себе виборцям Чернігівської області зі сторінок газет. Дослідження | Події і коментарі
Понеділок, 20 серпня 2018, 20:00
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Хто найбільше розказує про себе виборцям Чернігівської області зі сторінок газет. Дослідження

16:32 07.10.2012    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Чернігівська громадська  організація «Освітній центр  «Ініціатива» в рамках проекту моніторингу виборчого процесу не Чернігівщині пропонує результати дослідження щодо присутності  кандидатів в місцевих ЗМІ.

До вашої уваги головні фігуранти газетних передвиборчих  публікацій.

Дослідженням були охоплені 35 газет Чернігівської області: обласні, міські, районні.

Період  дослідження: 06 серпня – 02 вересня 2012 року

Партійна агітація:

Лідером за кількістю матеріалів є Партія регіонів, далі йде «Батьківщина», УДАР та «Україна вперед». Лише незначна частка матеріалів позначена відповідно до законодавства як агітаційні. Більшість йде як «джинса»

За об’ємом матеріалів також лідирує Партія регіонів, на другому місті «Батьківщина», потім УДАР та «Україна вперед»

Охоплення аудиторії згідно заявлених тиражів видань відображає загальну тенденцію: лідером  є Партія регіонів, далі йде «Батьківщина», УДАР та «Україна вперед».

Більшість матеріалів  носили позитивний характер, лише проти УДАРу, України вперед та КПУ були розміщено кілька негативних  матеріали.

Наступний графік відображає скільки матеріалів про партії було розміщено в друкованих ЗМІ в межах кожного  округу і обласних виданнях. 

Графік відображає еквівалент вартості матеріалів розміщених в друкованих ЗМІ протягом місяця за усередненим показником 4,6 грн.  за кв. см. друкованої площі.

Агітація мажоритарників:

Безумовним лідером розміщення матеріалів в друкованих ЗМІ є Іван Куровський (209) в.о.. З відставанням у кілька разів за ним йдуть Ігор Рибаков(207 в.о.),  Михайло Голиця (208 в.о.),  Станіслав Прокопенко (206 в.о.), Олександр Соколов (205 в.о.)

За об’ємами матеріалів теж лідирує Іван Куровський, за ним іде Ігор Рибаков, Михайло Голиця, Олександр Соколов, Петро Шаповал

Охоплення аудиторії згідно заявлених тиражів видань відображає загальну тенденцію по присутності мажоритарників в ЗМІ.

В даний період лише проти Олега Ляшка та Івана Куровського було зафіксовано по 1 негативному матеріалу

Останній графік відображає еквівалент вартості матеріалів розміщених в друкованих ЗМІ протягом місяця за усередненим показником 4,6 грн.  за кв. см. друкованої площі.

 

Дане дослідження  підготовлене за наслідками довготермінового спостереження за виборчим процесом Чернігівської громадської організації «Освітній центр «Ініціатива» в рамках проекту «Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області».

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 

 Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Декларації з лікарями - ситуація на Чернігівщині

Всі заклади охорони здоров’я Чернігова, що надають первинну медико-санітарну допомогу, встигли укласти угоди з Національною службою здоров’я під час другої хвили, яка...

Проектні заявки, креативні ідеї та нові знання – результат освітнього проекту «Академія громадського активіста»

Протягом шести місяців активісти Корюківської, Менської та Холминської об’єднаних територіальних громад вчилися бути справжніми лідерами та працювати у команді. Це стало можливим завдяки...

Рейтинги чернігівських шкіл за підсумками ЗНО та результатами олімпіад

Рейтинг якості знань учнів чернігівських шкіл за підсумками ЗНО та результатами олімпіад оприлюднив сьогодні під час звіту в міській ради начальник міського управління освіти Василь...

Коли на стадіоні Гагаріна з’явиться нове табло?

Нове табло на стадіоні ім.Гагаріна буде, але коли саме поки невідомо.  Про це заявив віце-президент ФК "Десна" Ігор Базалінській. "Владислав Атрошенко обіцяв допомогти з питанням...

З 21 серпня в 5 селах Козелецького району тимчасово не буде газу

ПАТ "Чернігівгаз" повідомляє своїх клієнтів, що з 21 серпня, у зв`язку з проведенням планових ремонтних робіт на складових газорозподільної системи та технічного обслуговування газопроводів, в 5...