Хто найбільше розказує про себе виборцям Чернігівської області зі сторінок газет. Дослідження | Події і коментарі
Неділя, 18 лютого 2018, 12:43
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Хто найбільше розказує про себе виборцям Чернігівської області зі сторінок газет. Дослідження

16:32 07.10.2012    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Чернігівська громадська  організація «Освітній центр  «Ініціатива» в рамках проекту моніторингу виборчого процесу не Чернігівщині пропонує результати дослідження щодо присутності  кандидатів в місцевих ЗМІ.

До вашої уваги головні фігуранти газетних передвиборчих  публікацій.

Дослідженням були охоплені 35 газет Чернігівської області: обласні, міські, районні.

Період  дослідження: 06 серпня – 02 вересня 2012 року

Партійна агітація:

Лідером за кількістю матеріалів є Партія регіонів, далі йде «Батьківщина», УДАР та «Україна вперед». Лише незначна частка матеріалів позначена відповідно до законодавства як агітаційні. Більшість йде як «джинса»

За об’ємом матеріалів також лідирує Партія регіонів, на другому місті «Батьківщина», потім УДАР та «Україна вперед»

Охоплення аудиторії згідно заявлених тиражів видань відображає загальну тенденцію: лідером  є Партія регіонів, далі йде «Батьківщина», УДАР та «Україна вперед».

Більшість матеріалів  носили позитивний характер, лише проти УДАРу, України вперед та КПУ були розміщено кілька негативних  матеріали.

Наступний графік відображає скільки матеріалів про партії було розміщено в друкованих ЗМІ в межах кожного  округу і обласних виданнях. 

Графік відображає еквівалент вартості матеріалів розміщених в друкованих ЗМІ протягом місяця за усередненим показником 4,6 грн.  за кв. см. друкованої площі.

Агітація мажоритарників:

Безумовним лідером розміщення матеріалів в друкованих ЗМІ є Іван Куровський (209) в.о.. З відставанням у кілька разів за ним йдуть Ігор Рибаков(207 в.о.),  Михайло Голиця (208 в.о.),  Станіслав Прокопенко (206 в.о.), Олександр Соколов (205 в.о.)

За об’ємами матеріалів теж лідирує Іван Куровський, за ним іде Ігор Рибаков, Михайло Голиця, Олександр Соколов, Петро Шаповал

Охоплення аудиторії згідно заявлених тиражів видань відображає загальну тенденцію по присутності мажоритарників в ЗМІ.

В даний період лише проти Олега Ляшка та Івана Куровського було зафіксовано по 1 негативному матеріалу

Останній графік відображає еквівалент вартості матеріалів розміщених в друкованих ЗМІ протягом місяця за усередненим показником 4,6 грн.  за кв. см. друкованої площі.

 

Дане дослідження  підготовлене за наслідками довготермінового спостереження за виборчим процесом Чернігівської громадської організації «Освітній центр «Ініціатива» в рамках проекту «Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області».

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 

 Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Завтра Чернігів прощатиметься із загиблим у зоні АТО бійцем Дмитром Сисковим

У суботу, 17 лютого, об 11:00 у Катерининській церкві відбудеться прощання з загиблим бійцем Дмитром Сисковим. Про це повідомляє телеканал "Дитинець" на своїй сторінці у Фейсбуці. Волонтери...

Под Черниговом неизвестные выбросили на мороз 17 щенков. Им нужны заботливые хозяева

Вчера в Киенке ранним утром кто-то оставил у дороги в коробках из-под фейерверков 17 маленьких щенков. Об этом сайту 0462.ua сообщили читатели. Местная жительница Ирина обнаружила их...

Сесія міської ради пройде 28 лютого

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати двадцять восьму сесію Чернігівської міської ради сьомого скликання 28 лютого...

«Чернігівводоканал» підключає до СМС-інформування

Аварійні ситуації, пов’язані з відключенням води в Чернігові виникають практично щодня. КП «Чернігівводоканал» доклає максимум зусиль для того, щоб своєчасно проінформувати...

Виконком погодив збільшення фінансування на сферу ЖКГ

У рамках внесення змін до Програми поліпшення екологічного стану Чернігова на 2018-2020 роки погоджено перенесення з 2017 року на 2018 рік реалізацію проекту благоустрою водойми в центральному...