Блог користувача Олена Юрчук. «Всім у PROZORRO» та чому ІТ-галузі там сподобається | Події і коментарі
Четвер, 18 липня 2019, 22:21
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися
Олена Юрчук
Олена Юрчук
Статей у блозі: 15

«Всім у PROZORRO» та чому ІТ-галузі там сподобається

08:43 29.05.2017    Коментарі   Переглядів: 685    Оцінок:
0

«Якщо ти володієш мовою програмування – ти геній!» - саме  такі  думки виникають в голові пересічного громадянина при зіткненні з таким поняттям, як інформаційні технології. Але ми часто просто забуваємо, наскільки ці самі «технології» глибоко увійшли в наше повсякденне життя. Що все, пов’язане зі зберіганням та передачею даних оточує нас: записна книжка в телефоні, улюблений  сайт, бортовий комп'ютер автомобіля та багато іншого. Хочемо ми того чи ні, IT стали невід'ємною частиною сучасного життя і займуть значне місце в суспільстві майбутнього.

Наприкінці квітня в Одесі відбувся захід, як раз й присвячений темі подальшого цифрового розвитку нашої країни. Учасники міжнародного форуму інноваторів ЦИФРОВА УКРАЇНА - SWITCH ON YOUR BUSINESS обговорювали степені готовності України к справжньому цифровому перетворенню, ролі уряду, суспільства та обов’язкового учасника та двигуна всіх економічних реформ – вітчизняного бізнесу. 

У роботі Форуму взяли  участь представники влади, лідери вітчизняної ІТ сфери, бізнесмени, керівники та експерти транснаціональних компаній - Nokia, Google, IBM, Intel, GRID та інші.

У заході брали участь й представники PROZORRO - державного підприємства, що  позиціонує себе як інноваційна IT компанія і сьогодні виступає   як справжній гравець IT ринку.

Про трьох китів Системи (бізнес, державу та громадськість), особливості структури та переваги роботи через неї учасникам форуму розповіли генеральний директор ДП PROZORRO Василь Задворний  та директор із розвитку майданчику PUBLIC-BID.COM.UA Олександр Колесник.

Основний меседж виступу - великі перспективи для розвитку вітчизняного бізнесу, які відкриває Система для підприємців. Про доступність, рівні умови участі, чесну конкуренцію, можливість оскарження результатів та корисні ресурси бізнес-аналітики.

Саме за допомогою останніх можна достатньо переконливо довести представникам будь-якого бізнесу перспективність  партнерства з державою, шлях до якого, згідно Закону «Про публічні закупівлі», у наш час  веде виключно через PROZORRO. У цьому матеріалі ми спробуємо зробити це для представників ІТ сфери,  саме для тих компаній, що займаються розробкою, зберіганням та передачею даних. 

Отже, за даними аналітичного порталу https://bi.prozorro.org  з початку запуску  по сьогодні в системі PROZORRO успішно відбувся  7 161 тендер на Послуги  з програмного забезпечення та інтернет- послуги (очікувана вартість складає 2.06 млрд. гривень). У торгах взяли участь 2436 учасників. 

Але, середній показник конкуренції не перевищує 1.5, тобто більш ніж у  п’яти тисячах торгах взяв участь тільки один учасник. Це означає, що будь-яке підприємство, що спеціалізується на цих послугах, мало можливість  торгуватися й перемогти із кращими для себе та замовника цінами. Але за однією умовою – зареєструватися, наприклад, на PUBLIC-BID.COM.UA та розпочати торгувати з державою. Адже остання купує завжди, все та при будь-яких умовах! 

Для отримання цікавої для вашого бізнесу аналітичної інформації стосовно ринку державних закупівель  достатньо звернутися до фахівців майданчику. Таке співробітництво не тільки допомагає розширити коло ділових зв’язків, а й значно економити на складних та вартісних дослідженнях. 

Про інші корисні можливості бізнес-аналітики Системи, яскраві події та про те, чому підприємствам, що працюють в інших напрямках також сподобається в PROZORRO  – в наших наступних матеріалах.

Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Нові статті

Cєргєй Карась
Cєргєй Карась
СКУМО. Останнє слово "старої" влади

Світовий конґрес українських молодіжних організацій, він же СКУМО - це та структура, про діяльність якої вже не раз чули постійні читачі мого блоґу. Непостійних же спробую трохи занурити у...

Cєргєй Карась
Cєргєй Карась
Закордонні українці та крапля у морі

Як знають постійні читачі цього блогу, але не знає більшість громадян України, в світі є доволі багаточисельна діаспора українців (не тільки та не стільки громадян України, які поїхали на...

Cєргєй Карась
Cєргєй Карась
Перемога. Шеві всупереч

Сьогодні, 11 червня (хоча коли допишу цей пост, скоріше за все, вже буде дванадцяте), юнацька збірна України переграла однолітків з Італії: 1-0, та вперше вийшла у фінал Чемпіонату світу U-20...

Cєргєй Карась
Cєргєй Карась
Закордонний українець. Міф та реальність

Статус закордонного українця. Вперше я почув про нього, здається, восени 2012 року на Другому Українському молодіжному форумі Росії і тоді нам говорили: "Це практично друге громадянство, ти...

Cєргєй Карась
Cєргєй Карась
Волейбол без української. Назавжди?..

З українського волейболу зникла українська мова! З нинішнього сезону 2018/19 дізнатися розклад, офіційну статистику, результати матчів та іншу інформацію про ігри двох вищих дивізіонів українського...