Блог користувача Олена Юрчук. Як продати на мільярд | Події і коментарі
Середа, 23 жовтня 2019, 00:18
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися
Олена Юрчук
Олена Юрчук
Статей у блозі: 15

Як продати на мільярд

12:36 06.06.2017    Коментарі   Переглядів: 810    Оцінок:
0

30 травня у Києві, в конференц-залі EVOLUTION відбулась прес-подія – проекту ProZorro.sale  виповнилося півроку. І за цей час суспільству доведено, що «державна реформа успішно працює» - дохід від продажу майна збанкрутілих банків активно рухається до мільярда.

Олексій Соболев, керівник проекту в своєму виступі розповів, що перші місяці роботи пішли  на створення ринку. На роз’яснення людям самої суті реформи, про їх необхідність та реальні вигоди як для держави, так  й для пересічних громадян.

«Специфічний і абсолютно закритий ринок – саме таким був ринок реалізації майна банків – банкротів до створення та запуску Системи» - зауважив Андрій Мотовіловець, проектний менеджер ЦБД1. І головне  - він був неконтрольованим. Різноманітні схеми зловживань при повній закритості реалізовувалися також просто, як й складалися. Зміни ініціював сам Фонд. Основою їх став ІТ-проект, збудований на  принципах доступності та відкритості системи публічних електронних закупівель ProZorro.

Головне запитання бірж, які працювали на ринку реалізації майна до запуску системи  - чи можна в ProZorro.sale   вплинути на модуль аукціону. 2 роки роботи системи закупівель вже довели, що це неможливо. Більш того, відкритість ринку змінила  ролі його учасників, зробила їх діяльність більш організованою, професійною та цивілізованою.

Реформа відбулась, але вона постійно вдосконалюється. Зараз йде робота над  створенням реєстру всіх активів, у Фонді працює  комісія з оскарження, до складу якої входять представники проектного офісу. Всі запити та відповіді  - публічні. Саме так можна відслідкувати ті кроки, які творці реформи роблять задля її подальшого руху вперед.

Ярослав Юрчишин, виконавчий директор Transparency International Ukraine  розповів учасникам заходу, що за оцінкою міжнародних експертів у нас набагато більше успіхів в запобіганні корупції, ніж у боротьби з нею. Сьогодні у світі Україна асоціюється не тільки із вишиванкою та боксером Кличко, а й з проектом ProZorro.

Але, головною  проблемою подальшого розвитку реформи є недосконала, нереформована  судова система. Дуже часто торги зупиняються судами  без належних процесуальних підстав. Юрчишин пообіцяв нечесним суддям оприлюднення всіх їх дій.

Максим Нефьодов, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України привітав присутніх зі  створенням  потужного, надійного сервісу, який має всі підстави  стати таким же успішним проектом, як й система публічних електронних закупівель ProZorro.

Говорили про роль майданчиків у роботі Системи, про недоліки та шляхи їх вирішення. Зараз до ProZorro.sale  підключені 28 електронних майданчиків, серед яких і www.public-bid.sale.  Про   відповідальність та контроль над  їх подальшим технічним вдосконаленням.

Також, в прес-події взяла участь Олександра Телятникова, представник Благодійного фонду імені Святого Луки (Войно-Ясенецького). Нагадаємо, що ProZorro.sale  запустив благодійну акцію «Місяць доброти». На продаж виставлялися незвичайні лоти – «здійснення мрій» від відомих громадських діячів, музикантів і представників уряду, щоб зібрати кошти на купівлю восьми апаратів для штучної вентиляції легень SV300 у дитячі операційні та реанімацію Інституту нейрохірургії. 

Олександра поділилася інформацією про те. як пройшов «Місяць доброти». Подякувала організаторам та закликала представників бізнесу брати участь в благодійних аукціонах.

Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Нові статті

Cєргєй Карась
Cєргєй Карась
«Шахтар» - «Колос»: «матч життя» Євгена Коноплянки

Вчора, 6 вересня, донецький "Шахтар" зіграв товариський матч проти дебютанта УПЛ -  ковалівського "Колоса". Здавалося, чергова гра, якою клуби заповнюють паузу у чемпіонаті. Але це була більше...

Cєргєй Карась
Cєргєй Карась
СКУМО, Хмельницький... НАЗК?!.

Сьогодні, 29 серпня, у Хмельницькому має завершитися "Форум української молоді діаспори" (ФУМД). Захід, організатором якого, щонайменше, якщо вірити генконсульству України у Любліні (а ми ж віримо...

Cєргєй Карась
Cєргєй Карась
Слово кандидата, справа президента. Зеленський та громадянство

«Україна не відмовиться від своєї місії бути прикладом демократії для пострадянських країн. І частиною цієї місії буде надання захисту, притулку та українського громадянства всім, хто готовий...

Cєргєй Карась
Cєргєй Карась
Українці, яких ніхто не зустріне...

Одинадцяте липня - знаковий день для найбільшої української діаспори світу, для українців Росії. Саме цього дня російська Генеральна Прокуратура визнала  Світовий конґрес українців (СКУ)...

Cєргєй Карась
Cєргєй Карась
СКУМО. Останнє слово "старої" влади

Світовий конґрес українських молодіжних організацій, він же СКУМО - це та структура, про діяльність якої вже не раз чули постійні читачі мого блоґу. Непостійних же спробую трохи занурити у...