Блог користувача Cєргєй Карась. Легалізація в Україні: діаспора проти Кримнашистів | Події і коментарі
Неділя, 05 липня 2020, 10:59
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися
Cєргєй Карась
Cєргєй Карась
Статей у блозі: 31

Легалізація в Україні: діаспора проти Кримнашистів

15:14 01.03.2017    Коментарі   Переглядів: 1222    Оцінок:
0

Нещодавно інтернет сколихнула новина про переїзд в Україну двох колишніх депутатів Держдуми Максакової і її чоловіка Вороненкова. У Росії "обранці" (обрані вони були на виборах 2011 року, рекордні фальсифікації на яких привели до руху "белоленточніков" за чесні вибори) встигли відмінно "наслідити".

Максакова, наприклад, голосувала за посилення правил проведення мітингів і зібрань. До речі, саме протести 2011-2012 роки призвели до того, що російська державна преса перейшла в режим тотальної брехні і "мобілізації" суспільства. Навколо чого, у підсумку, ми знаємо.  Вороненков  же голосував за так званий "закон негідників", який заборонив громадянам США всиновлювати російських дітей і тим самим прирік тисячі хворих російських сиріт фактично на повільну (а в деяких випадках і не дуже повільну) смерть. У житті Денис Вороненков теж був, очевидно, високоморальною людиною

Втім, вінцем кар'єри депутатського подружжя Максакової і Вороненкова стало, звичайно, голосування за анексію Криму, яку пара одноголосно підтримала.

Покинули Росію два колишніх депутата, скоріш за все, прихопивши останній подарунок російських платників податків - "золотий парашут" у 1482 тисячі гривень. Тут же, вочевидь, в обмін на якісь свідчення, отримавши громадянство України, і натякнувши на швидку появу в рядах українських держслужбовців

Трохи менш відома історія екс-редактора "Інтера", якій, до прориву в прямий ефір, підтримка терористів з ОРДЛО не заважала жити і працювати в Україні.

Якщо підтримуєш Україну

А ось якщо ти підтримував Євромайдан і не підтримував анексію Криму - може бути складніше. Відомі історії, коли росіянам, які воювали за Україну в АТО відмовляли в громадянстві або просто дозволі на проживання. У мене є знайомі, українці, що змушені були виїхати зі своїх країн у зв'язку з підтримкою України і отримали відмову у визнанні їх біженцями.

Іноді українські суди прямо повідомляють, що Росія - демократична держава, а, значить, немає підстав визнавати громадян РФ біженцями.

Це вже не кажучи про те, що роботу росіянину теж знайти не так-то й просто. Я сам двічі в 2014 і 2015 році пробував переїхати в Україну і зазнав невдачі.

У той же час етнічні українці, яких, у Росії, згідно з переписом 2010 року, налічувалося 1,93 мільйона, мають право на отримання статусу закордонного українця, про який у діаспорі ходять байки про те, що це "майже громадянство", але без права голосу на виборах. Але це не так.

Згідно закону "Про закордонних українців", українець, який отримав цей статус, не може перебувати в Україні більше, ніж це передбачено для громадян країни, паспорт якої він має. 

Правда є можливість отримати візу на 5 років (якщо твоя країна має з Україною візовий режим) і дозвіл на імміграцію поза квотами на імміграцію.
Решта норм закону дуже розмиті. І прямо випливає тільки те, що закордонні українці можуть працювати в Україні на правах громадян України (про трудову книжку або пенсію при цьому не уточнюється). 

Щоб прояснити незрозумілі моменти 30 грудня 2016 роки я відправив лист у МЗС (в це відомство, так як саме воно видає свідоцтво закордонного українця)

Відповідь повинна була прийти до кінця січня, але її не було. З'явилися думки про те, що міністерство або вирішило зовсім не відповідати, або готує серйозну і докладну відповідь. Але 25 лютого прийшло ось це:

Тобто на дві сторінки питань з проханням детально описати процедуру легалізації і можливості закордонних українців, міністерство обмежилося однією сторінкою відповідей, найкорисніший абзац в яких стосується посилання на сайт ДМС.

Ось тільки по посиланню (яке можна було знайти і без МЗС) містяться загальні положення. З яких можна зробити висновок, що навіть якщо у тебе є право на дозвіл на імміграцію поза квотами, чекати рішення, за межами України, тобі доведеться приблизно рік.
Рік у Росії для українського патріота. Певно, все що може запропонувати українська держава.
З першим днем весни.
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Нові статті

Олег Картун
Олег Картун
Мэры многих городов отказались от участия в «Пропозиції», пожелав остаться у своих уже раскрученных местных политических партий

Давно предполагал возможность создания партии мэров, хотя большинство экспертов считали подобную идею утопией. Проект создан, но большинство мэров предпочли остаться у своих уже раскрученных...

Регіональний центр з надання правової допомоги
Регіональний центр з надання правової допомоги
Як отримати послуги під час карантину

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Відповідно, всі карантинні обмеження також подовжені до 24 квітня 2020 року. Похід у...

medisum
medisum
Факт. Не за все деньги мира: ТОП-3 смартфона до трех тысяч гривен

Выросли по качеству, железу и диагонали. Экраны вытянулись в высоту, аккумуляторы усилились, камеры стали профессиональнее. Сегодня смартфоны из бюджетного сегмента – это не болезненный...

Романова Тетяна
Романова Тетяна
25 маршрут, як символ деградації сфери громадського транспорту у Чернігові

Вже традиційно влада і перевізники за допомогою різних маніпуляцій обдурюють чернігівців. І якщо при минулій владі дурили нас безбожно, то зараз це роблять більш красиво і витончено. Це стосується...

Романова Тетяна
Романова Тетяна
Як забезпечити надійність роботи громадського транспорту у вечірній час?

Дублювання маршрутів, нерівномірний графік руху громадського транспорту на прикладі мікрорайону «Масани», призводить до постійного недотримання графіку руху та хаосу в сфері...