Блог користувача Володимир Андрійченко. «Есле случится то, что случится» или разрешите Вас поцеловать | Події і коментарі
Неділя, 24 жовтня 2021, 11:50
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися
Володимир Андрійченко
Володимир Андрійченко
Статей у блозі: 3

«Есле случится то, что случится» или разрешите Вас поцеловать

20:23 05.03.2013    Коментарі 9   Переглядів: 1457    Оцінок:
0

Сьогодні в Чернігові відбувся переворот, який для більшості чернігівців так і залишиться не поміченим, але справить значний вплив на подальше життя міста та його жителів.

Новостворену посаду першого заступника міського голови посів Сергій Андрос.

«Есле случится то, что случится» - саме цю  фразу сказав сам пан Андрос відповідаючи на питання депутатів міської ради, ще до голосування по його кандидатурі. Не потрібно бути Фрейдом щоб зрозуміти, що все під контролем.

Як це було,  або куди вас ще не цілували?

Поведінка депутатського корпусу нагадувала раболіпство.

В'ячеслав Лебідь з Батьківщини ображався на мера Соколова, що той зволікав із призначенням першого заступника 2,5 роки. Сам Лебідь стверджував, що від моменту призначення заступників міського голови вимагав призначення і першого заступника.  Виглядало це якось так :

-          Олександре Володимировичу, ну скажіть чому Сергія Олександровича Ви призначаєте, тільки зараз? Сергій Олександрович, як ваш перший заступник давно нам потрібен.

Олександр Мельник взагалі «вбив» наповал своїм поясненням чому голосував за кандидатуру Андроса.   

Депутат Іванов із УДАРу Кличка привселюдно «вибачився» перед Сергієм Андросом за те що нардеп Аверченко заборонив їм голосувати за кандидатуру Андроса. Стас Драгель, який став депутатом завдяки тому, що Аверченко пішов до ВР і цим самим звільнив посаду для Драгеля, погано слухав Аверченка і висловив підтримку Андросу. 

Варто відмітити, що той же Констянтин Іванов, заявив, що було б  не погано розглянути і інші кандидатури на посаду першого заступника, а взагалі було б добре, якби першим заступником став опозиціонер.

Опозиція А-У-У!

В проекті рішення не було вказано ім'я першого заступника міського голови, тобто депутати мали б голосувати за ті кандидатури які були запропоновані, але жоден не наважився стати візаві  Сергія Андроса.  

Цікаво чому опозиція не об'єдналася і не висунула кандидатуру того ж В'ячеслава Лебідя ( Лебідь, до речі, після переконливої перемоги Валерія Дубіля в 205 округу вдягнув «корону» мера і тривалий час її не міг зняти). Єдине на, що вистачило сміливості у опозиціонерів так це утриматися від голосування, тобто вони не проти від призначення Андроса першим заступником Соколова.

Виявляється гратися в опозицію набагато цікавіше, ніж намагатися насправді щось змінювати в місті та країні. Незабаром ми знову почуємо, як Лебідь, Русін, Іванов та інші будуть критикувати мера та його команду. Які довели місто до занепаду і забудуть додати, що все це відбувається за їхньої мовчазної згоди.

Нам же залишається спостерігати за подальшим розвитком подій і тільки здогадуватися, якими повноваженнями буде наділено першого заступника міського голови Чернігова. 

 

Гість Олексій 2013-03-05 21:13:03   Оцінок:
0

Хорошо все написано! Оппозиция горсовета))) не, не слышал)))))))))))))

Гість Костянтин Іванов 2013-03-06 22:22:07   Оцінок:
0

Авторе, а коли це я "привселюдно «вибачився» перед Сергієм Андросом"? Є запис, відеозапис, свідки чи Ви особисто були на сесії і можете сказати, коли саме я вибачався?

Гість Костянтин Іванов 2013-03-06 22:26:09   Оцінок:
0

Володимире, скажіть, будь ласка, а Ви особисто були на цій сесії, Ви особисто чули мій виступ? Чи Ви з журналіст з радіо ОБС - одна бабця сказала? Чекаю на відповідь.

Володимир Андрійченко 2013-03-07 07:58:12   Оцінок:
0

пане Констянтине, я був присутній на сесії. очевидно з гальорки краще видно, перша частина Вашого виступу і було таке собі "вибачення", до моменту коли ви почали говорити про дисбаланс.

Володимир Андрійченко 2013-03-07 08:00:26   Оцінок:
0

не забувайте,що це блог і тут висловлюється суто моя суб"єктивна думка. якщо вам стане легше від того, то Лебідь у своєму холуйстві значно випередив всіх. ви хоча б маєте гідність.

Гість Депутат ради 2013-03-09 13:44:49   Оцінок:
0

Яка різнця, хто став там у заступників у Соколова. Все рівно, це ж Сім"я - ПР та Соколова,тому такий підбір. Окрім того, поглянь, хто в депутатах ходить, одні ліцемери та пройдисвіти, 2-3 депутата мають власну думку та ще щось можуть зробити для нас.

Гість Гринченко 2013-03-11 14:35:18   Оцінок:
0

Володю, вчи українську мову!!! Помилок, хоч на рядно клади!!!

Володимир Андрійченко 2013-03-12 22:08:51   Оцінок:
0

двієчник він і в Африці двієчник :)

Гість Патріот 2013-04-16 04:38:17   Оцінок:
0

Може по граматиці і двійка, але по суті та по змісту статті - п*ятірка.

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Нові статті

Ігор Уманський
Ігор Уманський
Ігор Уманський: Єдиний спосіб зберегти Україну

У будь-якій державі найцінніший ресурс, що довго формується – це люди. Не люди в широкому сенсі – робочої сили у світі якраз з надлишком. Маються на увазі підготовлені кадри, здатні...

Юрий Бутусов
Юрий Бутусов
Андрій Гмирін - новий "рішала" офісу президента в питаннях спирту, цигарок, конвертів та податкової

Держава, де всі рішення ухвалюються в кількох кабінетах одного офісу, приречена уособлювати корупцію. Концентрація влади в офісі Андрія Єрмака НЕ ​​прискорює реформи, а посилює розвал уряду і...

Віктор Андрусів
Віктор Андрусів
Демонтаж державної спроможності на марші

Зроби то, не знаю що Демонтаж державної спроможності на марші. На фото реальний Указ Президента. І суть не розмірі, а в тексті. Вдумайтесь, Президент доручає Кабміну придумати як має працювати...

Михаил Чаплыга
Михаил Чаплыга
74% граждан Украины считают, что страна движется не туда

Вышла новая социология. Из нее следует, что почти столько же, сколько проголосовало за Зеленского, а именно 74% считают, что страна движется не туда. Это очень очень тревожный звоночек для...

Дмитро Савуляк
Дмитро Савуляк
САМООБОРОНА ТА ЇЇ МЕЖІ: ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЄ ЖИТТЯ І НЕ ПОТРАПИТИ ЗА ГРАТИ

  Що таке необхідна оборона Поняття необхідної оборони на сьогодні закріплено в Кодексі України про адміністративні правопорушення (КУПАП) та Кримінальному кодексі України (КК України)....