Соколов хоче щоб долю Алеї Героїв вирішував Кабмін або адміністрація | Події і коментарі

Соколов хоче щоб долю Алеї Героїв вирішував Кабмін або адміністрація

Чернігівський міський голова Олександр Соколов вважає, що питання про демонтаж та перенесення пам’ятників з Алеї Героїв має прийматися на рівні виконавчої влади – Кабінету Міністрів або Чернігівської обласної державної адміністрації.

Про це чернігівський голова заявив журналістам сьогодні, 30 січня, після сесії міськради.

«Чернігівська міська рада не встановлювали ці пам’ятники, проте ми, як міськрада, маємо приймати участь у перемовах та обговоренні цього питання»,- заявив Соколов.

Також, мер не знає де наразі знаходиться, знесений під час революції 2014 року, пам’ятник Леніну. На прохання журналістів Олександр Соколов пообіцяв дати доручення відповідним службам з’ясувати де ж таки знаходиться пам’ятник «вождю пролетаріату».

Нагадаємо, що пам’ятник Леніну в Чернігові був знесений 21 лютого 2014 року. Після цього, пам’ятник забрав чернігівський «люстратор» Олексій Корж та вивіз у невідомому напрямку. Корж заявляв, що Леніна здадуть на металобрухт, а на вилучені кошти обіцяв спрямувати на встановлення нового пам’ятнику «Героям Небесної Сотні».

Додамо, що молодики з «Правого Сектору» вчора, 29 січня, під час Народного Віче проголосували за прийняття звернення до міської ради стосовно демонтажу пам’ятників з Алеї Героїв. На кроки зі сторони влади у напрямку демонтажу молодики дали тиждень. У разі невиконання їхньої вимоги пообіцяли знести пам’ятники самотужки та передати до історичного музею.