Чернігівців ознайомили з історією та культурою вірменського народу | Події і коментарі

Чернігівців ознайомили з історією та культурою вірменського народу

Клуб «Краєзнавець» 24 березня запросив своїх прихильників на культурно-мистецький захід «Вірменія: в серцях навіки», організаторами якого стали громадська організація «Вірменська община Чернігівської області» та Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка.

Повідомляє Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.

Сучасна бібліотека мала на меті ознайомити громаду з історією та культурою вірменського народу, встановити партнерські зв’язки жителів міста з представниками вірменської общини.

На зустрічі були присутні модератор презентаційного заходу, бібліотекар відділу краєзнавства Вікторія Солонікова, кандидат історичних наук, завідувач кафедри етнології та краєзнавчо-туристичної роботи Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка Юрій Русанов.

Щиро вітали присутніх з Днем вірменської культури у бібліотеці перший заступник директора департамента культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації Олександр Левочко, голова Чернігівського обласного об’єднання єврейських общин та організацій Семен Бельман, відомий письменник та журналіст Сергій Дзюба.

Емоційного забарвлення заходу надали вірші вірменською та українською мовами, вірменський національний танець «Узундара» та дивовижне звучання національного духового інструмента дудук.

До фондів бібліотеки були подаровані книги з історії вірменського народу та мовознавства.