У бібліотеці імені Короленка вшанували загиблих героїв | Події і коментарі

У бібліотеці імені Короленка вшанували загиблих героїв

Напередодні 70-ої річниця завершення війни проти німецько-фашиських загарбників в обласній бібліотеці ім. Короленка провели зустріч, на якій учасники заходу віддали шану не лише солдатам, які загинули у Другій світовій, а й героям, загиблим у зоні АТО.

Десятки мільйонів загиблих людей, скалічені долі, зруйновані міста і села. А потім така омріяна перемога. У бібліотеці ім. Короленка згадали про усіх, хто став учасником тих страшних подій.

Своїм власним болем з нами поділилася голова обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Ніна Зубок, яка теж відвідала захід. Вона розповіла, як у восьмирічному віці потрапила до концтабору, де провела аж два роки. Пам’ятає, як у дітей постійно брали кров, аби лікувати німецьких солдатів. І зі сльозами на очах стверджує, що у таких умовах полонені діти швидко дорослішали.

Сьогодні здається, що історія повторюється. І уже онуки тих, хто колись боролись проти спільного ворога, тепер стоять по різні сторони лінії фронту. Та справжні герої не мають у серці страху, вони перш за все прагнуть захистити свою Батьківщину, каже боєць Національної Гвардії України Володимир Мамчур, який також взяв участь у заході.

Зворушливі відеоматеріали, страшні цифри втрат та поезія, зміст якої проймає аж до кісток. І звичайно ж, подяка тим, завдяки кому ми сьогодні живемо.

chodtrk.com.ua