«Набережний квартал» та жителі мікрорайону Савчука підписали соціальний договір | Події і коментарі

«Набережний квартал» та жителі мікрорайону Савчука підписали соціальний договір

Імідж. Фірма, яка будуватиме у районі кафе «Колиба», та жителі цього району підписали соціальний договір. Відповідно договору будівельники зобов’язуються побудувати дитячий садочок у цьому районі, облаштувати лісопаркову зону та відремонтувати житловий фонд, прилеглий до місця майбутнього будівництва.

Таку інформацію сьогодні, 23 червня, озвучив керівник проекту «Набережний квартал» Золтан Путнокі.

За його словами, соціальний договір підписали члени ініціативної групи прилеглих будинків. Зокрема, жильці 12 прилеглих будинків обрали по одній людині до складу ініціативної групи, які і стали підписантами договору.

Також, Путнокі розказав журналістам, що жителі вулиці Савчука досить легко йшли на конструктивний діалог і окрім запропонованих пунктів у соціальному договорі надавали свої власні пропозиції. «Наприклад, поставити внутрішні вхідні двері або облицювати ліфтову кабіну. Так, для кожного будинку та під’їзду свій окремий перелік ремонтних робіт. Наша мета зробити під’їзди такими, щоб в них було приємно жити»,- відзначив Золтан Путнокі.

Окрім під’їздів, забудовники пообіцяли привести до ладу паркову зону. Зокрема, прибрати аварійні дерева, розчистити хащі та, після перемовин з міською владою, зробити велодоріжки.

Керівник проекту «Набережний квартал» розповів, що днями невідомі розклеїли листівки у мікрорайоні «Савчука» проти забудовників. У листівках, за словами Путнокі, жителів мікрорайону закликали не підписувати соціальний договір, так, як це все «фейк». На його думку, ті, хто поширював листівки, має на меті заробити кошти на фірмі. «Однак, я переконаний, що наші дії розкажуть все за нас. На наступному тижні ми вже маємо почати ремонтувати житловий фонд»,- підкресли Золтан Путнокі.