На Чернігівщині під брендом «Наш край» виборцям пропонують «соціальну допомогу» | Події і коментарі

На Чернігівщині під брендом «Наш край» виборцям пропонують «соціальну допомогу»

У Козелецькому районі Чернігівської області благодійний фонд з назвою «Наш край» пропонує виборцям отримати так звану «соціальну картку» завдяки якій можна буде отримати, зокрема, «компенсацію підвищення вартості тарифів».

Згідно повідомлень в соціальних мережах громадяни мають отримати по 150 грн  матеріальної допомоги.

Для отримання грошей виборцям пропонується заповнити заяву  на ім’я керівника цієї організації Олександра Любарця. Цікаво, що Любарець – з  16 листопада 2012 року обіймав посаду   першого заступника  начальника управління МВС України в Чернігівській області. В 2014 році був серед осіб  щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади" і  був звільнений з органів внутрішніх справ

Благодійний фонд «Наш край» - реально існуюча громадська  організація. Згідно Єдиного  державного  реєстру  юридичних осіб зареєстрована вона за адресою  Чернігівська обл., місто Чернігів, Проспект Миру, будинок 49-А, кімната 909.(офісне приміщення) Засновником фонду значиться така собі Мельниченко Поліна Володимирівна.  

Зареєстрований фонд був вже після початку місцевих виборів – 17 вересня 2015.

Як відомо, на Чернігівщині,  як і по всій Україні у місцевих виборах бере участь політична партія з назвою «Наш край». Під цим брендом об’єдналися в основному нинішні представники  місцевої влади, які раніше представляли «Партію регіонів» – міські, селищні  голови, депутати

На всеукраїнському рівні очолюють партію 5 співголів: Олександр Мазурчак, Олександр Фельдман, Юрій Гранатуров, Антон Кіссе та Сергій Кальцев, які до подій Революції гідності були членами Партії регіонів.

У липні 2015 року партію було презентовано на загальнонаціональному рівні як нову політичну силу, місцевих лідерів та господарників, які не бажають брати участь у політичних іграх та інтригах. Ідеологи партії стверджували, що їхня політична сила, це – професіонали, які працюють поряд з людьми. Їх згуртувала необхідність захисту своїх земляків та забезпечення розвитку рідного краю.

 Неофіційно «Наш край» ще називають «партією мерів». Це пов’язано з високою концентрацією в її лавах діючих та колишніх міських голів, які об'єднали свої сили, щоб отримати можливість, відповідно до нового закону про вибори, відстояти свої та регіональні інтереси перед загрозою монополізації політичного поля з боку окремих «надвеликих» партій. Самі політики з «Нашого краю» називають її «партією прагматиків, які виступають за здоровий регіональний егоїзм».