Суд залишив у силі рішення про повторний підрахунок недійсних бюлетенів | Події і коментарі

Суд залишив у силі рішення про повторний підрахунок недійсних бюлетенів

Чернігівський окружний адміністративний суд своїм рішенням відмовив у заодоволенні забезпеченні  клопотання політичної партії "Наш край",  стосовно призупинення  рішення Чернігівської міської виборчої комісії про повторний підрахунок недійсних бюлетенів на всіх виборчих дільницях у Деснянському районі міста Чернігова.

Відповідне рішення було ухвалене зранку, 31 жовтня.

Суд своє рішення мотивував тим, що задоволення клопотання до розгляду справи по суті  може спричинити зупинку виборчого процесу.

Наразі, триває засідання стосовно аналогічного позову по Новозаводському району Чернігова.

Пізніше суд розглянув справу по суті і підтримав позовні вимоги партії "Наш край" 

Слід відзначити, що Деснянська виборча комісія вже розпочала перерахунок недійсних бюлетенів. Засідання комісії продовжувалось до 4 ранку. Було опрацьовано недійсні бюлетені з 8 дільниць і виявлено 3 дійсні бюлетені. Комісія пішла на перерву до12.00

У той же час, Нововзаводська районні виборча комісія ще не приступила до повторного перерахунку недійсних бюлетенів, взявши перерву до 17.00.

Як заявив на своїй сторінці в Facebook член Чернігівської міської виборчої комісії Олександр Гашпар: «Пробувши до 4 години ранку в Деснянській виборчій комісії , можна констатутавати, що ніяких фальсифікацій з недійсними бюлетенями скоріш за все не має, а чернігівську міську виборчу комісію шляхом обману втягнули в свої міжпартійні разборки представники деяких політичних сил, котрим воно, як виявилось пізніше було навіть і не дуже цікаво.»

Нагадаємо, вчора, в зв’язку зі зверненням до комісії одного з суб’єктів виборчого процесу – Радикальної партії, Чернігівська міська територіальна виборча комісія  ухвалила рішення про перерахунок бюлетенів,які були визнані недійсними на всіх дільницях Новозаводського та Деснянського районів міста Чернігова.