Суд скасував рішення Чернігівської міської ТВК про перерахунок недійсних бюлетенів | Події і коментарі

Суд скасував рішення Чернігівської міської ТВК про перерахунок недійсних бюлетенів

Суд скасував рішення Чернігівської міської територіальної виборчої комісії про перерахунок недійсних виборчих бюлетенів районними у місті Чернігові виборчими комісіями.

Відповідне рішення було прийняте окружним адміністративним судом сьогодні, 31 жовтня, після розгляду справи по суті.

Зазначимо, що сьогодні зранку, адміністративний суд своїм рішенням відмовив у заодоволенні клопотання політичної партії "Наш край",  стосовно скасування рішення Чернігівської міської виборчої комісії про повторний підрахунок недійсних бюлетенів на всіх виборчих дільницях у Деснянському районі міста Чернігова.

Слід відзначити, що Деснянська виборча комісія вже розпочала перерахунок недійсних бюлетенів. Засідання комісії продовжувалось до 4 ранку. Було опрацьовано недійсні бюлетені з 8 дільниць і виявлено 3 дійсні бюлетені. Комісія пішла на перерву до12.00

У той же час, Нововзаводська районні виборча комісія ще не приступила до повторного перерахунку недійсних бюлетенів, взявши перерву до 17.00.

Як заявив на своїй сторінці в Facebook член Чернігівської міської виборчої комісії Олександр Гашпар: «Пробувши до 4 години ранку в Деснянській виборчій комісії , можна констатутавати, що ніяких фальсифікацій з недійсними бюлетенями скоріш за все не має, а чернігівську міську виборчу комісію шляхом обману втягнули в свої міжпартійні разборки представники деяких політичних сил, котрим воно, як виявилось пізніше було навіть і не дуже цікаво.»

Нагадаємо, вчора, в зв’язку зі зверненням до комісії одного з суб’єктів виборчого процесу – Радикальної партії, Чернігівська міська територіальна виборча комісія  ухвалила рішення про перерахунок бюлетенів,які були визнані недійсними на всіх дільницях Новозаводського та Деснянського районів міста Чернігова.