У Чернігові від імені «УКРОПУ» поширюють «чорнуху» проти Атрошенка | Події і коментарі

У Чернігові від імені «УКРОПУ» поширюють «чорнуху» проти Атрошенка

Черніговом ширяться листівки з «чорним піаром» проти кандидата на посаду Чернігівського міського голови, народного депутата Владислава Атрошенка.

Як зазначається на листівка, їх замовником є ГО «За чесні вибори». Відповідальний за наклад: Г.Корбан, а друк здійснювала установа «Укроп-друк».

Наклад таких «чорних» листівок – 5 тисяч штук.

У розповсюджених листівках зазначається, що «за продаж голосу за олігарха – в’язниця». Окрім того, там йде мова про те, що, нібито, Атрошенко завіз «фахівців», які налагодили масштабну схему з підкупу виборців.

Зазначимо, що вчора, 5 листопада, під час прес-конференції Роман Семешко, голова обласної організації «УКРОП», заявив, що розповсюдження таких листівок від «УКРОПУ» - провокація від опонента Атрошенка на посаду міського голови діючого мера Олександра Соколова та його політичної сили «Наш край».

«Мене обурює те, що чернігівців сприймають як тупе бидло»,- заявив Семешко.

Так, за словами «укропівця», вони вже направили заяви до прокуратури та міліції, адже розповсюджувачі та замовники цієї листівки порушують не лише Закон «Про місцеві вибори» а й паплюжать честь і гідність голови політради «УКРОПУ» Геннадія Корбана та всієї політичної сили.