Оплатити послуги водоканалу відтепер чернігівці можуть через Інтернет | Події і коментарі

Оплатити послуги водоканалу відтепер чернігівці можуть через Інтернет

Заплатити за використану воду та водовідведення жителі міста можуть через сайт “Чернігівводоканалу” платіжною карткою VISA або MasterCard будь- якого банку, активованою для проведення Інтернет-платежів.

Основна мета такого нововведення - спростити і полегшити процедуру оплати послуг за водопостачання та водовідведення.
- Можливість обирати, як і де платити за послуги водопостачання та водовідведення, наближає нас до європейської практики обслуговування абонентів, - пояснює директор КП „Чернігівводоканал” Олександр Шкінь. - Цим нововведенням ми хочемо мінімізувати затрати часу нашого абонента.

Відтак оплатити за спожиту воду та відведення стоків холодної води можна через сайт підприємства: http://chernihiv-water.org. За таку послугу з абонента не береться комісія, він сплачує лише за воду та водовідведення.

- Для проведення оплати абонент може скористатися платіжними картками типу VISA або MasterCard, - пояснює начальник абонентського відділу КП «Чернігівводоканал» Марія Романова. - Картки можуть видати уже активованими або ж абонент може активізувати свою картку пізніше, коли захоче скористатися цією послугою. Для цього потрібно звернутися до відділення свого банку.

Далі, справа лише за Інтернетом. Оплатити у такий спосіб послуги водоканалу можна за хвилину-дві.

- На головній сторінці сайту   –  є кнопка «сплатити за воду» VISA, MasterCard - пояснює Марія Романова.  

Натиснувши на кнопку, ми перейдемо на сторінку для введення особового рахунку. Щоб правильно провести розрахунок потрібно тільки дотриматись пошагової інструкції.