Митний термінал: справа дійшла до звинувачень у підкупі депутатів та суддів | Події і коментарі

Митний термінал: справа дійшла до звинувачень у підкупі депутатів та суддів

Секретар Чернігівської міської ради Віктор Бистров звинуватив керівника торгово-промислової плати Костянтина Іванова у підкупі депутатів міськради та суддів.

Про це Бистров написав у коментарі у соціальній мережі Фейсбук.

Зокрема, Віктор Бистров звинуватив Іванова у підкупі депутатів міської ради, які представляють  «Самопоміч» та «ДемАльянс»,  аби ті проголосували за продовження оренди фірмі, що має причетність до Іванова, ТОВ «Термінал-Центр».

Також, Бистров звинувачує Костянтина Іванова у купівлі рішення суду щодо про продовження договору оренди для терміналу.

Окрім цього, секретар міськради наголосив, що особисто шукатиме інвестора для відкриття терміналу у промисловій зоні Чернігова і закриття ТОВ «Термінал-Центру» на Жабинського.

В свою чергу, у коментарі сайту ПіК Костянтин Іванов наголосив, що заява Бистрова була не офіційною, а лише в Інтернеті. Тому, судитися із секретарем міськради підприємець не збирається.

«Я розумію, що це емоції, це політична діяльність і намагання «Нашого краю» бути не такими як усі. Тобто, можливо, вони готуються до виборів, можливо у них зараз таке політичне кредо, що «от ми отакі і ми окремі». Це другий фактор, який я побачив у словах пана Бистрова. Третє – мені здається, що ті аргументи, які я навів, вони, власне, Бистровим і не заперечуються, бо я намагався оперувати фактичною інформацією, а він припущеннями»,- зазначив Іванов у коментарі ПіК.

Нагадаємо, що на останній сесії Чернігівської міської ради депутати продовжили термін оренди ТОВ «Термінал-Центру» на чотири місяці, аби термінал мав змогу переїхати у промислову частину Чернігова.