Чи об’єднаються демократичні кандидати щоб не програти на 206? | Події і коментарі

Чи об’єднаються демократичні кандидати щоб не програти на 206?

Кандидат по 206 округу Єгор Фірсов, сьогодні, 17 червня, під час прес-конференції, запропонував опозиційним кандидата об’єднатися проти провладного кандидата, котрий йде як самовисуванець, Максима Микитася.

За словами Фірсова, аби визначити довкола кого саме об’єднувати свої сили, за тиждень або за два до дня голосування необхідно провести незалежне соціологічне опитування, аби визначитися, хто з кандидатів має найбільшу підтримку серед чернігівців та жителів 206 округу.

Єгор Фірсов зазначив, що у разі, якщо більшу підтримку матиме хтось інший, він все одно готовий знятися та направити всі зусилля на підтримку опозиційного владі кандидата.

У випадку, якщо демократичні кандидати не погодяться на об’єднання, то шанси на перемогу когось із них різко зменшуються, каже Фірсов.

Окрім цього, Фірсов розказав, які саме стосунки між ним та відомим у Чернігові забудовником Юрієм Тарасовцем, адже містом ширяться чутки про їх тісну співпрацю. За словами Єгора Фірсова, вони були знайомі через те, що були членами однієї партії «УДАР» і Фірсов відповідав за співпрацю з регіональними керівниками партії, яким на той час у Чернігові був Юрій Тарасовець. На сьогоднішній день, як запевнив Фірсов, жодних стосунків вони не мають.