У Києві відкрили перший оновлений сервісний центр МВС, оновлення очікуються і в Чернігові | Події і коментарі

У Києві відкрили перший оновлений сервісний центр МВС, оновлення очікуються і в Чернігові

У Києві 12 липня відкрили перший територіальний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ. Найближчим часом подібні сервісні центри планується відкрити у Харкові, Черкасах, Дніпропетровську, Маріуполі та Львові. Набір нових працівників відбувається на конкурсній основі, кожен бажаючий працювати у ТСЦ проходить стажування. Основними вимогами до стажерів є: громадянство України, вік від 18 років, вища освіта за рівнем бакалавр, спеціаліст або магістр та відсутність судимостей.  Перевага надається  кандидатам, які раніше не працювали у відомствах, що підпорядковуються МВС.

На сьогодні стажування вже проходить у наступних областях: Київській, Львівській та Дніпропетровській. Зі статистичними даними стажування та анкетою для заповнення можна ознайомитись на офіційному сайті Головного сервісного центру МВС України − http://hsc.gov.ua.

Чернігівська область також не залишиться поза увагою. На офіційному сайті ГСЦ МВС України розміщено графік стажувань, відповідно якого стажування в Чернігівській області почнеться у вересні 2016 року.

За  детально інформаціє стосовно стажування слідкуйте у ЗМІ, а також на  сайті ГСЦ МВС України, а також на офіційній сторінці у мережі «Facebook»  РСЦ МВС в Чернігівській області.