Перевізники Чернігова хочуть підняти вартість проїзду майже вдвічі | Події і коментарі

Перевізники Чернігова хочуть підняти вартість проїзду майже вдвічі

Чернігівські перевізники почали подавати розрахунки тарифу на вартість проїзду в громадському транспорті до міської ради. Діапазон цін складає від 5.90 грн. до 6.80 грн.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє заступник міського голови Олександр Ломако.

За його словами, наразі управління економіки розпочало перевірку наданих розрахунків. 

Отже, перевізники Чернігова подали наступні розрахунки:

ПрАТ «Таксосервіс»: 27-й маршрут - 6,58 грн.; 37-й маршрут - 6,22 грн.; 17-й маршрут - 6,58 грн.

У «Автопарка» запропонована вартість проїзду складає трошки більше 6 грн. Ще двоє перевізників, які обслуговують 1-2 маршрути - 5,90-5,95 грн.

Окрім того, Ломако відзначає, що зрозумілим є те, що для пересічних чернігівців така вартість проїзду є недоступною через недостатню платоспроможність населення. Також, містяни не задоволені низьким рівнем роботи громадського транспорту, а отже, не платитимуть такі гроші.

Як повідомлялося раніше, подорожчання може очікувати на чернігівців з квітня цього року. Для початку, перевізники повинні подати на розгляд міському голові Владиславу Атрошенку графік виконання інвестиційного плану по оновленню рухомого складу.

Крім того, протягом 2-х років перевізники мають уніфікувати колір всіх маршруток та автобусів, замовити однакову форму для водіїв та встановити сістему GPS-моніторингу, яка дасть можливість мешканцям міста відслідковувати графік руху, а владі встановити спеціальні табло з відповідною інформацією на зупинках громадського транспорту.

Нагадаємо, що останнє підвищення вартості проїзду у Чернігові відбулося у березні минулого року. Тоді, виконком міської ради, на таємному засіданні, погодив підвищення вартості проїзду у маршрутках до 3,5 гривень, а у тролейбусах до 2 гривень.

Відзначимо, що у Контопі перевізників змусили знизити вартість проїзду до 2,5 гривень. Хоча, самі перевізники вимагали зробити проїзд по 5 гривень, замість 3 гривень.