Суд у справі Атрошенка пройде 6 квітня | Події і коментарі

Суд у справі Атрошенка пройде 6 квітня

У справі про корупційні дії голови Чернігівської міської ради Владислава Атрошенка призначено чергове засідання в Деснянському районному суді м. Чернігова на 6 квітня о 10.00.

Висуванець від політичної партії «Блок Петра Порошенка» , який є посадовою особою органу місцевого самоврядування 2 категорії 2 рангу  не вніс вчасно та правдиво до Єдиного державного реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни у своєму майновому стані.

Активісти міста та Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» закликають ЗМІ та небайдужих громадян відвідати залу суду, аби забезпечити відкритий та чесний процес.

Довідково. Голова Чернігівської міської ради Атрошенко В.А.  06.09.2016 зареєстрував право власності на транспортний засіб- автомобіль Toyota Land Cruiser 200, 2016 року випуску вартістю 2 280 800 грн, однак повідомив про суттєві зміни у майновому стані 05.10.2016 р. - з порушенням 10- денного строку з моменту придбання майна. Враховуючи викладене, в діях Атрошенка В.А. вбачається корупційне адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, про що було складено протокол.