На Чернігівщині почали сіяти кукурудзу | Події і коментарі

На Чернігівщині почали сіяти кукурудзу

В області продовжується комплекс весняно-польових робіт. Наразі посіяно майже 220 тисяч гектарів ярини – чверть від запланованого.

Зокрема, зернових культур посіяно біля 78 тисяч гектарів, що складає 17 % до прогнозу. З них – 60 тисяч гектарів, або 96 % від запланованого ранніх зернових (пшениця, ячмінь, овес та горох).

Крім того, посіяно майже 87 тисяч гектарів (48 %) соняшнику та понад 4 тисячі гектарів (66 %) цукрового буряку.

Також аграрії 11 районів розпочали посів кукурудзи на зерно. На сьогодні посіяно перші 10 тисяч гектарів.

Загалом під сівбу ярини в області підготовлено 459 тисяч гектарів, або майже 52 %.